Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

haha fratilor voi ați auzit de fire in fese?? mare prost ești măi georghe

https://www.dr-renert.com/portfolio/ridicarea-feselor-cu-microfibre/?fbclid=IwAR2M4cd9n642R5EIn7ej8wCzJl2mx519CEm_Pc7YLBFd99E8b-5Rm0qg6Ao

 

 

 

Uite proasta Pulii mele .....dar cum am zis nu esti decat o PROASTA si o RETARDATA

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Fake ești tu mai spongebob eu ți am mai zis ție ca omu pentru bani se face frate și cu dracu crezi ca dacă a plecat nu mai vb 😂😂 vrei sa îți spun că ți a cumpărat flori DIN BANII TAI 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 FAKE EȘTI TU 😂😂😂😂😂😂😂 cum sa ii dai bani pula râului sa îți cumpere flori 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fake ești tu mai spongebob eu ți am mai zis ție ca omu pentru bani se face frate și cu dracu crezi ca dacă a plecat nu mai vb 😂😂 vrei sa îți spun că ți a cumpărat flori DIN BANII TAI 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 FAKE EȘTI TU 😂😂😂😂😂😂😂 cum sa ii dai bani pula râului sa îți cumpere flori 😂

prostule dami dovezi vii,cu nr lui etc, nu mesaj șterse cu negru 🤣🤣🤣🤣ofticativă😆😆😋😋😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fake ești tu mai spongebob eu ți am mai zis ție ca omu pentru bani se face frate și cu dracu crezi ca dacă a plecat nu mai vb 😂😂 vrei sa îți spun că ți a cumpărat flori DIN BANII TAI 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 FAKE EȘTI TU 😂😂😂😂😂😂😂 cum sa ii dai bani pula râului sa îți cumpere flori 😂

am spus totul 1😆😆😆😆ðŸ™

post-268677-0-83850100-1551138612_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Nu ai tu putere destulă sa blochezi pe nimeni.. Adminul de aceea supraveghează și vede cine ce și cum 😂 asa ca stai jos ca ești prost

 

Ce crezi știu și cine ți a trimis acel mesaj este părerea fetei și o respect ea cu mine personal nu are nimic nu am jignit o sau altceva din contra , chiar m am distrat cu ea și o pup 💋 asa ca tu mai băiete... Plătește-ți compania în continuare și lasă frustrarea deoparte ca te faci singur de ras prin felul în care vb te exprimi scrii urăști mai ești și rasist și vezi-ți de gunoiul tău din curte

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pre multă importanță, și nu se merită, sper mâine să mă trezesc cu un cont de-al vostru blocat ✌

Crezi ca daca iti scrie Afroditte...se vede dpa scris ca sunteti surori agramate......oricum aschia nu sare departe de trunchi......data trecuta va injurati amandoua ca tigancile si acum va linge-ti in cur una pe alta.....pupa Anda FAKE-ul

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ai tu putere destulă sa blochezi pe nimeni.. Adminul de aceea supraveghează și vede cine ce și cum 😂 asa ca stai jos ca ești prost

 

Ce crezi știu și cine ți a trimis acel mesaj este părerea fetei și o respect ea cu mine personal nu are nimic nu am jignit o sau altceva din contra , chiar m am distrat cu ea și o pup 💋 asa ca tu mai băiete... Plătește-ți compania în continuare și lasă frustrarea deoparte ca te faci singur de ras prin felul în care vb te exprimi scrii urăști mai ești și rasist și vezi-ți de gunoiul tău din curte

pai tu vb🤣🤣🤣tu ești cel mai periculoas Trav pe care l-am întâlnit, prin fața pe toate le respecți și prin spate le pupi în cur EȘTI FALS. oarba după ochii aea ai tăi de broască 😄😄😄😄 Și nu uita de procesul pe care îl avem da ✌✌✌ðŸ–
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Deci, pe fata le respecta pe toate si prin spate le pupa in cur. Bai suna bine. Deci e de treaba. Asta ai vrut sa spui? :))

pai tu vbtu ești cel mai periculoas Trav pe care l-am întâlnit, prin fața pe toate le respecți și prin spate le pupi în cur, oarba după ochii aea ai tăi de broască Și nu uita de procesul pe care îl avem da ✌✌✌

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum doamne iartă-mă sa dai muie la așa ÈšAP ðŸ bot pătrat 😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ðŸ½

post-268677-0-08723100-1551139361_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Care proces 😂😂😂😂😂 dacă tot deschizi subiectul... Spune oamenilor ca l-ai plătit pe lixy sa ma bata și eu te am lăsat în pace ca să își facă omul treaba 😂😂😂 omul cu nevasta alea alea 😂😂😂😂😂 și ți a papat banii mult și bine 😂 te mai bat odată nu e problema 😂😂😂😂😂 de aia ma iubesc toate fetele și pe tine Nimeni de periculoasa ce sunt.... Nimeni nu te suporta, nu te întrebi de ce? Nimeni nu te vrea și cine te a vrut când și a dat seama cine ești te a dat la o parte 😂😂😂😂 despre ce vorbim 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Și cine vb cu tine te ia la mișto mai cățel

