Sari la conținut

Pentru amatorii de masaj


Postări Recomandate

xxxx este de la balbait? domnu Flavius, cand ai o intrebare exista sectiunea speciala unde sa postezi, iar ca sa ai sanse si la un raspuns dai cat mai multe detalii... de ex sa pui link-ul unde ai vazut anuntul. Pe acel nr de tel prietenul google ne informeaza de existenta doar a anuntului cu tuns, deci nici un anunt de masaj

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

xxxx este de la balbait? domnu Flavius, cand ai o intrebare exista sectiunea speciala unde sa postezi, iar ca sa ai sanse si la un raspuns dai cat mai multe detalii... de ex sa pui link-ul unde ai vazut anuntul. Pe acel nr de tel prietenul google ne informeaza de existenta doar a anuntului cu tuns, deci nici un anunt de masaj

Eu am sunat-o ieri si mi-a zis ca mu poate vb la telefon si ca ma resuna. Nu a facut-o, iar azi are telefonul inchis

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Sa ma sugeti de pulă bulangilor... Scriu unde vrea PULĂ mea.. Și bâlbaită ii mata.....

Daca vrei info, ne trebuie detalii.

Link-ul pus nu duce la un anunt activ.

Un copy-paste al textului anuntului si titlul lui, erau binevenite.... asa, sufli in degete

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare!

 

Am fost de vreo 10 ori la Doamna Gabriela. Sincer, nu cred ca acceapta sau ar face dansa masaj cu finalizare sau orice altceva in afara de masaj. E strict masaj, insa foarte placut.

Sedinta de masaj durand o ora, unde te lucreaza peste tot, picioare, spate, gat, maini, burta, piept, cap. Chiar e placut si foarte relaxant.

Locatie e pe Bulevardul Dacia, la un bloc Turn pe colt.

 

Pret: 60 RON achitat ultima data.

 

De recomandat: Pentru masaj de relaxara, DA!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...