Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna ziua! De luni (11.03) voi fii in oras pentru 3-4 zile. Va pup si o primavara minunata va doresc!

Bună Elena! În Pitești cand sosesti? ai promis la un moment dat pe topicul mayei ca ai sa revii și în orașul nostru. Sa ai o zi buna și sper ca promisiunea ta sa devina realitate.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Bună Elena! În Pitești cand sosesti? ai promis la un moment dat pe topicul mayei ca ai sa revii și în orașul nostru. Sa ai o zi buna și sper ca promisiunea ta sa devina realitate.

Buna! Nu mai revin in Pitești.
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna seara! Deoarece nu va pot raspunde tuturor la tel ,va rog sa imi scrieti pe whatsapp/mesaj si sa specificați intervalul orar în care va pot raspunde. O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna Elena, initial ziceai ca esti disponibila pana Sambata. Acum zici ca doar pana Vineri. Asta e, intelegem.....

La fel, ai zis ca se poate face programare prin whatsup dar nu raspunzi la mesaje, de ce? Ti-am scris Marti si nu ai raspuns deloc. Macar da replay si spune ca nu ai timp. Nu de alta, dar e o chestie de respect fata de client.

Mersi de intelegere.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena, initial ziceai ca esti disponibila pana Sambata. Acum zici ca doar pana Vineri. Asta e, intelegem.....

La fel, ai zis ca se poate face programare prin whatsup dar nu raspunzi la mesaje, de ce? Ti-am scris Marti si nu ai raspuns deloc. Macar da replay si spune ca nu ai timp. Nu de alta, dar e o chestie de respect fata de client.

Mersi de intelegere.

Hai sa iti dau un exemplu:

Imprumuta-mi si mie stiloul pana maine. Tu ce înțelegi? Sa ti-l aduc maine sau sa il tin si maine?

Daca am spus pana sambata ,înseamnă că sâmbătă pleca, asadar maine e ultima zi cand voi fii disponibilă.

Sunt 3 motive pentru care nu raspund la mesaje/whatsapp:

1. Nu stii sa scrii corect gramatical

2. In telefonul meu esti trecut ca fiind neserios

3. Nu raspund la : Buna ,cf, esti libera, detalii, etc.

Așadar ,pune-le cap la cap si vezi care dintre ele ar putea fi iar în cazul în care consideri ca nu e niciuna , imi cer mii de scuze si te rog sa imi scrii din nou.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:fantasyland
  • Oras:fantasyland

 

Trebuie sa lași de la tine pentru generația mIRC(30+) deoarece ei sunt învățați cu "bună. asl pls."....

 

 

Hai sa iti dau un exemplu:

Imprumuta-mi si mie stiloul pana maine. Tu ce înțelegi? Sa ti-l aduc maine sau sa il tin si maine?

Daca am spus pana sambata ,înseamnă că sâmbătă pleca, asadar maine e ultima zi cand voi fii disponibilă.

Sunt 3 motive pentru care nu raspund la mesaje/whatsapp:

1. Nu stii sa scrii corect gramatical

2. In telefonul meu esti trecut ca fiind neserios

3. Nu raspund la : Buna ,cf, esti libera, detalii, etc.

Așadar ,pune-le cap la cap si vezi care dintre ele ar putea fi iar în cazul în care consideri ca nu e niciuna , imi cer mii de scuze si te rog sa imi scrii din nou.

Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Hai sa iti dau un exemplu:

Imprumuta-mi si mie stiloul pana maine. Tu ce înțelegi? Sa ti-l aduc maine sau sa il tin si maine?

Daca am spus pana sambata ,înseamnă că sâmbătă pleca, asadar maine e ultima zi cand voi fii disponibilă.

Sunt 3 motive pentru care nu raspund la mesaje/whatsapp:

1. Nu stii sa scrii corect gramatical

2. In telefonul meu esti trecut ca fiind neserios

3. Nu raspund la : Buna ,cf, esti libera, detalii, etc.

Așadar ,pune-le cap la cap si vezi care dintre ele ar putea fi iar în cazul în care consideri ca nu e niciuna , imi cer mii de scuze si te rog sa imi scrii din nou.

:clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...