Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ginecologu nu trebuie sa fii disperat. Pari putin prostut , fara suparare. De 3 ani merg numai la transexuale si iti pot spune din experienta. Toate fetele astea nu accepta artifiici si toate fetele pot accepta orice. Tine numai de tine si de cum stii sa vorbesti si sa te comporti. Am spus si eu acum ceva timp cine ce si cum si am realizat ca  a fost ok. Din cauza unei recenzii fetele pot avea probleme si tu ca si client pierzi la servicii. Imi pare rau de ce am spus si cel mai ok mergi si fii descurcaret sau cere pareri in privat. Uite te ajut putin. Mergi ,pui mana pe telefon astepti cand posteaza ca merge la Galatisi aia e,,, nu face artificii pe aici nu e  nevoie. Daca pleci nemuktumit iti platesc eu o ora la orice transexuala vrei tu.Doar nu mai intrebati obsesiv acolo nu vii,acolo nu vii plm. Seara frumoasa.Mergeti si scrieti recenzii.Ca de aia suntem aici.Am fost plecat o vreme dar am revenit.Mult succes baieti,fetelor.
 

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ginecologu nu trebuie sa fii disperat. Pari putin prostut , fara suparare. De 3 ani merg numai la transexuale si iti pot spune din experienta. Toate fetele astea nu accepta artifiici si toate fetele pot accepta orice. Tine numai de tine si de cum stii sa vorbesti si sa te comporti. Am spus si eu acum ceva timp cine ce si cum si am realizat ca a fost ok. Din cauza unei recenzii fetele pot avea probleme si tu ca si client pierzi la servicii. Imi pare rau de ce am spus si cel mai ok mergi si fii descurcaret sau cere pareri in privat. Uite te ajut putin. Mergi ,pui mana pe telefon astepti cand posteaza ca merge la Galatisi aia e,,, nu face artificii pe aici nu e nevoie. Daca pleci nemuktumit iti platesc eu o ora la orice transexuala vrei tu.Doar nu mai intrebati obsesiv acolo nu vii,acolo nu vii plm. Seara frumoasa.Mergeti si scrieti recenzii.Ca de aia suntem aici.Am fost plecat o vreme dar am revenit.Mult succes baieti,fetelor.

 

te pup â¤ðŸ’‹
Link spre comentariu

Salut frate Canapea, sunt de acord cu tine 100%.

Am vizitat o si eu pe Alexandra trezita din somn, fara nici un artificiu totul exact cum ai spus si tu fute si pleaca.

In Bucuresti sunt prea putine TS la care intr adevar nu ai ce sa le reprosezi, si anume Tanja,Adina (asa si asa) si Vanessa.

Sper sa nu fiu interpretat gresit, doar imi spun parerea ca multi altii.

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Salut frate Canapea, sunt de acord cu tine 100%.

Am vizitat o si eu pe Alexandra trezita din somn, fara nici un artificiu totul exact cum ai spus si tu fute si pleaca.

In Bucuresti sunt prea putine TS la care intr adevar nu ai ce sa le reprosezi, si anume Tanja,Adina (asa si asa) si Vanessa.

Sper sa nu fiu interpretat gresit, doar imi spun parerea ca multi altii.

in primul rand .. exista alta sectiune pt comm de genul doi la mana nu ti-am cerut parerea despre nici o ts si comm aiurea pe topic-ul meu trei la mana aici e vb despre mine nu imi face tu reclama proasta .. daca nu ai fost la mine tu sau oricare altul te astept sa te convingi iar atunci ai sa poti comenta in topicul meu ... eu la clientii mei cel mai des le dau confirmare pe wapp fara multe artificii si sunt tot eu .. nu fac clientii la misto si tocmai ca vreau sa lucrez vreau sa obtin clienti nu sa ii pierd .. multumesc frumos

post-255568-0-64064400-1518629047_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

In primul rand si in al doilea si in al treilea rand, nu era vba despre tine.

Nu are rost sa te iriti asa de rau, ca nu s a pronuntat nimeni vis a vis de tine.

Mi am spus doar o parere si atata tot.Acum chiar m ai facut curios sa te cunosc.

in al 5-lea rand .. nu ti-a spus nimeni sa nu comm .. dar nu la topic-ul meu ... pt ca din cate stiu scrie cristina trans .. nu recenzii reclamatii etc. . â¤ðŸ’‹âœŒ
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Pe la Sibiu când ajungi? Ar fii super sa te avem printre noi. Cererea este foarte mare. Ne anunți daca ne vizitezi?

am fost la sibiu baby ... si voi unde erati 😅😅 te pup .. cand am sa vin la sibiu .. ai sa ma vezi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...