Jump to content

Pentru amatorii de masaj

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa. Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma

Am blurat zona ochilor. Sper sa nu fie o problema ca am postat poza. Este luata de pe profilul public gasit pe fbk, cautand dupa numele si nr de tel care apar la anunul de pe OLX   ^

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj

Posted Images

Numai comentați aiurea , ca ii fake ca nu ii fake , chiar ea ii din poza , normal la telefon nu va spune exact ce face , doar la fata locului , iar dacă nu va convine nu mergeți fraților nu va forțează nimeni , greșeală mea ca nu am pus numărul ! Ciocane tari !!!

• Like 2
  • Minus 1
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mare atenție aici... daca vreti si altceva inafara de masaj si epilare.

Va spun cum am procedat io la primele incercari. Nu va incercati norocul la telefon, e de inteles de ce refuza sa dea detalii telefonic!

Te programezi prima data, frumos, pentru un epilat (si inghinal eventual), apoi pentru un masaj, si cum stai tu pe dobă la frământat îi spui suav: as avea chef si de un masaj mai senzual... te pricepi?

Sau: As vrea sa insişti si în zonele erogene! Ce zici?

Să nu cumva să aveți probleme cu igiena!

Spor!

• Like 2

Ai putea detalia putin ?

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa.

Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma relaxez, dar ai niste buze prea senzuale"  

Eu asa as proceda... desigur e doar o fantezie. De cand am futut o dentista nu mai incerc cu mici meseriase :laugh2

• Like 6

Dat fiind faptul ca are familie, soț, copil, e mai bine să nu scriu impresii aici. Nu stiu cine este in spatele unui cont, si ce ganduri are, asa ca fiecare sa se descurce singur.

Acuma, ca eu merg la masaj din cauza batrâneții, si pentru a mai pacali mobilitatea... e una. Daca urmaresti altceva, citeste bine ce am scris mai sus. Sunt doar niste sfaturi care te ajuta in orice situați, nu doar in acest caz.

Poate ca mai sunt cosmeticiene care au servicii diversificate, la cererea amabilă a clienților.

Nu ar fi rele nişte recomandări... pentru epilat şi masaj, desigur!

Eu unul sunt deschis si la alte experiențe.

• Like 4