Sari la conținut

Adelina - desfatare in pat 0732476631


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Sun totul ok ramane la 10:30, ii las si mesaj pe watsapp dupa ceva timp(care e degeaba ca nu citeste).

Cu 20 de minute inainte de programare mai sun o data sa o intreb mai specific zona. Imi zice pe un ton sictirit ca de ce nu am sunat cu 20 de minute inainte (nici NU a zis sa sun cu 20 de minute inainte)....SERIOS??

 

Draga ce oi fii tu 10:30 minus 20 minute inseamna 10:10 adica cu 20 de minute inainte adica exact asa cum am sunat.

 

Si imi zice ca pentru ca nu am sunat cu 20 de minute inainte (dar eu am sunat)  ea e plecata si vine peste o ora.

Adica la 11:10 venea ea cand ramasese la 10:30 si facusem si cum vroia ea sa sun inainte cu 20 de minute.

MEGA TEAPA. timp pierdut aiurea, BATAIE DE JOC

eu zic de evitat.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sun totul ok ramane la 10:30, ii las si mesaj pe watsapp dupa ceva timp(care e degeaba ca nu citeste).

Cu 20 de minute inainte de programare mai sun o data sa o intreb mai specific zona. Imi zice pe un ton sictirit ca de ce nu am sunat cu 20 de minute inainte (nici NU a zis sa sun cu 20 de minute inainte)....SERIOS??

 

Draga ce oi fii tu 10:30 minus 20 minute inseamna 10:10 adica cu 20 de minute inainte adica exact asa cum am sunat.

 

Si imi zice ca pentru ca nu am sunat cu 20 de minute inainte (dar eu am sunat)  ea e plecata si vine peste o ora.

Adica la 11:10 venea ea cand ramasese la 10:30 si facusem si cum vroia ea sa sun inainte cu 20 de minute.

MEGA TEAPA. timp pierdut aiurea, BATAIE DE JOC

eu zic de evitat.

 

nu cred ca exista asa ceva la ea. La ea daca o prinzi bine, daca nu sanatate, primul venit primul servit

Link spre comentariu

nu cred ca exista asa ceva la ea. La ea daca o prinzi bine, daca nu sanatate, primul venit primul servit

Cum adica?? :)))

Adica nu e teapa??

Deci eu am fost pana acolo degeaba si zici tu din spatele la un pc/tel orice ca nu e adevarst :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cum adica?? :)))

Adica nu e teapa??

Deci eu am fost pana acolo degeaba si zici tu din spatele la un pc/tel orice ca nu e adevarst :))))

 

eu zic sa citesti tot, nu doar primele cuvinte...

mai pe scurt daca nu te misti repede si ajunge altu inaintea ta iti da la muie, ea nu face programari, poate doar asa din gura

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu zic sa citesti tot, nu doar primele cuvinte...

mai pe scurt daca nu te misti repede si ajunge altu inaintea ta iti da la muie, ea nu face programari, poate doar asa din gura

Ai dreptate. Nu am ajuns la ea pana acum tocmai de aceea. Mai sun asa din când în când dacă sunt în zona unde se mai "aude" ca prestează, tocmai ca dacă e să-mi răspundă să nu pățesc ca cel de sus 😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

valeleu ce ne-am mai futut ieri dupa amiaza , cu vedere la mare , cu tipaturi si gemete , transpiratie , se oprise si circulatia pe bd tomis si se uitau soferii la et 5 curiosi sa afle ce orgie sexuala o fi acolo .

cea mai frumoasa , pretioasa si futacioasa  tigancusa dulce ever. 

dupa 45 de minute de tacvaleala , mi-a zis, tati , acum ma culc , m-ai topit . era ora 20 .

sclipirea din ochii ei , de nepretuit. 200 ron bine investiti . 

m-as fi bucurat sa o prind asa intr-o buna zi si pe colega ei sa o urc pe pereti , au trecut 2 ani de cind nu ne-am mai tavalit .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

valeleu ce ne-am mai futut ieri dupa amiaza , cu vedere la mare , cu tipaturi si gemete , transpiratie , se oprise si circulatia pe bd tomis si se uitau soferii la et 5 curiosi sa afle ce orgie sexuala o fi acolo .

cea mai frumoasa , pretioasa si futacioasa  tigancusa dulce ever. 

dupa 45 de minute de tacvaleala , mi-a zis, tati , acum ma culc , m-ai topit . era ora 20 .

sclipirea din ochii ei , de nepretuit. 200 ron bine investiti . 

m-as fi bucurat sa o prind asa intr-o buna zi si pe colega ei sa o urc pe pereti , au trecut 2 ani de cind nu ne-am mai tavalit .

