Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Din pacate,un timp ma voi retrage. Am avut un deces,am pierdut unul dintre cele mai dragi lucruri. Uneori,poti avea ceva,dar nu totul. Voi scrie aici probabil,în cate luni de zile voi reveni. Aveti grija de voi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Din pacate,un timp ma voi retrage. Am avut un deces,am pierdut unul dintre cele mai dragi lucruri. Uneori,poti avea ceva,dar nu totul. Voi scrie aici probabil,în cate luni de zile voi reveni. Aveti grija de voi!

Elena imi pare nespus de rau sa aflu de momentul nefericit prin care treci. Te inteleg, stiu cum este insa...viata merge inainte. Iti doresc din tot sufletul sa depasesti acest eveniment nefericit cu bine. Sincere condoleante.

Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn lume
  • Oras:ÃŽn lume

Din pacate,un timp ma voi retrage. Am avut un deces,am pierdut unul dintre cele mai dragi lucruri. Uneori,poti avea ceva,dar nu totul. Voi scrie aici probabil,în cate luni de zile voi reveni. Aveti grija de voi!

Cu întârziere...Condoleanțe!
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna seara,băieți! Am sa revin mai curând decât credeam ca pot,am nevoie de voi sa pot trece mai repede peste această pierdere. Probabil sambata voi reveni, nu garantez ca voi avea același zambet si același tonus,însă voi reveni. Va multumesc pentru condoleante!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Buna seara,băieți! Am sa revin mai curând decât credeam ca pot,am nevoie de voi sa pot trece mai repede peste această pierdere. Probabil sambata voi reveni, nu garantez ca voi avea același zambet si același tonus,însă voi reveni. Va multumesc pentru condoleante!

Condoleante si din partea mea. Sper sa te simti cat mai bine in viitorul apropiat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se poate sa fiti mai penibili de atat???

Nu amestecati borcanele...cand va aud pe toti ce indurerati sunteti, ce solidari sunteti, mai mai ca mi vine sa vomit...

Ps Elena din Pitesti, 90% din cei care frecventeaza acest forum sunt cocalari, frustrati, dereglati mintal( vezi brett), si mai bine ai tine pt tine aspectele legate de viata privata...nu stiu cum sa faca sa apari mai repede ca sa ...stii tu mai bine, putini sunt cei care chiar empatizeaza si inteleg momwntul prin care treci si crede ma , nu i gasesti aici.

Bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se poate sa fiti mai penibili de atat???

Nu amestecati borcanele...cand va aud pe toti ce indurerati sunteti, ce solidari sunteti, mai mai ca mi vine sa vomit...

Ps Elena din Pitesti, 90% din cei care frecventeaza acest forum sunt cocalari, frustrati, dereglati mintal( vezi brett), si mai bine ai tine pt tine aspectele legate de viata privata...nu stiu cum sa faca sa apari mai repede ca sa ...stii tu mai bine, putini sunt cei care chiar empatizeaza si inteleg momwntul prin care treci si crede ma , nu i gasesti aici.

Bafta!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Se poate sa fiti mai penibili de atat???

Nu amestecati borcanele...cand va aud pe toti ce indurerati sunteti, ce solidari sunteti, mai mai ca mi vine sa vomit...

Ps Elena din Pitesti, 90% din cei care frecventeaza acest forum sunt cocalari, frustrati, dereglati mintal( vezi brett), si mai bine ai tine pt tine aspectele legate de viata privata...nu stiu cum sa faca sa apari mai repede ca sa ...stii tu mai bine, putini sunt cei care chiar empatizeaza si inteleg momwntul prin care treci si crede ma , nu i gasesti aici.

Bafta!

vorbesti aiurea domnule din Bucuresti

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Se poate sa fiti mai penibili de atat???

Nu amestecati borcanele...cand va aud pe toti ce indurerati sunteti, ce solidari sunteti, mai mai ca mi vine sa vomit...

Ps Elena din Pitesti, 90% din cei care frecventeaza acest forum sunt cocalari, frustrati, dereglati mintal( vezi brett), si mai bine ai tine pt tine aspectele legate de viata privata...nu stiu cum sa faca sa apari mai repede ca sa ...stii tu mai bine, putini sunt cei care chiar empatizeaza si inteleg momwntul prin care treci si crede ma , nu i gasesti aici.

Bafta!

Nu te contrazic nici pe tine,însă recunosc cu zâmbetul pe buze ca fe pe acest forum, exista oameni care m-au întrebat în privat dacă imi pot fii de ajutor cu ceva. Sunt si oameni cu scrupule,care caută pe acest forum ceea ce nu gasesc acasa sau ceea ce ar vrea să le fie oferit si nu are cine.

P.S în cercul meu de clienti,nu stiu daca exista vreun cocalar sau dereglant mintal,cel puțin eu nu am constatat asta pana acum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Poate nu e momentul dar revin si eu cu o scurta recenzie dupa prima mea vizita facuta Elenei (facuta chiar inainte de ziua anuntului ei trist)

Revenind, pe scurt cu impresia mea:

 

Locatie: bloc turn milea, apt ok pt o astfel de activitate, mult trafic prin bloc astfel ca nimeni nu o sa te deranjeze sau intrebe ce cauti pe acolo.

Elena: o tipa cu un corp frumos, dezinhibata si inteligenta.

Actiunea: dupa un dus impreuna ne am indreptat spre pat unde a inceput cu un oral f bine facut si care m a determinat sa ii raspund cu aceeasi moneda, bucurandu-ma de o pasarica gustoasa si extrem de incitanta.

Am continuat cu normalul unde m a suprins cat de stramta si cat de bine se misca. Am terminat cu un doggy bucurandu ma de toata privelistea oferita. funduletul acela si formele Elenei m-au facut sa nu rezist prea mult.

Totul a decurs firesc si fara surprize neplacute.

De revenit: sigur, ma bucur c-am avut ocazia de a te vizita.

Desi nu o sa pot ajunge in curand la tine, data viitoare o sa stau mai mult...cred ca sti cine sunt... ;)

 

Numai bine iti doresc si sper sa ramai cat mai mult prin Sibiu.

 

Semnat:

"Italianul" dupa spusele Elenei

 

P.S. Daca am uitat/omis ceva o sa completez la urmatoarea recenzie a ei

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...