Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 1 oră, martinkoller a spus:

Buna Cristina, daca esti in Bucuresti as dori sa vin maine pe la tine. Esti activa la oral? Ai lăptic de dat in guriță?

0733355971, da mi msj pe wapp si imi spui cine ești 💁‍♀️  cred ca mi am lasat nr pe fiecare pagina din topicul meu🤯💁‍♀️🤣❤️ simpaticilor puteți sa ma întrebați pe wapp ce doriți 💋 dar e bine si aici macar imi dați Up 🤣🤣💋 

 

Pupppp 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 19 ore, nita69by a spus:

La constanta ?😍😍😍😍

Sa știi simpaticule ca mai vine si constanta la mine 😋 de ex alaltăieri un domn foarte drag mie mi a făcut o vizita pentru ca ii era foarte dor de mine ❤️ te pup bby stiu ca ma urmărești tot ce fac 🙈💁‍♀️ deci se poate 🤭❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 12.12.2020 la 12:04, misscristina a spus:

Sa știi simpaticule ca mai vine si constanta la mine 😋 de ex alaltăieri un domn foarte drag mie mi a făcut o vizita pentru ca ii era foarte dor de mine ❤️ te pup bby stiu ca ma urmărești tot ce fac 🙈💁‍♀️ deci se poate 🤭❤️ 

Ai dreptate..😘

Link spre comentariu

Am trait cea mai frumoasa, intensa si reusita experinta cu Cristina si Alexandra Gold. Nu am cuvinte sa descriu cat de frumoase si de treaba sunt aceste doua fete. 

O experienta de neuitat si in mod cert de repetat. Nu voi intra in detalii pentru ca nu asta e scopul/motivul acestei recenzii.

Scriu pentru ele, pentru ca ele merita sa stie ca apreciez si le multumesc pentru ce experienta mi-au oferit.

Fetelor, "palaria jos". Norocos ca v-am cunoscut. 🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 12 ore, matei87 a spus:

Am trait cea mai frumoasa, intensa si reusita experinta cu Cristina si Alexandra Gold. Nu am cuvinte sa descriu cat de frumoase si de treaba sunt aceste doua fete. 

O experienta de neuitat si in mod cert de repetat. Nu voi intra in detalii pentru ca nu asta e scopul/motivul acestei recenzii.

Scriu pentru ele, pentru ca ele merita sa stie ca apreciez si le multumesc pentru ce experienta mi-au oferit.

Fetelor, "palaria jos". Norocos ca v-am cunoscut. 🥰

😱😶😶❤️ First of all noi îți mulțumim baby  pt ospitalitate si pt tot ești un om minunat educat SMART 💋 draguttt 🔞 siiii te rog eu da mi un msj pe wapp cum se numește acel minunat prosecco 🤤 a fost tare bun 🤣 ❤️

Rogardeee🤣 ne vedem in ianuarie 💋 te pupa fetele 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

IT S GETTIN WEIRD Y ALL 🤯

Cu ce i am gresit oameni buni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Trebuie sa dau detalii ca am primit ordin si daca nu am atitudine proasta 🤣🤣🤣

 

MARȘ 🖕 OAMENII DE GENUL SA NU MA CONTACTEZE. CUM VOI AVEȚI DREPTUL SA ALEGEȚI LA CINE MERGEȚI SI EU AM DREPTUL SA DAU DETALII CAND VREA PULA MEA

 

An nou fericit tuturor ❤️💋 

Screenshot_20201231_134208.jpg

Screenshot_20201231_134237.jpg

Screenshot_20201231_134300.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Dupa ce ca ai detalii si preturi in toate paginile, mai ai si recenzii cum ma fute lumea imi da la muie și invers 💁‍♀️ ce detalii vrei cumetre? 

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

nu te enerva cristina ...

parca nu stii ca sunt multi ciudati ... acum au aparut si frustratii ... serios nu e motiv sa pui la suflet ...

multi nu stiu nici sa vorbeasca nici sa se comporte ... pana la urma experienta este si a ta nu numai a lui ... si chiar nu merita o amintire aiurea ...

intr-un fel trebuie sa te castige chiar daca e pe bani ... fa lucrul asta clar ... si cred ca se rezolva cam tot ...

un an mult mai frumos ... mergi pe linia ta ... te-ai schimbat mult in bine :)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, misscristina a spus:

Miss you boo boo ❤️ happy new year ⚠️👑💋

Sugar, La Multi Ani si tie!!!! La Multi Ani, La Multi Bani, Sa-mplinesti Suta De Ani! Sper ca anul asta sa iti aduca tie alaturi de cei dragi atata fericire si impliniri pe cat te poti bucura tu!
Sper sa ne vedem cu bine in sfarsit in 2021 :)))) Vezi sa nu bei prea mult alcool in seara asta!! :P

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 13 ore, rvcosin a spus:

nu te enerva cristina ...

parca nu stii ca sunt multi ciudati ... acum au aparut si frustratii ... serios nu e motiv sa pui la suflet ...

multi nu stiu nici sa vorbeasca nici sa se comporte ... pana la urma experienta este si a ta nu numai a lui ... si chiar nu merita o amintire aiurea ...

intr-un fel trebuie sa te castige chiar daca e pe bani ... fa lucrul asta clar ... si cred ca se rezolva cam tot ...

un an mult mai frumos ... mergi pe linia ta ... te-ai schimbat mult in bine :)

Multumesc frumos baby la mulți ani si tie si un an nou mai bun ca ăsta ce a fost 💁‍♀️😅❤️ ms pt cuvintele frumoase, apreciez ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 4 ore, bawss123 a spus:

Sugar, La Multi Ani si tie!!!! La Multi Ani, La Multi Bani, Sa-mplinesti Suta De Ani! Sper ca anul asta sa iti aduca tie alaturi de cei dragi atata fericire si impliniri pe cat te poti bucura tu!
Sper sa ne vedem cu bine in sfarsit in 2021 :)))) Vezi sa nu bei prea mult alcool in seara asta!! :P

Din fericire 😅 m am făcut praf aseară 😅😅 si asa imi lipsea un party am ajuns acasa TERMINATĂ 😅😅😅😅❤️💋 Can t wait to see ya frennn❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 57 minute, mandingo29 a spus:

Retardați ce sa le faci 

Sa ne 💦 pe ei❤️😅 la mulți ani 💋

Link spre comentariu

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 3 ore, claudion a spus:

Hei Cristina,când mai activezi? 

Am o poftă nebună de tine😍

Maine, poimaine 💁‍♀️🤷‍♀️ cand dorești mi amor, lasa mi msj pe wapp si vb 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...