Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor !

Demult doream sa ii fac și eu o recenzie Elenei. Dar lipsa timpului nu mi-a dat voie.

Știind că azi voi ajunge în Sibiu cu treabă, Duminică seara am luat legătura cu domnișoara dacă am putea sa ne vedem Marți in jurul prânzului. Am primit un răspuns afirmativ, iar azi după ce mi-am rezolvat problemele în orașul vostru, am contactat.o pe WhatsApp. Stabilit ora, am primit adresa , iar când s-au apropiat timpul am sunat pt interfon.

Ajuns in fața ușii deschide o domnișoară înăltuță, drăguță, slim, îmbrăcată într-un body negru. Făcut cunoștință, amabilă, mă îmbie cu suc, cafea aleg apa. Stăm la o poveste până fumăm o țigară, aflăm una alta despre noi. Isteață, cu vorbele la ea, știe să întrețină o conversație. Deși ne vedeam pt prima oară, nu se simțea tracul, normal,al unei prime întâlniri. Mă cer la duș, primesc prosop curat,papuci de casa. Baia curată, utilată cu gel de dus, apă de gură.

Revenit in camera, Elena mă aștepta complet goală, întinsă pe pat într-o poziție lascivă, provocatoare.

Eram tot un zâmbet,deja aveam scenarii in cap.

Mă întind lângă ea și începe ușor cu sărutări timide ðŸ˜, sărutări corporale ușoare. Preiau inițiativa și o întorc pe spate, încep să îi sărut trupul până ajung la ,,izvor". Am inceput să ii ofer un oral, cât mă pricep eu mai bine. ÃŽndrumat de gemetele și mâinile ei am reușit, sa o umezesc destul de bine ðŸ˜.

După ceva vreme, a venit rândul meu sa fiu răsfățat. Și ce răsfăț, un ON umed, soft, cu Deep cu dezmierdat împrejurimile, cu tot ce trebuie. Urmat de un NP, cu FK, cu strâns în brațe, unde va spun sincer: Ea m-a fwtut pe mine. Finalizat in balonaș, am avut nevoie de o mică pauză să îmi revin.

Mi -a demonstrat de ce e in TOP. Pentru că merită😀

Am mai stat la o țigară, cu povești și ne-am luat la revedere, cu promisiunea că va vizita Alba Iulia.

Iar pentru că nu vreau sa îl supăr pe Motan, urmează jurizarea :

 

Locație :10(curată,centrală,discretă)

Aspect. : 9/10

Igienă. :10

ON. :10

NP. :10

GFE. :10

Timp petrecut 35-40 de minute.

Halatul 200, aș fi stat o oră, dar stăteam degeaba. Nu mai aveam vlagă.

Te sărut și pe curând.

Spor in toate !!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Salutare Shogorilor !

Demult doream sa ii fac și eu o recenzie Elenei. Dar lipsa timpului nu mi-a dat voie.

Știind că azi voi ajunge în Sibiu cu treabă, Duminică seara am luat legătura cu domnișoara dacă am putea sa ne vedem Marți in jurul prânzului. Am primit un răspuns afirmativ, iar azi după ce mi-am rezolvat problemele în orașul vostru, am contactat.o pe WhatsApp. Stabilit ora, am primit adresa , iar când s-au apropiat timpul am sunat pt interfon.

Ajuns in fața ușii deschide o domnișoară înăltuță, drăguță, slim, îmbrăcată într-un body negru. Făcut cunoștință, amabilă, mă îmbie cu suc, cafea aleg apa. Stăm la o poveste până fumăm o țigară, aflăm una alta despre noi. Isteață, cu vorbele la ea, știe să întrețină o conversație. Deși ne vedeam pt prima oară, nu se simțea tracul, normal,al unei prime întâlniri. Mă cer la duș, primesc prosop curat,papuci de casa. Baia curată, utilată cu gel de dus, apă de gură.

Revenit in camera, Elena mă aștepta complet goală, întinsă pe pat într-o poziție lascivă, provocatoare.

Eram tot un zâmbet,deja aveam scenarii in cap.

Mă întind lângă ea și începe ușor cu sărutări timide ðŸ˜, sărutări corporale ușoare. Preiau inițiativa și o întorc pe spate, încep să îi sărut trupul până ajung la ,,izvor". Am inceput să ii ofer un oral, cât mă pricep eu mai bine. ÃŽndrumat de gemetele și mâinile ei am reușit, sa o umezesc destul de bine ðŸ˜.

După ceva vreme, a venit rândul meu sa fiu răsfățat. Și ce răsfăț, un ON umed, soft, cu Deep cu dezmierdat împrejurimile, cu tot ce trebuie. Urmat de un NP, cu FK, cu strâns în brațe, unde va spun sincer: Ea m-a fwtut pe mine. Finalizat in balonaș, am avut nevoie de o mică pauză să îmi revin.

Mi -a demonstrat de ce e in TOP. Pentru că merită😀

Am mai stat la o țigară, cu povești și ne-am luat la revedere, cu promisiunea că va vizita Alba Iulia.

Iar pentru că nu vreau sa îl supăr pe Motan, urmează jurizarea :

 

Locație :10(curată,centrală,discretă)

Aspect. : 9/10

Igienă. :10

ON. :10

NP. :10

GFE. :10

Timp petrecut 35-40 de minute.

Halatul 200, aș fi stat o oră, dar stăteam degeaba. Nu mai aveam vlagă.

Te sărut și pe curând.

Spor in toate !!!

Multumesc Si va multumesc tuturor pentru recenzii, chiar dacă nu o fac fiecăruia în parte( nu vreau sa încarc paginile). Ma bucur ca va sunt pe plac din ce in ce mai mult. Pupici 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Evident nu își făcuse WhatsApp refresh la contacte.. după un reboot,a luat-o la jumate de cheie.. scuzele de rigoare.

 

Chiar nu găsesc cum să editez ori să șterg mesajul de mai sus.. Little help here?

 

Promit să leas o apreciere după vizită

 

😘 Anto

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

In usa bate cineva

Hai te rog deschide

Sunt eu, Elena bruneta

Si am să mă sui pe tine

 

Yummy ceva de sezon roșu cu alb,esti crăciunita?

Te-au lasat preferatele tale cu buza umflata si ai dat-o pe poezii din melancolie? ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna,dragii mei! M-am hotărât ,plec in vacanță astazi ðŸ˜. Revin de Mos Nicolae, cu ceva dulce pentru cei cuminți și nuieluse pentru cei ce au făcut prostioare. Programul în această lună va fii următorul:

6-22 decembire - Disponibila

23-27 - Indisponibila

28-30 -Disponibilă

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Probabil pana la inceputul lunii februarie voi pleca într-o vacanță. După,voi fii cate 1 saptamana pe luna in Brasov,1 săptămâna în București iar restul timpului il voi petrece asa cum simte sufletului meu🤗

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am reusit si eu sa ajung la domnisora.

Programare punctuala la nr din titlu

Locatie 7, imi da fiori cu tote ca baia si camera au fost ok

Aspect 8, putin cam slabuta pentru gustul meu.

ONP-10 best

NP-10

CIM

 

O nebunie...

Cadou, 200....cat am stat, nu stiu...dar cu siguranta nu a contat pentru nimeni.

Cu siguranta m-as intoarce sa vad cat rezista cu adevarat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...