Sari la conținut

Anais - 0752 508 829


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Inteleg ca unii dau tepe dar ma gandesc ca pentru cei cunoscuti aici ca seriosi mai ales daca vin de departe se poate si cu programare nu ?

Daca ii spui ca vii din partea lui Ines, se poate si asa:)

😂 Ea are alt stil de munca. Dar e frumoasa.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca nu se fute cu programare inseamna ca poti aparea la usa ei oricand :laugh2

tu mergi si fa-i recenzie apoi.

Lasa chatul inutul. Ai si tu o varsta, doar. Unde e seriozitatea ta? Iti place sa pierzi vremea:)))))) aiurea.

 

Si sa le spui colegilor tai daca face CIM , nu sa ma intrebi pe mine, ca eu nu stau la barfa cu ea despre clienti.

Sau despre servicii. Asta mi-ar mai lipsi :))))) am si eu conceptiile mele.

DISCREȚIE.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

 

Daca precizati ca sunteti de pe forum Nimfo, va va oferi servicii de calitate. Lucreaza in paralel si cu Publi, iar de acolo vin alt gen de oameni.

:*

 

Pai n-ar fi mai simplu pentru ea , pentru tine si pentru toata lumea sa faca programari prin PM si sa nu mai primeasca toti taranii de pe publi cu noroi sub unghii?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

tu mergi si fa-i recenzie apoi.

Lasa chatul inutul. Ai si tu o varsta, doar. Unde e seriozitatea ta? Iti place sa pierzi vremea:)))))) aiurea.

 

Si sa le spui colegilor tai daca face CIM , nu sa ma intrebi pe mine, ca eu nu stau la barfa cu ea despre clienti.

Sau despre servicii. Asta mi-ar mai lipsi :))))) am si eu conceptiile mele.

DISCREȚIE.

Dar de ce ma intrebi pe mine ce face ea? Sun-o . Pe mine nu ma intereseaza:)))) serviciile ei.

Ca nu sunt pe invers sa o contactez eu.

Anais - Disponibila astazi dupa orele 20:00

 

OP/ON ( in functie de igiena ta)

NP

 

Restul detaliilor se comunica doar telefonic. Locuieste singura. Nu are colege.

 

200/ finalizarea

350/h

 

Locatie : Burebista, langa Puerto Cafe.

 

Outcall: doar la Hotel

100€/ h

 

Contact: 0752 508 829

 

 

Poze 100% neretușate.

 

Daca precizati ca sunteti de pe forum Nimfo, va va oferi servicii de calitate. Lucreaza in paralel si cu Publi, iar de acolo vin alt gen de oameni.

:*

 

Uite ca vorbesti cu ea despre ce face.

 

Din ultima fraza rezulta ca cine vine de pe publi sa nu astepte o prestatie buna din partea ei. Daca cei de pe nimfomane sunt de calitate, prin antiteza ceilalti fac parte din pleava societatii. De ce as merge la o domnisoara care se fute cu asemenea specimene?!

Deci mincinoasa mica mai bine treci in locatie cu ea si respeta-ti "meseria"!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Uite ca vorbesti cu ea despre ce face.

 

Din ultima fraza rezulta ca cine vine de pe publi sa nu astepte o prestatie buna din partea ei. Daca cei de pe nimfomane sunt de calitate, prin antiteza ceilalti fac parte din pleava societatii. De ce as merge la o domnisoara care se fute cu asemenea specimene?!

Deci mincinoasa mica mai bine treci in locatie cu ea si respeta-ti "meseria"!

Ieși afară, javră ordinară!
  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Uite ca vorbesti cu ea despre ce face.

 

Din ultima fraza rezulta ca cine vine de pe publi sa nu astepte o prestatie buna din partea ei. Daca cei de pe nimfomane sunt de calitate, prin antiteza ceilalti fac parte din pleava societatii. De ce as merge la o domnisoara care se fute cu asemenea specimene?!

Deci mincinoasa mica mai bine treci in locatie cu ea si respeta-ti "meseria"!

 

Eu i-am spus ca de pe Nimfomane vin oameni seriosi. Si a incercat si ea sa lucreze cu forum-ul si a confirmat.

 

Pana la urma nu e treaba mea unde mergi tu sau cine merge la Anais. Eu doar v-am dat un pont.

 

Daca spuneti ca veniti din partea lui Ines iarasi va fi bine ;)

 

Isi da si ea imteresul cum poate, pentru inceput. Nu cauta sa aibe recenzii de 10, nu cauta Top, nu cauta nimic decat sa faca bani.

 

Cine o doreste, o contacteaza. Oricum femeia e BOMBĂ. Nu merita ratata.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras://
  • Oras://

Eu i-am spus ca de pe Nimfomane vin oameni seriosi. Si a incercat si ea sa lucreze cu forum-ul si a confirmat.

 

Pana la urma nu e treaba mea unde mergi tu sau cine merge la Anais. Eu doar v-am dat un pont.

 

Daca spuneti ca veniti din partea lui Ines iarasi va fi bine ;)

 

Isi da si ea imteresul cum poate, pentru inceput. Nu cauta sa aibe recenzii de 10, nu cauta Top, nu cauta nimic decat sa faca bani.

 

Cine o doreste, o contacteaza. Oricum femeia e BOMBĂ. Nu merita ratata.

 

It's fishy, like you are promoting yourself

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...