Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost și eu la țiganu ăsta cu cur bombat și chip de fetiță. Arată că în poze și nu îi pot reproșa asta. În schimb atitudinea lasă de dorit. Mi-am luat o țeapă de zile mari și chiar regret că am cunoscut astfel de specimen.

Atitudine: 3

OP: 6

Anal: 0

Achitat : 200 lei

Mi-a motivat că o am prea groasă, deși când i-am dat banii atitudinea era de "da, cum să nu". Cum încercam să întru cum se trăgea înapoi. M-am terminat singur la mână. În timp ce mă incaltam, i-am bătut un pic obrazul și i-am sugerat să-mi dea 100 de lei înapoi. Nu pot să descriu cum a început să se scălâmbăie, să se agite și să țipe ca un handicapat. Părerea mea e că mai bine ajutam un cerșetor de banii ăia. Nu recomand sub nici o formă.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Hahahahahahaa hahahahahahaa ma așteptam la telenovela ta și am sa îți repet aici aceleași lucruri pe care ți le am zis înainte sa pleci...

 

Ai început sa ma compari și sa îmi faci teoria chibritului deși îți spun a mia oara omule o ai foarte foarte groasa pot sa confirme fete la care ai mai fost dacă în ele ți a întrat pula și în mine nu... Ce vrei sa îți fac omule nu intra am stat capra 20 min cu curu asta bombat și nu a intrat ðŸ’â€â™€ï¸ NU SUNT LARGÄ‚ ți-o mai repet a mia oara și nici nu e PIZDA sa între asa FLEOSC cum ți ai dorit tu ðŸ’â€â™€ï¸ cât despre atitudinea mea normal ca este schimbătoare ce vrei sa tac din gura și tu sa îmi spui mie ca în nu știu care ți a intrat pula și sa ma sâcâi... Oralul ala protejat la care scoteai niște sunete de parca l ai văzut pe ISUS ridicându se la cer a doua oara 😂😂😂 pula aia groasa cât un vulcan ți am luat o toată în gura pana în gat ðŸ’â€â™€ï¸ 😂

 

ÃŽți mai repet ca eu nu pot fi ca aia și nici alta ca și mine cum la fel nu unu se poate simți mai bine cu alta decât cu mine sau invers.

 

Nu sunt GĂLEATĂ! Și domnii care au fost la mine o pot confirma

 

Te pup și îți mulțumesc pt minunata recenzie â¤ï¸ðŸ’‹ cu siguranță de acum încolo datorita ție nu va mai veni nimeni la mine 😂😂 și îți mulțumesc totuși pentru complimente ești foarte drăguț ðŸ’â€â™€ï¸ țigan cu cur bombat și chip de fetita 😂😂 nu i rău... 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Va dați seama oameni buni 😂😂 just imagine this 😂😂😂 Eu capra cu ditai curuuu' corect corespunzător 😂😂 și băiatul cu o capatana groasaaa da groasaaa taree de tot își toarnă pe ea un juma' de kil' de gel și o tine așa deodată și o încearcă sa o bage asa ca în VACÄ‚ 🮠😂ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸... Pai este posibil asa ceva really? Nu tu un deget înainte nu o limbuta o treaba te joci puțin cu capul acolo ca băieții 😂😂 tu dai ca în FULGA!!! 😂😂😂😂 So i m the bad Guy in this story? 🤦â€â™€ï¸ðŸ‘‡

 

Interesant

 

Ah și faza cu țigan cu cur bombata și fata de fetita 🙈ðŸ®ðŸ’• nu ma supăra S știi îl ca pe un compliment ma bucur ca am un aer exotic și o prezenta ok ðŸ’â€â™€ï¸ țigăncile sunt frumoase... Chiar foarte frumoase deci da.. Este un compliment!

 

Atât am avut de zis și cine trebuie și poate sa înțeleagă și vrea înțelege cine nu my babyes ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’• asta e... Viata e greu 😂â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ah ca să nu zic ca băiatul mi a explicat ca este sensibil.. Adică gen lui dacă ii pune orice fata sau whatever mana pe pula când este în erecție lui ii moare gen dacă vroiam sa o iau sa mi o bag eu.. Nu se putea domne 😂 doar el.. Și el încerca și nu reușea și la un moment dat o bagă dintr-o data și îți dai seama durere 🤦â€â™€ï¸ ma trag și ii zic baby mai încet ca nu e totuși știi ce zic ðŸ’â€â™€ï¸ și tot asa 🤦â€â™€ï¸ adică este puțin cringe și penibilă situația like și știi... Totuși putina atenție și cu mine cu noi în general ca nu este chiar asa.... Zic și eu... Poate greșesc.. Nu știu... Ziceți și voi ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸

 

 

Va pup și noapte buna

....

🌸💋

Link spre comentariu

Am fost și eu la țiganu ăsta cu cur bombat și chip de fetiță. Arată că în poze și nu îi pot reproșa asta. ÃŽn schimb atitudinea lasă de dorit. Mi-am luat o țeapă de zile mari și chiar regret că am cunoscut astfel de specimen.

Atitudine: 3

OP: 6

Anal: 0

Achitat : 200 lei

Mi-a motivat că o am prea groasă, deși când i-am dat banii atitudinea era de "da, cum să nu". Cum încercam să întru cum se trăgea înapoi. M-am terminat singur la mână. ÃŽn timp ce mă incaltam, i-am bătut un pic obrazul și i-am sugerat să-mi dea 100 de lei înapoi. Nu pot să descriu cum a început să se scălâmbăie, să se agite și să țipe ca un handicapat. Părerea mea e că mai bine ajutam un cerșetor de banii ăia. Nu recomand sub nici o formă.

