Sari la conținut

Buna nou nou nou in timisoara larisa


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,ieri am încercat si eu sa ajung la fata aceasta ,dupa ce am vb cu câteva zile in urma la tel stabilit ca ii voi face o vizită si detaliile acțiuni, si locației , citind ca va pleca ieri ma grăbesc de la servici sa fac un dus si sa ii fac o vizită , ne citind forumul ieri sun si imi răspunde la tel zic ca ajung in 30 min revin când sunt jos cu tel , citind cum ajung dar nu găseam blocul nr 8 e cel ce se renovează sun si imi face cu mana o fata de la mansardă, imi zice nr de interior ajung sus si de aici începe surpriza , imi deschide usa o fata goală întru si o vad si pe colega tot goală stînd întinsă pe o canapea ii zic ca nu e Cea din poza Larisa,Aceasta fiind cu cicatrici semne probabil a avut ceva operati,la care cea de pe pat imi răspunde asa plictisită dar ce eu sunt ? Si aleg sa merg in camera de actiune cu colega fiind mai frumoasa si am zis daca tot am venit măcar cu cea frumoasa sa incerc , in camera un pat si un dulap nu aveam pe ce pune hainele dupa ce m am dezbrăcat , le pusesem pe jos o întreb tarif si ii dau de la mine initiativa 100 ron , ma cer la baie desi am facut acasa dus acolo nici măcar apa calda nu venea ce sa vb de prosop,trecem la acțiune aleg oral protejat il face bun trecem in 69 ii cer sa treacă ea deasupra mai schimbam pe la spate la care ea tot se trăgea când o țineam cu mîinile se sold ii mai zic sa vina ea deasupra la care primesc o replică atâtea poziti ?ii zic hai sa facem sa termin , finalizez cu ea deasupra o întreb de unde e si e din Slatina , cam foarte putine vb de la ea durata 20 min de când am intrat pe usa,acum note locația mansardă fara climă fara prosop sau apa calda poate trebuia sa mai asteptat. nota4?fetele cea cu care am fost micuța undeva la 1 50 înălțime greutate pana in 45 50 kg e stramta nu era eplicata de câteva zile ,fara mirosuri,parul satan spre roscat, sani cam lăsați vârstă 20 ani 8,oral bunicel de 8 nornal 7 cine doreste slim , tel este 0732849981 astept sa revină originalul Larisa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

:))) ce oferi asta primesti. 1 la mana nu stiu ce înseamnă la tine "frumoasă"

2 nimeni pana acum nu s a legat de cicatricile colegei, iar din motive de confidențialitate nu pune poze

3 ai spus ca si pozele mele sunt false ținând cont ca de altfel tot tu ai spus ca nu ai vazut anuntul meu cu pozele:))

Plictisită? Nu! Doar foarte indignată de atitudinea ta. Hai sa nu ne mai legam de aspectul oamenilor ținând cont ca esti cam in aceeași oală cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...