Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Buna, pana la uram putem sa avem o confirmare din partea ta ca esti transa si nu fata, ca prea femenina esti :). O poza mai concludenta?

cand vedeti o transa frumoasa faceti figuri ca esti prea feminina ca nush ce .. dar cand mergeti la poze false si la tv cu peruci si baloane cu apă in sutien nu mai comentati .. ce sa mai inteleg nu stiu !!!!
Link spre comentariu

Sa înțelegi că diverse persoane au nevoie de chestii diferite ca sa se asigure că e safe să facă pasul spre contact cu o service provider pe când alte persoane aici sunt puse pe scandal și au nevoie sa critice și să arate cu degetul că să se poată certa (frustrări personale care și le descarcă in spatele unei tastaturi). Prin urmare daca iei toate datele astea și le raportezi unei singure evaluări vei avea inconclusive results.

Link spre comentariu

Cu alte cuvinte, toată lumea e subiectivă și prin urmare îți sapa propria groapa dacă vrei să ajungi la o concluzie când îi bagi pe toți în aceeași oală. De aia eu unul as zice sa ii ignoram pe aia care bat câmpii pentru că, în timp, in felul asta ei se vor pierde iar forumul asta va devenii strict profesionist și focusat pe topicul ce ne interesează :) știi ce zic ariannaari?

 

Cat despre poze, domișoară a precizat mai înainte că este dispusă să facă confirmarea dar doar pe whatsapp. Motivele sunt probabil legate de confidentialitate iar aici las la latitudinea ei să decidă cat de departe e dispusă să meargă.

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cu alte cuvinte, toată lumea e subiectivă și prin urmare îți sapa propria groapa dacă vrei să ajungi la o concluzie când îi bagi pe toți în aceeași oală. De aia eu unul as zice sa ii ignoram pe aia care bat câmpii pentru că, în timp, in felul asta ei se vor pierde iar forumul asta va devenii strict profesionist și focusat pe topicul ce ne interesează :) știi ce zic ariannaari?

 

Cat despre poze, domișoară a precizat mai înainte că este dispusă să facă confirmarea dar doar pe whatsapp. Motivele sunt probabil legate de confidentialitate iar aici las la latitudinea ei să decidă cat de departe e dispusă să meargă.

da ms de sfat ... si atata timp cat dau confirmarea pe whatsapp e clar ca nu sunt fake sau etc .. pur si simplu nu vreau sa pun alte poze aici ! Pup
Link spre comentariu

Cristina nu arata bine,arata foarte bine si este ts. Intradevar, daca nu o vizitezi, traiesti cu impresia ca este femeie pentru ca arata foarte bine . Este o companie placuta si merita vizitata pentru ca are o prestatie deosebita. Amanuntele din prestatie raman in locatia ei si daca doriti sa o vizitati eu o recomand pentru ca merita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cristina nu arata bine,arata foarte bine si este ts. Intradevar, daca nu o vizitezi, traiesti cu impresia ca este femeie pentru ca arata foarte bine . Este o companie placuta si merita vizitata pentru ca are o prestatie deosebita. Amanuntele din prestatie raman in locatia ei si daca doriti sa o vizitati eu o recomand pentru ca merita.

iti multumesc frumos ⤠si te mai astept cu drag pupici 💋â¤
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ai de asteptat petre. Cand ajung transexualele intr-un oras unde aveau che mari.......paffff ...dispar bulangiii de clienti fake.....jeguri de oameni

da paula .. toti vino vino vino si cand am fost pe sibiu unu nu a venit 😅
Link spre comentariu

Nici o problema. Încă o chestie pe care o observ la tine din conversațiile astea ceea ce personal îmi place mult (și confirmă ce zice si parolistul in comentariul precedent) este că se vede că ai cei 7 ani de acasă. Cat despre aspect fizic nici nu mai zic ❤❤❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cand vedeti o transa frumoasa faceti figuri ca esti prea feminina ca nush ce .. dar cand mergeti la poze false si la tv cu peruci si baloane cu apă in sutien nu mai comentati .. ce sa mai inteleg nu stiu !!!!

mai sus doar te-am apreciat ca arati bine, poti sa postezi ceva plauzibil ?

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Nici o problema. Încă o chestie pe care o observ la tine din conversațiile astea ceea ce personal îmi place mult (și confirmă ce zice si parolistul in comentariul precedent) este că se vede că ai cei 7 ani de acasă. Cat despre aspect fizic nici nu mai zic ❤❤❤❤❤

multumesc frumos te pup ❤
Link spre comentariu

este foarte plauzibil ce am postat si ti-am multumit pentru sfat iar eu vorbeam de mare majoritate pup

 

Cristina, conversatia aia la care te referi s-a intamplat mai sus doar intre noi doi lol. Hellboy999 pe de alta parte face referire ca te-a complimentat mai devreme pentru aspect si in continuare iti cere sa postezi poze 18+ (se refera la ceva plauzibil ca sa se lamureasca ca ai ceva special in plus) pe forum-ul asta desi i-ai specificat de mai multe ori ca esti dispusa sa faci confrimari doar prin video-chat pe WhatsApp. Sper ca am clarificat confuzia :)

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cristina, conversatia aia la care te referi s-a intamplat mai sus doar intre noi doi lol. Hellboy999 pe de alta parte face referire ca te-a complimentat mai devreme pentru aspect si in continuare iti cere sa postezi poze 18+ (se refera la ceva plauzibil ca sa se lamureasca ca ai ceva special in plus) pe forum-ul asta desi i-ai specificat de mai multe ori ca esti dispusa sa faci confrimari doar prin video-chat pe WhatsApp. Sper ca am clarificat confuzia :)

da asa e .. sry .. dar e zapaceala mare ... baws cred ca ai nevoie de ochelari si m-am saturat sa ma tot repet ;) cine a vrut sa ma vada a putut ;) doar cine nu vrea si are chef de misto nu o face .. va pup
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Stimati domni din galati , va astept ⤠eu zic sa profitati ca nu stiu ce o sa găsiți dupa ce plec eu 😂😂 sau .. oops am uitat .. va place sa mergeti la poze fake si sa gasiti ditai barbatu in fata usii .. 😂â¤ðŸ™ˆ kiss

post-255568-0-06157300-1519721413_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te pup, Arianna! Ţin să îţi mulţumesc pentru momentele frumoase petrecute împreună... Eşti o companie plăcută, super super sexy. Am văzut că eşti online şi am zis să te salut.

Şi nu băga răutăţile altora în seama. Mulţi , dacă văd că te cerţi cu ei, mai rău se aprind.

Din punctul meu de vedere eşti de nota 10 pe linie. Dacă iei notă mai mică, cred că este de fapt răspunsul atitudinii celui ce te vizitează şi nu ştie să trateze o domnişoară drăguţă, plină de sexualitate. Te pup! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Te pup, Arianna! Ţin să îţi mulţumesc pentru momentele frumoase petrecute împreună... Eşti o companie plăcută, super super sexy. Am văzut că eşti online şi am zis să te salut.

Şi nu băga răutăţile altora în seama. Mulţi , dacă văd că te cerţi cu ei, mai rău se aprind.

Din punctul meu de vedere eşti de nota 10 pe linie. Dacă iei notă mai mică, cred că este de fapt răspunsul atitudinii celui ce te vizitează şi nu ştie să trateze o domnişoară drăguţă, plină de sexualitate. Te pup! ;)

❤❤❤ te puup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...