Sari la conținut

perversa in pat, 0749886547


adagiu

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Cred ca am fost eu pe la ea mai demult prin toamna lui 2015 pe Dragalina 23.Nu mai stiu numarul dar avea aceleasi poze pe anunt.Pozele nu sunt ale ei dar m-am hotarat sa raman datorita sanilor extraordinari de mari(aveam o fantezie) si atitudinii placute.Preturile era 70 un numar 150 ora parca.Mi-a facut un oral protejat(la alegerea mea) si sex intre sani.Am terminat in prezervativ.Tipa face si anal far nu am fost interesat.La fata este mediocra, cam ponderala dar cu o pereche foarte faina de sani.A fost o experienta placuta s-ar putea sa mai revin pe viitor.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Cred ca am fost eu pe la ea mai demult prin toamna lui 2015 pe Dragalina 23.Nu mai stiu numarul dar avea aceleasi poze pe anunt.Pozele nu sunt ale ei dar m-am hotarat sa raman datorita sanilor extraordinari de mari(aveam o fantezie) si atitudinii placute.Preturile era 70 un numar 150 ora parca.Mi-a facut un oral protejat(la alegerea mea) si sex intre sani.Am terminat in prezervativ.Tipa face si anal far nu am fost interesat.La fata este mediocra, cam ponderala dar cu o pereche foarte faina de sani.A fost o experienta placuta s-ar putea sa mai revin pe viitor.

 

Ms, tocmai de aceea am intrebat, caci aveam suspiciuni sa fie chiar asa cum e in poze....dar daca zici ca sanii sunt faini...ar merita

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...