Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa și? Nu rezolvi nimic este o simpla bătaie în club ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ acum hai jett de aici și mai bine te ai preocupa de sănătatea mamei tale și ți ai cheltui banii cu ea și pt tratamentele ei costisitoare nu pe tribunale ON RÄ‚U CU CARACTER MIZERABIL CE EȘTI!!! In loc sa încerci sa faci rău.. Fa bine mamei tale cât o mai ai și aici închei orice discuție cu tine nu meriți. Tu trebuie sa fii UITATÄ‚, cu părere de rău!

tu crezi ca femeia asta (Mamicuta mea) ar avea nevoie de tratament?,? Tu nu ai inimă in tine, Nu uita ai și tu Mamă.....vezi ce înseamnă țigăneala de la morți ajunge sa înjure de mamă, etc urât caracter.Dc o bagi pe maicamia in discuții de genul??? Cu ce te-a greșit femeia asta....jeg ordinar.Maicamia e o Doamnă, și mă acceptat așa cum sunt, și nu-ti permit in veci sa te ei de ea că te distrug.
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Nu ți jignește nimeni nimic nu mai juca ca o victima în ceva ce tu ai provocat.. Nu uita ca tu ai vorbit de ea și îmi plângeai pe videocall ca e bolnava. Termina cu mascarada asta ieftina. Ca nu e frumos ce faci tu nu vezi... Se îngrozesc oamenii de cât ești de penibil... Doamne eu om ca tine nu am văzut în viata mea niciodată. Tu știi cine ești? Sau ai dubla personalitate...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ți jignește nimeni nimic nu mai juca ca o victima în ceva ce tu ai provocat.. Nu uita ca tu ai vorbit de ea și îmi plângeai pe videocall ca e bolnava. Termina cu mascarada asta ieftina. Ca nu e frumos ce faci tu nu vezi... Se îngrozesc oamenii de cât ești de penibil... Doamne eu om ca tine nu am văzut în viata mea niciodată. Tu știi cine ești? Sau ai dubla personalitate...

Bai prostule tea întrebat cineva pe forum dacă Maicamia e sănătoasă sau bolnavă?,??????? De ce încerci să-mi faci rau si sa mă Jignesti prin alte metode, nu uita un lucru ai si tu Mamă, dumnezeu nu doarme......
Link spre comentariu

Conversatia asta oricum nu are cum sa duca nicaieri in mai bine. Nu conteaza cine a inceput ce... Decat sa degradam mai mult imaginile hai totusi sa oprim asta aici caci nu va face conversatia asta cinste nici uneia... nici dun punct de vedere al imaginii si nici la clientela. Eu zic ca aia mai matura se opreste si nu mai zice nimic.

 

PS: Ganditi-va ca noua ne place sa ne imaginam 3-some-uri... 4-some-uri sau 99.5-some-uri. Macar lasati-ne cu imaginatia daca stiti ce vreau sa zic lol

 

 

O poza artistica pentru iubitorii acestei poziții ‍♀

RE: in alta ordine de idei, fi-ti-ar poza asta sa iti fie ca imi vine sa te musc de cur :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Conversatia asta oricum nu are cum sa duca nicaieri in mai bine. Nu conteaza cine a inceput ce... Decat sa degradam mai mult imaginile hai totusi sa oprim asta aici caci nu va face conversatia asta cinste nici uneia... nici dun punct de vedere al imaginii si nici la clientela. Eu zic ca aia mai matura se opreste si nu mai zice nimic.

 

PS: Ganditi-va ca noua ne place sa ne imaginam 3-some-uri... 4-some-uri sau 99.5-some-uri. Macar lasati-ne cu imaginatia daca stiti ce vreau sa zic lol

 

 

RE: in alta ordine de idei, fi-ti-ar poza asta sa iti fie ca imi vine sa te musc de cur :)))

Boss eu măcar în buletin am poza de fată,cum sunt acuma, în schimb ea in buletin e băitel, așa că nu are decât să facă teatru ieftin 😊😉
Link spre comentariu

Eu cand am zis ca decat sa mergi la "fete" de astea mai bine mergi la barbati direct, sareau pupinpulistii astia cu gura pentru o muie mocca. :)) vai de capul vostru, nici nu conteaza ce rasa aveti tigani sunteti toti ba, va certati ca la trotuar pentru cine se fute mai mult pe 150/300. Bulangii cu peruca vorbesc ca tony montana si mai nou se ameninta cu interlopi. Fa proastelor, va stricati banii voua ba, vine un om normal pe forum ca e interesat sa incerce ceva nou si discret, va vede ca va faceti cu ou si cu otet si ca dati nume si adrese pe aici si va zic eu ce face, isi pune banii inapoi in buzunar si da de-o laba, dar daca voi sunteti facute pentru alocatie de unde sa va dati seama de chestii ce tin de bun simt si profesionalism. Facebook sau whatsapp nu aveti sa va porcaiti, mai bine aici sa vada si clientul cat de proaste sunteti. :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am cont pe acest forum de nu stiu cati ani. Ma mai uit, prospectez, aleg uneori o fata doua dragute si bune ptr relaxare. Rar, la nevoie, binenteles :). De ceva vreme imi doresc o experienta cu o transa. Realitatea este ca nu prea am avut tupeu sa ma decid, este ceva in capul meu care inca nu imi permite (intrebari, nebunii, neuroni stinsi, intelegeti voi). Ideea de a ma duce la o transa echivaleaza pentru mine cu faptul ca acea transa trebuie sa fie cat mai feminina, in felul natural. Cred ca multi clienti de transe asta isi doresc, cel putin first-timerii. Din acest motiv alegerea mea este Ari si nu Lori.

