Sari la conținut

Adelina - desfatare in pat 0732476631


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

arata exact ca in poze, nu e nimic diferit

Va sa zica poze cam false din spusele tale cu par pe maini si neingrijita + ca e pericol sa fie si **spam editat** 

Din ce am vazut pe aici cam toate care au poze interesante numai prima pagina din topic arata bine dupa aia incep vorbe ba ca e bolnava ba ca e de nush cate kg ba ca e **spam editat** ..Piata oricum in marea majoritate e varza si treaba asta cu poze furate sau editate la maxim contribuie enorm 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

arata exact ca in poze, nu e nimic diferit

 

Nu stiu nu pot sa te contrazic inca nu am ajuns pe la ea ca sa imi pot da o parere Si atunci ce interes are marinaru sa zica ce a zis gen par pe maini neingrijita sa nu va puna ... eu am fost si am plecat etc? Adevaru acum ca si ele fura poze intruna + ca daca sunt reale sunt editate maxim 

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

E o țigancusa mica și sigur pestită . Locația lângă DECEBAL, locație binecunoscuta de cei vechi.

Cred ca e cea din poze,, dar cred ca pozele sunt prelucrate maxim sau făcute în studio.

Arata într-adevăr neîngrijit și pare cam tinara. Mai mult nu pot sa spun, deoarece m-am dus manat de curiozitate în urma recenziilor dar nu am rămas.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

E o țigancusa mica și sigur pestită . Locația lângă DECEBAL, locație binecunoscuta de cei vechi.

Cred ca e cea din poze,, dar cred ca pozele sunt prelucrate maxim sau făcute în studio.

Arata într-adevăr neîngrijit și pare cam tinara. Mai mult nu pot sa spun, deoarece m-am dus manat de curiozitate în urma recenziilor dar nu am rămas.

 

Tu macar te ai dus eu nici atat lucru nu cred ca o sa fac dupa ce am citit pe aici  :iagree 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Si eu am fost de cateva ori la ea iar din punctul meu de vedere totul a fost foarte ok . Chiar sunt de acord cu recenzia lui masterdevis . Fiecare.cu gusturile lui. Cui nu ii place sa nu ramana . E simplu . Ca si recenzie personala va indrum la recenzia lui masterdevis.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si eu am fost de cateva ori la ea iar din punctul meu de vedere totul a fost foarte ok . Chiar sunt de acord cu recenzia lui masterdevis . Fiecare.cu gusturile lui. Cui nu ii place sa nu ramana . E simplu . Ca si recenzie personala va indrum la recenzia lui masterdevis.

 

Pai aici se mai pune o problema acea ca s.ar putea sa fie **spam editat** dupa ce am citit cu o pagina in urma deci clar nu e de dat pe acolo ce putin eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Puteti sa vad duceti. Este ok fata, doar ca e cat Alina de la top la inaltime, destul de frumusica tigancusa. Se implica si la normal (pizda e mica rau, stramta) si la oral, suge bine. Cum zicea cineva mai sus, nu isi schimba vocea cand vorbeste la telefon. 

  • Like 5
Link spre comentariu

Puteti sa vad duceti. Este ok fata, doar ca e cat Alina de la top la inaltime, destul de frumusica tigancusa. Se implica si la normal (pizda e mica rau, stramta) si la oral, suge bine. Cum zicea cineva mai sus, nu isi schimba vocea cand vorbeste la telefon. 

si cum are programul, in general? ca atunci cand am sunat nu raspundea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...