Jump to content

Pentru amatorii de masaj

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa. Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma

Am blurat zona ochilor. Sper sa nu fie o problema ca am postat poza. Este luata de pe profilul public gasit pe fbk, cautand dupa numele si nr de tel care apar la anunul de pe OLX   ^

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj

Posted Images

Am fost saptamana trecuta, la un masaj, 50 ron plus capilar facial 30 ron.

M-am programat am mers in ziua respectiva, small talk, mie mi-a facut doar masaj atat, inca mi-a atras atentia ca multi vin si ii cer diverse servicii si ii scoate afara, nu am mai zis nimic de happy end aveam chef si sa termine masajul. Nu sunt sigur ca mai face si happy end macar. Mi-a zis ca face doar epilare inghinala atat.Daca a fost cineva recent si poate sa confirme.

Masajul e excelent de 10.

• 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

De acord cu tine, doar ca eu ma refeream strict la masaj de relaxare - 70 lei. Si am zis, eu prefer mai multa forta. In schimb ea ofera o atmosfera si companie foarte placuta. Trebuie pus totul in balanta.

La banii aia nu gasesti ceva mai bun/diversificat

Strict pentru masaj, 70-80-100 e pretul pietei acum, si poti alege.

Daca vrei un masaj mai in forta, facut de o doamna/domnisoara, te orientezi la un anticelulitic... ala te rupe, dar io cred ca nu e chiar asa placut.

Depinde de gusturi

doamna Gabriela are in jur de 50 ani si se tine bine pt varsta ei, un masaj mai soft ea spune spiritual, placut, insistat mult pe fesieri, discutat despre finalizare dar nu face asa ceva, sau poate la a suta sedinta. Pretul cam ridicat, 90 lei.

doamna Simona are in jur de 40 ani draguta la fata dar cam rotunjica, un masaj mai apasat dar nu exagerat, a fost chiar pe gustul meu, nu am discutat de finalizare si am stat in chiloti pe timpul masajului, nici macar nu m-am intort fiind executat doar pe spate Pret 50 lei

Gabriela a plusat 10 lei la sedinta. Acum e 90. Eu am fost la ea de cateva ori cu 80, si face doar masaj. Este la ea acasa (asa cred) si banuiesc ca nu e singura in apartament cand are clienti barbati.

La Simona nu am fost, dar dupa parerea mea, masajul nu se rezuma doar la spate. Picioarele, pieptul, mainile au si ele dureri, nu? 50 lei e corect, totusi.

Florina in schimb, face si finalizare. 120 e tariful acum. Era 100, dar probabil s-a devalorizat calitatea vietii si de aici cresterea, pentru ca serviciile sunt aceleasi. De mers mai departe decat o labă... nu stiu, poate daca ai noroc sa-i fii pe plac si dispus sa platesti gras. Dar asta o face deja o mica profitoare, nu o profesionista prestatoare de servicii

• Like 1

Da Brokoli deja e interesată de lovele masajul lasa de dorit doar ca te relaxează cu mana partea intimă...ca pret in august imi zicea de 120 de roni..dar mia lasat la 100 până la urmă.. acum vad ca a ridicat tariful