Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Uh, I am not a fraud, YM, I'm the God

They don't make 'em like me no more, man, I'm a dinozaur 😂😂ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ™…â€â™€ï¸

 

O săptămână frumoasă dragii mei iubiți 💖💋💋💋💋💋💋 #A

post-255568-0-21454900-1553588512_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Mai ce crezi ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ˜‚🤭 filtre noi apar mereu dar fata rămâne aceeași puișor micuț în schimb filtrele astea dacă ești nașpa gunoi nu te fac mai frumoasa știi adică nu sunt pentru oricine... Iar eu am fata cu și fără filtre make up și cam atât ca extensii și gene și apă plată eu nu am.. Pot demonstra asta oricând oricui ma puteți suna cu videocall și sunt la fel 100 % ca atare... Haters gonna hate 💋

post-255568-0-57850200-1553607403_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Asta e de buletin are 15x filtre plus o coronița Princess 😂😂😂 da sunt filtrele mai vechi de acu o luna mai PATCHOULI ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’• is the ylang ylang missin'? Just sayin 💋

post-255568-0-10142200-1553607990_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Ieri am fost in vizita la prietena ta si m-am simtit foarte bine. Sunteti doua ts de exceptie si recomand tuturor care vor sa se simta foarte bine sa va viziteze. Intalnirea care am avut-o cu tine a fost la fel de placuta si cand voi avea ocazia ,te voi vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Mai ce crezi ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ˜‚🤭 filtre noi apar mereu dar fata rămâne aceeași puișor micuț în schimb filtrele astea dacă ești nașpa gunoi nu te fac mai frumoasa știi adică nu sunt pentru oricine... Iar eu am fata cu și fără filtre make up și cam atât ca extensii și gene și apă plată eu nu am.. Pot demonstra asta oricând oricui ma puteți suna cu videocall și sunt la fel 100 % ca atare... Haters gonna hate 💋

wooow esti tare dulce
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...