 

Mi-a placut si Lori dar intr-adevar Lori a exagerat cu plasticul. Acest gen de constructie rapida din operatii te duce catre un look fortat, nu urat... dar prea des intalnit. Inca ceva, acest look probabil duce doar catre un anumit gen de clienti, majoritari din paturile inferioare ale societatii (nu ma refer la bani, ma refer la educatie, ocupatie, calitate umana). Iar ce te inconjoara, te influenteaza.

 

Trebuie sa existe un public pentru orice, eu remarc ca ofertele voastre sunt diferite, publicul tinta este diferit si cred ca ar trebui sa traiti vieti separate. Probabil ar trebui sa va puteti spune salut daca dati una de alta pe strada pentru ca amandoua ati trecut prin ceea ce inseamna sa fii diferit intr-o societate inapoiata ca a noastra si macar ptr atat ar trebui sa tineti un minim de decenta una fata de alta.

 

Mi-am manifestat simpatia, adica Ari. Nu sunt contra Lori, sper ca remarcile mele sa fie luate asa cum sunt si sa se extraga din ele macar un sambure de adevar. In final va intreb pe amandoua.. de ce eu, client, trebuie sa vad balacareli intre voi pe 6 pagini de forum. In loc sa vad poze, nr de tel, oferte speciale sau eforturi de la voi sa atrageti clientul :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Apreciez sinceritatea 💋 iar în rest.. No comm!!! De azi înainte sunt pe mood-ul asta :

 

Bitches say shit and i ain't say nothing ðŸðŸðŸðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’‹ 🖖

Love u all 💎💖

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Am cont pe acest forum de nu stiu cati ani. Ma mai uit, prospectez, aleg uneori o fata doua dragute si bune ptr relaxare. Rar, la nevoie, binenteles :). De ceva vreme imi doresc o experienta cu o transa. Realitatea este ca nu prea am avut tupeu sa ma decid, este ceva in capul meu care inca nu imi permite (intrebari, nebunii, neuroni stinsi, intelegeti voi). Ideea de a ma duce la o transa echivaleaza pentru mine cu faptul ca acea transa trebuie sa fie cat mai feminina, in felul natural. Cred ca multi clienti de transe asta isi doresc, cel putin first-timerii. Din acest motiv alegerea mea este Ari si nu Lori.

 

Mi-a placut si Lori dar intr-adevar Lori a exagerat cu plasticul. Acest gen de constructie rapida din operatii te duce catre un look fortat, nu urat... dar prea des intalnit. Inca ceva, acest look probabil duce doar catre un anumit gen de clienti, majoritari din paturile inferioare ale societatii (nu ma refer la bani, ma refer la educatie, ocupatie, calitate umana). Iar ce te inconjoara, te influenteaza.

 

Trebuie sa existe un public pentru orice, eu remarc ca ofertele voastre sunt diferite, publicul tinta este diferit si cred ca ar trebui sa traiti vieti separate. Probabil ar trebui sa va puteti spune salut daca dati una de alta pe strada pentru ca amandoua ati trecut prin ceea ce inseamna sa fii diferit intr-o societate inapoiata ca a noastra si macar ptr atat ar trebui sa tineti un minim de decenta una fata de alta.

 

Mi-am manifestat simpatia, adica Ari. Nu sunt contra Lori, sper ca remarcile mele sa fie luate asa cum sunt si sa se extraga din ele macar un sambure de adevar. In final va intreb pe amandoua.. de ce eu, client, trebuie sa vad balacareli intre voi pe 6 pagini de forum. In loc sa vad poze, nr de tel, oferte speciale sau eforturi de la voi sa atrageti clientul :)

Sunt pasare se noapte... Și aici o zic... Nimeni nu vrea sa vadă chestii pozitive, toti își doresc certuri .... Dar ceea ce ai spus, ai spus ca un om mare, Respect ! Fiecare este pe felia ei și fiecare știe ce și cu cine își dorește... Eu nu vad ceva greșit în ceea ce fac ele, eu doar cred că sunt oameni că sunt asemeni unor animale și nu realizează ce sunt aceste femei, frumoase,independentă și pe veverița lor...
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Sau vin așa cu o recenzie care nu este recenziei... Scriu ce mi-am amintit... Am fost la un party și nu știam ,nu înțelegeam ce căutăm acolo, toate erau , de pe publi. Și am vb cu Ari, eu am crezut că este singura fata de acolo... Iar daca stau sa analizez viața mea din București.... Stiu sigur că a fost cu cineva( om serios) și a stat la mine in loc... Problema mea este, atunci nu o știam.. vb pe toate anunțurile... Dar nu vb fara sa știu.. și sunt imparțial... Eu vb mereu cum îmi amintesc sau cum sunt răpus de stres... Dar știu sigur că ne-am întâlnit în cel puțin. 2 situații și eu cretin... Stau sa vb când pot suna.. te-am pupat și o seara bună

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Sau vin așa cu o recenzie care nu este recenziei... Scriu ce mi-am amintit... Am fost la un party și nu știam ,nu înțelegeam ce căutăm acolo, toate erau , de pe publi. Și am vb cu Ari, eu am crezut că este singura fata de acolo... Iar daca stau sa analizez viața mea din București.... Stiu sigur că a fost cu cineva( om serios) și a stat la mine in loc... Problema mea este, atunci nu o știam.. vb pe toate anunțurile... Dar nu vb fara sa știu.. și sunt imparțial... Eu vb mereu cum îmi amintesc sau cum sunt răpus de stres... Dar știu sigur că ne-am întâlnit în cel puțin. 2 situații și eu cretin... Stau sa vb când pot suna.. te-am pupat și o seara bună

ms frumos pt compliment apreciez 💋în rest nu prea am înțeles.. Te pup și aștept telefonul tău sau desigur un mesaj pe wapp 😋 poopsy
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...