Sari la conținut

Pentru amatorii de masaj


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Numai comentați aiurea , ca ii fake ca nu ii fake , chiar ea ii din poza , normal la telefon nu va spune exact ce face , doar la fata locului , iar dacă nu va convine nu mergeți fraților nu va forțează nimeni , greșeală mea ca nu am pus numărul ! Ciocane tari !!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Mare atenție aici... daca vreti si altceva inafara de masaj si epilare.

Va spun cum am procedat io la primele incercari. Nu va incercati norocul la telefon, e de inteles de ce refuza sa dea detalii telefonic!

Te programezi prima data, frumos, pentru un epilat (si inghinal eventual), apoi pentru un masaj, si cum stai tu pe dobă la frământat îi spui suav: as avea chef si de un masaj mai senzual... te pricepi?

Sau: As vrea sa insişti si în zonele erogene! Ce zici?

Să nu cumva să aveți probleme cu igiena!

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ai putea detalia putin ?

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa.

Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma relaxez, dar ai niste buze prea senzuale"  

Eu asa as proceda... desigur e doar o fantezie. De cand am futut o dentista nu mai incerc cu mici meseriase :laugh2

  • Like 6
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Dat fiind faptul ca are familie, soț, copil, e mai bine să nu scriu impresii aici. Nu stiu cine este in spatele unui cont, si ce ganduri are, asa ca fiecare sa se descurce singur.

Acuma, ca eu merg la masaj din cauza batrâneții, si pentru a mai pacali mobilitatea... e una. Daca urmaresti altceva, citeste bine ce am scris mai sus. Sunt doar niste sfaturi care te ajuta in orice situați, nu doar in acest caz.

Poate ca mai sunt cosmeticiene care au servicii diversificate, la cererea amabilă a clienților.

Nu ar fi rele nişte recomandări... pentru epilat şi masaj, desigur!

Eu unul sunt deschis si la alte experiențe.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...