Sari la conținut

Pustoaica noua in domeniu 0755948888


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

Nu prea am ce dezvolta.

O nota de 6 cred ca este potrivita.

Nu e genul care sa ma faca sa ma intorc mai ales ca pozele nu bat cu realitatea.

dar pana la urma,ea este in poze sau sunt false?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare. Pe dra ce era inițial am vizit-o de multe ori. Sunt sigur că acum nu mai este ea. Cu mine a fost o chimie deosebita. 19 ani, super corp, super atitudine. Super pizda, super tate. Femeia in zodia gemeni. Adică o curva înnăscută și fără să fie curva. Dusuri împreună făcut orice mai puțin anal. Țin minte că prima oara la oră am stat peste o ora jumate, din plăcerea amândurora. Zicea că nu o sa stea mult timp. Asta se întâmpla prin ianuarie. Nu am mai fost la ea de aproape o luna. Îi dădeam damage prea mare și până la urmă s-au decis sa nu mă mai primească. Sincer nu o pot învinovăți. Informația utilă pentru voi este că 99% nu mai este ea. Igiena era impecabila, sugea pula peste medie și mult peste medie pt 19 ani , în fine nu cred că greșeam când o futeam in felul ala. Strada Amman, un bloc ponosit unde administratora îmi dădea buna ziua când ne întâlneam la lift. Pe scurt, căutați în altă parte. Trenul a plecat de mult din gară.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta vorbeste aiurea. Fata inca presteaza.

 

Am revenit la ea acum vreo 3 saptamani, iar domnisoara m-a recunoscut instant si mi-a sarit in brate.

 

Ca si in recenzia facuta la deschiderea topicului, va pot spune ca fata si-a pastrat (cel putin fata de mine) aceeasi atitudine sagalnica si placuta. Am plecat satisfacut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E de bine că ți-a sarit acum vreo 3 saptamani. Poate ești cavaler până la capat și o data la 2 săptămâni, când merge acasă,ii cari și tu ghiozdanul până la gara. Si pentru tine sunt domnul asta.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E de bine că ți-a sarit acum vreo 3 saptamani. Poate ești cavaler până la capat și o data la 2 săptămâni, când merge acasă,ii cari și tu ghiozdanul până la gara. Si pentru tine sunt domnul asta.

 

Esti fix pielea pulii.

 

Pe nimeni nu intereseaza statutul tau in societate, ok, "domnu" ? Asta-i un spatiu virtual, nu-ti mai da cu stangu-n dreptu' si cu aere de superioritate. 

 

Eu sunt un simplu boschetar, cum scrie si la profil. Mi-e bine asa.

 

O seara buna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Esti fix pielea pulii.

 

Pe nimeni nu intereseaza statutul tau in societate, ok, "domnu" ? Asta-i un spatiu virtual, nu-ti mai da cu stangu-n dreptu' si cu aere de superioritate.

 

Eu sunt un simplu boschetar, cum scrie si la profil. Mi-e bine asa.

 

O seara buna.

Radule, tu ești ???

Eu nu am pomenit de statut social, doar am făcut o observație vis-a-vis de exprimarea ta. Nu interesează pe nimeni că ești boschetar, print sau cerșetor. Faci ce vrei cu banii de sandvișuri . Incearcă să folosești expresiile astea pe viu și vezi cat timp mai ai dinții in gura. E forumul plin de duri ca tine. În altă ordine de idei nu e cazul sa îmi spui o seara buna. Mai bine le spui părinților tăi alaturi de mulțumiri pentru banii de trening și sandvișuri.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Asta e aia care statea cu o matura??

Da, panoramic. Când mergeam la ea stătea în apartament cu una pe la 40 dar la telefon răspundea ea mereu. Știu că mai avea un număr de tel pe care mi l-a dat dar nu l-am salvat. Și față de poze eu o știu mai slim și cu alt par.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Radule, tu ești ???

Eu nu am pomenit de statut social, doar am făcut o observație vis-a-vis de exprimarea ta. Nu interesează pe nimeni că ești boschetar, print sau cerșetor. Faci ce vrei cu banii de sandvișuri . Incearcă să folosești expresiile astea pe viu și vezi cat timp mai ai dinții in gura. E forumul plin de duri ca tine. În altă ordine de idei nu e cazul sa îmi spui o seara buna. Mai bine le spui părinților tăi alaturi de mulțumiri pentru banii de trening și sandvișuri.

 

Hopa, te-ai incins nitel.

 

Faptul ca eu te-am desemnat drept "asta", nu-i decat un adevar. Probabil preferi mai mult "acesta", fiindca in bibilica ta, respectul pe care cineva trebuie sa ti-l acorde consta in folosirea apelativului potrivit.

 

Se vede fix dupa stilul in care scrii, modul in care te exprimi ca esti un frustrat.

 

La o caterinca de 2 bani nu tii, iar la subtilitati o dai in alte aluzii.

 

Uite cum sta treaba: Tu m-ai ironizat pe mine si tot tu imi tii mie lectii de viata. Dintii mei sunt in regula, si vor fi mult timp de acum incolo.

 

Daca totusi vrei sa demonstrezi ceva, esti invitatul meu. Trebuie doar sa faci cateva postari, pana ce-ti va fi deblocat PM-ul si dupa aceea putem vorbi in privat.

 

Si ca sa inchei aici circul, tu esti cel care face pe durul cu expresii de genul "cat timp mai ai dinții in gura". Astfel, automat te incadrezi si tu caracterizarii pe care mi-ai facut-o mie, de "dur". Felicitari, durule.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, panoramic. Când mergeam la ea stătea în apartament cu una pe la 40 dar la telefon răspundea ea mereu. Știu că mai avea un număr de tel pe care mi l-a dat dar nu l-am salvat. Și față de poze eu o știu mai slim și cu alt par.

e angelina jolie...100 lei cu cim...daca nu ma insel..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...