Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Buna dimineata dragii mei va pupa Criss si vreau sa va spun ca azi nu pot sa iau nici programare pentru ca deoarece si fiindcă 🤣🤣 ma supara o masea pe care trebuie sa o scot iar doctorul meu este la mare si ce credeti am facut un abces de toată frumusetea motiv pentru care tin mana la fata pt ca sunt cam umflatica si parca sunt o gogosica dar imi trece si atunci back to business 💖💖💖💖 ce spuneti dragilor sa mai slăbesc 2-3 kg sau ??? 💖💖💖💖 luv y'all

post-255568-0-91078900-1533449730_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cristina nu arata bine,arata foarte bine si este ts. Intradevar, daca nu o vizitezi, traiesti cu impresia ca este femeie pentru ca arata foarte bine . Este o companie placuta si merita vizitata pentru ca are o prestatie deosebita. Amanuntele din prestatie raman in locatia ei si daca doriti sa o vizitati eu o recomand pentru ca merita.

💖💖💖 cel mai dragut om din brăila si de cuvant nu degeaba i se spune parolistul 💖 te pup cu drag
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Te pup, Arianna! Å¢in să îÅ£i mulÅ£umesc pentru momentele frumoase petrecute împreună... EÅŸti o companie plăcută, super super sexy. Am văzut că eÅŸti online ÅŸi am zis să te salut.

Åži nu băga răutăÅ£ile altora în seama. MulÅ£i , dacă văd că te cerÅ£i cu ei, mai rău se aprind.

Din punctul meu de vedere eÅŸti de nota 10 pe linie. Dacă iei notă mai mică, cred că este de fapt răspunsul atitudinii celui ce te vizitează ÅŸi nu ÅŸtie să trateze o domniÅŸoară drăguÅ£ă, plină de sexualitate. Te pup! ;)

te pupiiiii scumpiiii one of my fav 💖
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

freemysoul, eu nu îți pot confirma toate cerințele dar pot în schimb să îți spun in baza unei prime întâlniri (de ieri) de o ora că fata asta este cu adevărat:

1 - simpatica (chiar se străduiește să îți satisfacă fanteziile atâta timp cât ești upfront si specific cu ce vrei să încerci si nu se uita la ceas.. bine, in mod rezonabil bineinteles dar nu te face sa te gândești la timp in mijlocul partidei ca altele)

2 - arata foarte sănătoasă (avand o construcție a corpului slim-fit cu un fund superb ferm si bombat. Absolut NICI o iritație sau ceva bizar pe tot corpul. See vede că își întreține corpul cu mare atenție so în afara profesiei. Când mi-o amintesc acum ce forme apetisante avea cand m-a primit la ușă.. practoc mă topesc și îmi vine să o iau acasă lol

3 - eu am vrut sa prestam oral reciproc neprotejat iar domnișoara a refuzat punând safety first. Desi m-a frustrat la începutul, am apreciat în drum spre casa pentru că în felul ăsta nu doar se proteja ea dar ma proteja și pe mine și restul clientelei ei de regulari.

 

Pentru motivele astea îți recomand să ridici telefonul și te duci sa o încerci.

 

Am să fac o recenzie oficială în curand.. când avea puțin mai mult timp liber :) dar am vrut sa te ajut freemysoul sa faci o decizie mai bine informata de la o persoana ce nu are nimic de câștigat din business-ul ei. Eu am de gând să revin cu siguranță și faptul că ea tine sa fie sănătoasă în timp ce profesează (fără excepții), mă face să o selectez pe ea mai presus decât multe altele de pe forumul asta. Sper că te-am ajutat puțin :)

miss youuuuu bawsiiii where are ya it's everything ok with ya .. i've lost ya number ... texttt meee i miss youu eeooowww 💖💖💖💖💖💖💖
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Indiferent ce scriu altii,ceeace am scris eu este purul adevăr si daca voi avea ocazia te voi vizita din nou cu mare placere.

iti multumesc mult baby pt cuvintele frumoase te pup cu drag 💖💖💖
Link spre comentariu

mai mai tu ma bagi in boala, fir-ar sa fie ca ma bagi in boala,nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa te iubaresc!! Te tuc frumoaso ce esti!!

Mai nene...mai usor cu promovarea asta zi de zi. Vrei sa faci postari, as zice sa mergi la DG

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Sa umplut lumea de simpatici!! Eu nu vreau nik omule, nu vreau sa promovez pe nimeni, eu nu am nik de castigat de la Ariana, doar ca o admir!!eu nu am vizitat-o niciodata pe titulara acestui topic, ba mai mult in viata mea nu am avut de a face cu vreo Transexuala!! Dar fara sa vreau Ariana mi-a sculat si parul de pe piept!!

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Sa umplut lumea de simpatici!! Eu nu vreau nik omule, nu vreau sa promovez pe nimeni, eu nu am nik de castigat de la Ariana, doar ca o admir!!eu nu am vizitat-o niciodata pe titulara acestui topic, ba mai mult in viata mea nu am avut de a face cu vreo Transexuala!! Dar fara sa vreau Ariana mi-a sculat si parul de pe piept!!

hahahah you're soo qquuuteee ❤ multumesc frumos si nu te obosi sa dai explicatii cui ? Hahah ... te pupiii
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...