Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Eu inca nu cred ca faptura asta are penis...e mai buna decat multe femei care le am vazut..sper sa ajung si eu la ea sa ii mananc bucile..cam pe 10-15 ianuarie ..sper ca esti activa..nu am stat sa citesc pe pagini

🔞🔞🔞😱â¤â¤â¤ te pup puiule si te astept â¤ðŸ”
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din acest moment Michelle Douglas lucrează pe 100 lei ora CLIENTUL DOAR TREBUIE SA MI CONFIRME CA EȘTI IN BUCUREȘTI ȘI LUCREZI

Bai bulangiu nefericit ia ti focarele de-aici si dispari de pe pagina asta,ma cum sa ai asa tupeu cu fata aia de ginere ...mars lichea puturoasa...aranjeaza te dracu si dupa poti comenta ...de ce nu te operezi iubita ??ca te futi pe 50 de lei stange in pula mea bani si fati fata aia de barbatsi nu uita ca primul lucrul pe care il vezi dimineata e apartul de ras nebunule da barba jos sa vorbim de la acelasi nivel
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bai bulangiu nefericit ia ti focarele de-aici si dispari de pe pagina asta,ma cum sa ai asa tupeu cu fata aia de ginere ...mars lichea puturoasa...aranjeaza te dracu si dupa poti comenta ...de ce nu te operezi iubita ??ca te futi pe 50 de lei stange in pula mea bani si fati fata aia de barbatsi nu uita ca primul lucrul pe care il vezi dimineata e apartul de ras nebunule da barba jos sa vorbim de la acelasi nivel

 

Pe tine cine te a mai băgat in seama ??? Vezi de pagina ta ca nu avem nimic de împărțit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe tine cine te a mai băgat in seama ??? Vezi de pagina ta ca nu avem nimic de împărțit

Eu ma bag unde vreau cand vreau mai ales cand e vorba de persoanele pe care le cunosc ,eu ti am zis sa iti iei fanii si sa pleci in slbz de pe aceasta pagina ,n ai caderea sa postezi tu aici ...un baielet care-si prinde codite in par si se crede femeie
  • Like 1
Link spre comentariu

Bai Michael, baietelule, cred ca este cazul sa iti ti pozele alea HOROR pt tine, am fost la tine, esti jalnica, ai facut un oral groaznic mai spuneai ca daca vreau faci si neprotejat, dar am spus NU, imi pare rau ca am dat acei 100 lei... nu ma uit eu la bani, dar chiar imi pare rau, fata asta  Ariana, pare a fi o fata super ok, din ce am vb eu cu ea, nu cred ca este cazul sa spui tu ca esti o superba, chiar esti jalnica, urmaresc de aseara acest topic, cu gandul sa comentez, am zis ca nu e cazul, dar deja vad ca tu mergi prea departe cu "superbitatea ta", sincer stai in  banca ta, e mai bine.

prin urmare, nu e deloc ok acest baietel si nu recomand  :refoz  :refoz  :refoz  :refoz  :refoz

P.S am postat si o poza sa vedeti in realitate acest baietel... 

post-281648-0-38640700-1547207623_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...