Jump to content

Pentru amatorii de masaj

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa. Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma

Am blurat zona ochilor. Sper sa nu fie o problema ca am postat poza. Este luata de pe profilul public gasit pe fbk, cautand dupa numele si nr de tel care apar la anunul de pe OLX   ^

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj

Posted Images

xxxx este de la balbait? domnu Flavius, cand ai o intrebare exista sectiunea speciala unde sa postezi, iar ca sa ai sanse si la un raspuns dai cat mai multe detalii... de ex sa pui link-ul unde ai vazut anuntul. Pe acel nr de tel prietenul google ne informeaza de existenta doar a anuntului cu tuns, deci nici un anunt de masaj

xxxx este de la balbait? domnu Flavius, cand ai o intrebare exista sectiunea speciala unde sa postezi, iar ca sa ai sanse si la un raspuns dai cat mai multe detalii... de ex sa pui link-ul unde ai vazut anuntul. Pe acel nr de tel prietenul google ne informeaza de existenta doar a anuntului cu tuns, deci nici un anunt de masaj

Eu am sunat-o ieri si mi-a zis ca mu poate vb la telefon si ca ma resuna. Nu a facut-o, iar azi are telefonul inchis

Sa ma sugeti de pulă bulangilor... Scriu unde vrea PULĂ mea.. Și bâlbaită ii mata.....

Daca vrei info, ne trebuie detalii.

Link-ul pus nu duce la un anunt activ.

Un copy-paste al textului anuntului si titlul lui, erau binevenite.... asa, sufli in degete

• 7 months later...

Salutare!

Am fost de vreo 10 ori la Doamna Gabriela. Sincer, nu cred ca acceapta sau ar face dansa masaj cu finalizare sau orice altceva in afara de masaj. E strict masaj, insa foarte placut.

Sedinta de masaj durand o ora, unde te lucreaza peste tot, picioare, spate, gat, maini, burta, piept, cap. Chiar e placut si foarte relaxant.

Locatie e pe Bulevardul Dacia, la un bloc Turn pe colt.

Pret: 60 RON achitat ultima data.

De recomandat: Pentru masaj de relaxara, DA!