 

suna excitant si incitant ...adevarul prea putin mai conteaza . 

de la mine ai nota 10 ...pe linie , pentru ca din cate vad se obisnuieste 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

adevarul e undeva la mijloc, bineinteles ,dar asta e diferenta intre o fata ca adelina care progreseaza si continua sa isi surprinda clientii mai vechi si oana care se trage singura in jos.

mai ales ca acum vreo 4 ani , cind aparuse in peisaj , adelina parea sa fie doar un moft trecator , a crescut si a inteles ca vechii clienti trebuie tinuti in puf.

Link spre comentariu

valeleu ce ne-am mai futut ieri dupa amiaza , cu vedere la mare , cu tipaturi si gemete , transpiratie , se oprise si circulatia pe bd tomis si se uitau soferii la et 5 curiosi sa afle ce orgie sexuala o fi acolo .

cea mai frumoasa , pretioasa si futacioasa tigancusa dulce ever.

dupa 45 de minute de tacvaleala , mi-a zis, tati , acum ma culc , m-ai topit . era ora 20 .

sclipirea din ochii ei , de nepretuit. 200 ron bine investiti .

m-as fi bucurat sa o prind asa intr-o buna zi si pe colega ei sa o urc pe pereti , au trecut 2 ani de cind nu ne-am mai tavalit .

 

De colegă stii ceva ???

Link spre comentariu

vizita recenta?? chiar ma intrebam daca nu o fi dat in sindromul de sictir de care zace colega ei de anul trecut "octombrie".

 

valeleu ce ne-am mai futut ieri dupa amiaza , cu vedere la mare , cu tipaturi si gemete , transpiratie , se oprise si circulatia pe bd tomis si se uitau soferii la et 5 curiosi sa afle ce orgie sexuala o fi acolo .

cea mai frumoasa , pretioasa si futacioasa  tigancusa dulce ever. 

dupa 45 de minute de tacvaleala , mi-a zis, tati , acum ma culc , m-ai topit . era ora 20 .

sclipirea din ochii ei , de nepretuit. 200 ron bine investiti . 

m-as fi bucurat sa o prind asa intr-o buna zi si pe colega ei sa o urc pe pereti , au trecut 2 ani de cind nu ne-am mai tavalit .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Colega ei are aceleași servicii că întotdeauna ( fara FK si CUM ), aceleași prețuri 100/200 dar din păcate s-a îngrășat și e cam neîngrijită. Îmi aduc aminte cu plăcere când te întâmpina în ținute sexy și pe tocuri 15....nu mai e cazul.Eu unul nu mai revin, rămân cu amintirile ...

valeleu ce ne-am mai futut ieri dupa amiaza , cu vedere la mare , cu tipaturi si gemete , transpiratie , se oprise si circulatia pe bd tomis si se uitau soferii la et 5 curiosi sa afle ce orgie sexuala o fi acolo .

cea mai frumoasa , pretioasa si futacioasa tigancusa dulce ever.

dupa 45 de minute de tacvaleala , mi-a zis, tati , acum ma culc , m-ai topit . era ora 20 .

sclipirea din ochii ei , de nepretuit. 200 ron bine investiti .

m-as fi bucurat sa o prind asa intr-o buna zi si pe colega ei sa o urc pe pereti , au trecut 2 ani de cind nu ne-am mai tavalit .

Link spre comentariu

Salutare,

Le-am tot vizitat pe aceste creaturi in locatia de la rompetrol, e adevarat lucreaza la primul venit, primul servit si la vremea aceea daca una era ocupata cealalta de tinea afara pana termina colega, avand doar o camera! Au servicii ok, calitate / pret! 100/200 ON, NP, 69 si cim. Atat stiu ! Nu tin minte sa fi avut vreuna din ele probleme cu igiena !

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. cred ca mi-au salvat nr de telefon, pt ca imi raspund promt de cate ori sun !

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare,

Fratioare nu cred ca ai fost la ea din moment ce intrebi de tarif. Eu merg periodic si la ea si la deea si au aceleasi preturi de ani de zile...100/200 cu CIM ! Calitate/pret rezonabil!

Cu respect,

Vaporeanul

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, j0hnnybravo a spus:

ai gresit link-ul baiatul meu...

ar trebui sa citezi userul sa stie ca vorbesti cu el... dupa ca ca polueaza topice si se ia de altii, mai si aduce informatii neconcludente!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...