Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

freemysoul, eu nu îți pot confirma toate cerințele dar pot în schimb să îți spun in baza unei prime întâlniri (de ieri) de o ora că fata asta este cu adevărat:

1 - simpatica (chiar se străduiește să îți satisfacă fanteziile atâta timp cât ești upfront si specific cu ce vrei să încerci si nu se uita la ceas.. bine, in mod rezonabil bineinteles dar nu te face sa te gândești la timp in mijlocul partidei ca altele)

2 - arata foarte sănătoasă (avand o construcție a corpului slim-fit cu un fund superb ferm si bombat. Absolut NICI o iritație sau ceva bizar pe tot corpul. See vede că își întreține corpul cu mare atenție so în afara profesiei. Când mi-o amintesc acum ce forme apetisante avea cand m-a primit la ușă.. practoc mă topesc și îmi vine să o iau acasă lol

3 - eu am vrut sa prestam oral reciproc neprotejat iar domnișoara a refuzat punând safety first. Desi m-a frustrat la începutul, am apreciat în drum spre casa pentru că în felul ăsta nu doar se proteja ea dar ma proteja și pe mine și restul clientelei ei de regulari.

 

Pentru motivele astea îți recomand să ridici telefonul și te duci sa o încerci.

 

Am să fac o recenzie oficială în curand.. când avea puțin mai mult timp liber :) dar am vrut sa te ajut freemysoul sa faci o decizie mai bine informata de la o persoana ce nu are nimic de câștigat din business-ul ei. Eu am de gând să revin cu siguranță și faptul că ea tine sa fie sănătoasă în timp ce profesează (fără excepții), mă face să o selectez pe ea mai presus decât multe altele de pe forumul asta. Sper că te-am ajutat puțin :)

acum sper ca cei care mi-ati spus la tel in legatura recenziilor ca sunt mai greu de gasit inca una printre altele care le puteti găsi.. 💖 pupici cu sclipici
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Va multumesc dragilor! Voi ma faceti fericita in fiecare zi! Datorita voua eu evoluez,progresez si inteleg cum se practica aceasta meserie pe care mi am ales o. In meseria mea am intalnit oameni minunati care m au apreciat pentru ce sunt eu. O prostituata high level de calitate isi respecta propria persoana dar si colegele de breasla si nu uita scopul pentru care practica sexul contra-cost: suportam corpurile altora langa ale noastre pentru bani, vrajeala asta de mass-media in care ridicam clientul in slavi e un shit la care numai omul prost pune botu! Respectam clientul,dar nu il ridicam in slavi fara sa merite. Suntem corecte in meseria asta,cat primim atat oferim,nu uitam de noi si de valorile noastre! 💖💖💖💖 pupici cu sclipici 💖💖💖

post-255568-0-51356900-1536676545_thumb.jpg

post-255568-0-39045400-1536676552_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Finalizare orală și anilingus faci?

Va multumesc dragilor! Voi ma faceti fericita in fiecare zi! Datorita voua eu evoluez,progresez si inteleg cum se practica aceasta meserie pe care mi am ales o. In meseria mea am intalnit oameni minunati care m au apreciat pentru ce sunt eu. O prostituata high level de calitate isi respecta propria persoana dar si colegele de breasla si nu uita scopul pentru care practica sexul contra-cost: suportam corpurile altora langa ale noastre pentru bani, vrajeala asta de mass-media in care ridicam clientul in slavi e un shit la care numai omul prost pune botu! Respectam clientul,dar nu il ridicam in slavi fara sa merite. Suntem corecte in meseria asta,cat primim atat oferim,nu uitam de noi si de valorile noastre! 💖💖💖💖 pupici cu sclipici 💖💖💖

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Felicitari! Esti o frumoasa si deosebit de naturala! Pe cand poze precum lori..din timpul actiunii!?😊

Multumesc dragul meu ca imi apreciezi frumusetea naturala! Dupa cum stim toti sunt mai multe feluri de frumusete: cea naturala (i got it from my mamma) atunci cand te nasti cu anumite calitati ptr a fi o tipa trans reusita sau frumusetea artificiala obtinuta prin zeci de interventii si parca si atunci lipseste ceva. Nu am nimic impotriva interventiilor, toate la timpul lor, o sa optez si eu ptr ele in viitorul apropiat, dar parerea mea ramane ca degeaba le faci daca nu esti si avantajata de la natura, daca nu intelegi gesturile si emotiile feminine. A fi trans in ziua de azi si pe forumul asta mai ales nu mai este despre a fi femeie si despre a ti intelege gender rolul ci despre a face bani ca tipa trans pe anunt cu orice pret, prin orice metoda. Metodele mele sunt din cele demne, eu vreau sa fiu apreciata si ptr personalitatea mea si ptr ce reprezint eu ca persoana, metodele umilitoare si fara scrupule nu se incadreaza in stilul meu de a atrage atentia, sorry 💖

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

DUMINICA FRUMOASA TUTUROR 💖 va pup de la CLUJ iar de săptămână viitoare sâmbătă ne revedem in bucuresti 💖 pupici cu sclipici

frumoasa , duminica plăcută și ți-e
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Intradevar foarte frumoasa si gingasa...dar tu ai cam schilodit limba romana..😊

auzi ai putea te rog sa nu mai intervii si sa te abtii .. daca ai ceva de comentat rezuma-te la mine si cam atat .. 💖💋💋💋💗
Link spre comentariu

Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Intradevar foarte frumoasa si gingasa...dar tu ai cam schilodit limba romana..😊

cocoșel dacă ai probleme cu unii dintre noi de pe acest forum (ținând cont de gramatica romană ) ,du-te cocoșel și predă la școala ,nu ne ține aici teorii de genul
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...