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci, pe fata le respecta pe toate si prin spate le pupa in cur. Bai suna bine. Deci e de treaba. Asta ai vrut sa spui? :))

100% da...........ar vrea saraca sa aiba dulceata Arianei dar nu are cum pt ca in ea zace multa frustrare acumulata in viata ei de kkt..........iar cu platitul florilor aflati de la mine ca toate buchetele de flori care apareau asta vara in poze is luate de ea sau i dadea ea bani lu Ramona Ts sa-i cumpere....de rass sa fii Liliane ca de kakat oricum esti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care proces 😂😂😂😂😂 dacă tot deschizi subiectul... Spune oamenilor ca l-ai plătit pe lixy sa ma bata și eu te am lăsat în pace ca să își facă omul treaba 😂😂😂 omul cu nevasta alea alea 😂😂😂😂😂 și ți a papat banii mult și bine 😂 te mai bat odată nu e problema 😂😂😂😂😂 de aia ma iubesc toate fetele și pe tine Nimeni de periculoasa ce sunt.... Nimeni nu te suporta, nu te întrebi de ce? Nimeni nu te vrea și cine te a vrut când și a dat seama cine ești te a dat la o parte 😂😂😂😂 despre ce vorbim 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Și cine vb cu tine te ia la mișto mai cățel

ai uitat in club când te-am târât pe jos ,De mi-am smuls unghiile din carne in pleata ta 😄😄😄😄Și dacă sunt șmecheră tot eu te-am dat in judecată, și voi veni mâine cu poze si dovezi, team zis ciocul mic ðŸ·ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Vorbește lumea 😂 de iubita pardon iubitul tău care se fute mai mult ca tine 😂 ca nu te mai tine curu ala pe care nu îl ai faceți cu schimbul 😂 2 rupți 😂 vezi dacă ieși în club cu el nu ii da alcool soro ca se da la băieți 😂

post-255568-0-26976100-1551139590_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care proces dacă tot deschizi subiectul... Spune oamenilor ca l-ai plătit pe lixy sa ma bata și eu te am lăsat în pace ca să își facă omul treaba omul cu nevasta alea alea și ți a papat banii mult și bine te mai bat odată nu e problema de aia ma iubesc toate fetele și pe tine Nimeni de periculoasa ce sunt.... Nimeni nu te suporta, nu te întrebi de ce? Nimeni nu te vrea și cine te a vrut când și a dat seama cine ești te a dat la o parte despre ce vorbim Și cine vb cu tine te ia la mișto mai cățel

Proces este ala cand ai vorbit u ca proasta cum faci de fel si s-au dus fetele peste tine la Citan iar cu ca un POPONAR fricos te-ai inchis in casa si ai format 112 si ai chemat Politia de frica ca ti-o furi fata mea cu coite......si la fata locului cand ti-a luat Dmnu Agent de Politie datele ti-a zis pe fata ca esti Bulangiu,,,,,,,,parca erai femeie....de ce te-a facut sectoristu ca esti Bulangiu..........Acel proces de care spui tu iti spun eu cum se incheie........va scrie pe Dosar NV.....adica nerezolvat...asa ca suge-o in continuare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dap... Tot femeie par, spre deosebire de tine 😂😂😂😂 e greu sa accepți asta știu.. Te obișnuiești tu 😂

haha in visele tale te vezi femeie, 12 luni de transformare da să fim atenți că dacă nu Arian suge pula,ai noroc câți da de îmbrăcat Lolo și Alexandra Gold 🤣🤣🤣😎

post-268677-0-33209800-1551139782_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Las-o în lumea ei și în procesul ei 😂 ești mai eșuată ca titanicul băiatu meu, mie nu ai ce sa îmi faci ca e tot nimfomanele martor cu tot ce faci.. Și mai vedem noi.. Și îți pun și familia Chira în cap ca ii tragi băiatu în pușcărie ca ce crezi am înregistrările cu cel care m a sunat din partea ta și cum tu recunoști ca e din vina ta și cum ne ceri scuze și sa te iertam ca ești proasta și ca ești invidioasa pe lolo...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Săracă 😂 mare pahar ce ți ai luat în gura 😂 și 2 de la Târgu Ocna 😂😂😂😂 taci ca întra lumea care a fost de fata și iar îți iei maxim 😂😂

haha, ai uita când plângeai in Tf ca te amenință interlopi, și că nu ai bani să-i trimiți lui maică-ta tiganca așa bătrână de sărbători😄 și să te iert,Păi tu ești om nebun o dată ce arunci cu paharul după cineva ce sa mai....
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Las-o în lumea ei și în procesul ei 😂 ești mai eșuată ca titanicul băiatu meu, mie nu ai ce sa îmi faci ca e tot nimfomanele martor cu tot ce faci.. Și mai vedem noi.. Și îți pun și familia Chira în cap ca ii tragi băiatu în pușcărie ca ce crezi am înregistrările cu cel care m a sunat din partea ta și cum tu recunoști ca e din vina ta și cum ne ceri scuze și sa te iertam ca ești proasta și ca ești invidioasa pe lolo...

lolo de ce sa fiu invidioasă???? Pentru ce ? Nu inteleg dc o bagi in discutii pe lolo 🤣🤣🤣
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...