Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Salutare!Astazi am fost fericitul trecator al pragului domnisoarei Elena si pot sa va spun cu mana pe inima ca nu conteaza cat de pacatos esti pe lumea asta,dar odata ajuns intre picioarele Elenei poti spune ca deja ai vazut Raiul!😊...momentul nu vreau sa il descriu pe indelete,ramane micul nostru secret 😊dar DA...am primit din partea ei ce probabil isi doresc majoritatea barbatilor,si i-am oferit si eu ce probabil i-as fi oferit unei partenere de viata...companie,prestatie,curatenie,etc...totul la superlativ...note nu pot sa dau pentru ca nu suntem la scoala😊..pot sa spun doar ca sunt de prisos cuvintele...😊!de revenit?..cu siguranta..

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Afara fiind vreme nasoală csf...ori numeri banii ori dai la buci.Am ales v2 ca v1 pe unii ii deprimă.Aunat si facut o programare scurta de 1h.

De când i-am zarit ochisorii aceeia pătrunzători ziua sa inseninat pt mine chiar dacă afară răpaia stam că atmosfera se va incinge si vor curge apele pe noi :)

Am inceput cu o poveste,un refresh scurt si continuat cu alte povesti si incet incet ne-am apropiat unul de altul cu pupici si altele si hop top soldatelul in gurita cu bătai pe limbuta salivă din belșug si alte plăceri nebanuite :* un ON adânc si cu detoate.Bobita a facu cunostinta si cu omuletul Elenei.Am crezut ca ma duc acasa fâră penis.Si mă intreaba pretena ,altii au prietenă...la ora asta vii acasă si făra penis,pai sa vezi ca la mâncat crocodilul,am fost la o parada pe centru haha.Chiar spunea Elena intr-un mesaj pe w... că mă mănâncă.

Continuat cu un LOT ,te fute nu glumă ,scuzati expresia de vulgară :) in dex spune altceva,iar la sex se definește "Totalitatea caracteristicilor morfologice și fiziologice care deosebesc animalele și plantele în două categorii distincte, masculi și femele." ...si continuăm "Sexul tare (sau viril) = bărbații. Sexul slab (sau frumos) = femeile. Mai ales sexul slab, mai delicat, are nevoie de anonimat, ca să-și poată descărca sincer și leal tot fundul sufletului.

 

Trecut la o căprita aici chiar am văzut tot"fundul sufletului" chiar are niste forme frumoase si o linie fină care in concordanta cu zonele erogene te face pur si simplu sa mai vrei :* :) ,să nu se termine ceeia ce mie mi se tot intâmplă.Se onduleaza pe carici,mai misca si pe muzica "dame tu cosita" ahh :) se aseaza in pozitii foarte flexibile hmmm nice ass,geme mai spune daaa Adrianeee :*

Totul wow.De revenit.Mai sunt multe de zis,dar o lăsam asa ne...Incheiat cu niste apică si o poveste.See you next time.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Imi cer scuze celor ce aveau programari ieri dupa amiaza,mii de scuze! Datorita întreruperii curentului electric, nu am putut nici macar anunta ca trebuie sa amanam, rămânând fără baterie la telefoane.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Ne revedem pe 17 ,dragii mei. Va multumesc pentru vizite, dovada de bun simt si micutele atenții(care pentru mine inseamna mai mult decat suficient) pe care mi le oferiți atunci când imi călcati pragul. Promit sa raman la fel,iar dacă se poate si mai bine, clar nu voi sta pe gânduri.

Aveti grija de voi! 😚😚😚

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Ne revedem pe 17 ,dragii mei. Va multumesc pentru vizite, dovada de bun simt si micutele atenții(care pentru mine inseamna mai mult decat suficient) pe care mi le oferiți atunci când imi călcati pragul. Promit sa raman la fel,iar dacă se poate si mai bine, clar nu voi sta pe gânduri.

Aveti grija de voi!

:hug1  :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...