Sari la conținut

Pentru amatorii de masaj


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj , mi-a explicat in mare parte si face msssj pe tot corpul , programat in 30 minute , aranjat , dusat, zona rogerius , Ma poftește intru , o femeie statura cam 1,60 corp Atletic , simpatica , apartament frumos , nu am discutat înainte despre happy end sau altceva intim , am discutat despre una alta , masajul fffff bun Recomand , iar la final a fost cu happy end cam din propria inițiativa doar ceva gesturi înainte , prețul 50 masajul dar cu final fericit 100 de lei , am făcut dus , prosop curat gel de barbati , cabina de dus , super super !!! Recomand amatorilor de masaj ! Nu am discutat cu ea de site sau de număr sau despre anunț undeva , din propria inițiativa! Ciocane tari ðŸ‘ðŸ‘

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

deci face un masaj de relaxare clasic sau merge si inspre zona de erotic? intreb ca sa stiu cum sa o abordez la telefon.Imbracata...dezbracata? ajuta-ma putin.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

0749790531,d-na zice 50 de lei un masaj dar fara nici un fel de finalizare..asa merg la fizioterapeutul meu..ma maseaza, si inca ce bine pe 25 de lei😄😄

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Nu cred ca e fake.

Cel mai probabil s-a speriat.

Cred ca >>despasito<< ăsta a inceput sa o terorizeze cu telefoane, cu şantaje, ce mai... dovada ca e barbat adevarat

Pulalaul asta de despacito care merge doar la masaj este in stare de asa ceva. Cum dracu ne-am.pricopsit cu un asemenea specimen?

Despacito vezi ca se strange latul futu-te-n gura de idiot.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...