Măi baietas. Prima si prima greseala a Cristine'i a fost ca trebuia sa iti ofere un bon fiscal si stampilat ca sa il poti duce la anaf pt reclamatie😂😂😂😂😂 te pupa Eva la pulica aia Grosuță😅😂🤤🤤🤤🤤🤤🤗🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ah uitasem... Tu îmi ceri 100 de lei înapoi în contextul în care tu ca om cinstit ce vrei sa faci aici pe victima 😂 puteai frumos drăguț, Cristina nu te supăra nu merge uite hai sa o lăsăm balta tine 100 pt ce ai FÄ‚CUT pana acum ðŸ’â€â™€ï¸ și asta este adică jeeezzz este normal ðŸ’â€â™€ï¸ dar nu tu ai preferat sa ma mai strângi de fund puțin sa ma săruți ușor pe corp și pe sâni și sa ti o freci pana boom 🌸 și după ce îți faci dus și după ce tocmai ce te înălțai si etc sa nu reluam discursul... Te ai gândit tu asa ce pula ta ia stai ma sa iau eu 100 înapoi 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂 eeee iubițel țin sa te anunț ca nu stau lucrurile asa.. Aici nu este vorba de 100 de lei cât și despre 40 min pierdute cu tine și explicația de mai sus.. Nu te a ținut absolut nimeni cu forța și nici banii nu ți i a luat cu forța dacă ii cereai ii primeai dar nu îți golești outele și după vrei înapoi exact precum făceau țiganii mai demult boss gata au trecut vremurile alea da te jos din copac 💋

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ah uitasem... Tu îmi ceri 100 de lei înapoi în contextul în care tu ca om cinstit ce vrei sa faci aici pe victima 😂 puteai frumos drăguț, Cristina nu te supăra nu merge uite hai sa o lăsăm balta tine 100 pt ce ai FÄ‚CUT pana acum ðŸ’â€â™€ï¸ și asta este adică jeeezzz este normal ðŸ’â€â™€ï¸ dar nu tu ai preferat sa ma mai strângi de fund puțin sa ma săruți ușor pe corp și pe sâni și sa ti o freci pana boom 🌸 și după ce îți faci dus și după ce tocmai ce te înălțai si etc sa nu reluam discursul... Te ai gândit tu asa ce pula ta ia stai ma sa iau eu 100 înapoi 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂 eeee iubițel țin sa te anunț ca nu stau lucrurile asa.. Aici nu este vorba de 100 de lei cât și despre 40 min pierdute cu tine și explicația de mai sus.. Nu te a ținut absolut nimeni cu forța și nici banii nu ți i a luat cu forța dacă ii cereai ii primeai dar nu îți golești outele și după vrei înapoi exact precum făceau țiganii mai demult boss gata au trecut vremurile alea da te jos din copac 💋

nu ai pierdut 40 min. Cand ieșisem la bulevard era 21:27 în condițiile în care la 21:00 am ajuns la tine.
Link spre comentariu

Imi si imaginez saracul cum tot se chinuia sa te penetreze,curgand apele pe el de nervi!! Dar in toata dezamagirea lui,este si un bine,acum are o reclama si o faima de Terente,asa ca unele care sunt mai largi pot apela la el daca are capul pulii cat o capatana de cotoi, sa le umple gaurica!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ce sa curgă frate ca era doar groasa nu și mare... Și băiețașu asta dezamăgit NU ȘTIA/PUTEA sa ma futa în alta poziție 😂😂😂😂 decât capra și capra nu se pricepea asa pe FINESSE...

 

Te pup sex Power cu drag â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Iar tu mai Cristi din tot romanul pe care ți l am lăsat aseară aici atât ai știut sa răspunzi ca am stat decat 27 de minute 😂😂 cristiii ba cristiii 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 spune le la oameni ca nu știi sa bagi pula în cur și sa îți faci loc înspre calea fericirii 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Iar tu mai Cristi din tot romanul pe care ți l am lăsat aseară aici atât ai știut sa răspunzi ca am stat decat 27 de minute 😂😂 cristiii ba cristiii 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 spune le la oameni ca nu știi sa bagi pula în cur și sa îți faci loc înspre calea fericirii 😂😂😂😂

😂😂 Nu pot acu să zic că nu ești simpatică. Spor la bani.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Iar tu mai Cristi din tot romanul pe care ți l am lăsat aseară aici atât ai știut sa răspunzi ca am stat decat 27 de minute 😂😂 cristiii ba cristiii 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 spune le la oameni ca nu știi sa bagi pula în cur și sa îți faci loc înspre calea fericirii 😂😂😂😂

Nu stie..dar nici nu s a lasat ajutat/indrumat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Te pup si eu Ari,lasa ca cine a fost la tine stie cum esti,nu trebuie sa te supere o recenzie negativa,orice site din orice domeniu este imposibil sa nu nemultumeasca pe cineva!!

Clar nu m a supărat iubire ba chiar m a amuzat 😂😂 clar nu poți fii de nota 10 cu toată Lumea ðŸ’â€â™€ï¸ te super pup â¤ï¸ ești minunat â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸªðŸªðŸªðŸªðŸªðŸªðŸ’•ðŸ’•ðŸ’•ðŸ’•ðŸ’•

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

😂 😂 😂 😂 😂 Nu cred ca ai observat 😂😂😂😂 ma crezi ca nu știu de ce țineam mana acolo 😂😂😂😂😂😂😂 â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...