Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

Acum 21 ore, misscristina a spus:

Din fericire 😅 m am făcut praf aseară 😅😅 si asa imi lipsea un party am ajuns acasa TERMINATĂ 😅😅😅😅❤️💋 Can t wait to see ya frennn❤️

HAHAHAHAHAA, atunci ce sa mai zic... ma bucur ca te-ai distrat. Clearly you didn't hold back =)))) just a feeling LOL dar fiind 2020 te inteleg perfect :) Atunci vezi sa te bucuri de 2021 atat de mult incat sa nu bei prea mult la revelionul urmator loll. Altfel vin eu in persoana si iti fac swap cu suc de portocala la fiecare comanda de pahar :):)
 

Da, same. Te anunt mai din timp cand ajung pe meleaguri. No more wtf surprises @ the door 😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, bawss123 a spus:

HAHAHAHAHAA, atunci ce sa mai zic... ma bucur ca te-ai distrat. Clearly you didn't hold back =)))) just a feeling LOL dar fiind 2020 te inteleg perfect :) Atunci vezi sa te bucuri de 2021 atat de mult incat sa nu bei prea mult la revelionul urmator loll. Altfel vin eu in persoana si iti fac swap cu suc de portocala la fiecare comanda de pahar :):)
 

Da, same. Te anunt mai din timp cand ajung pe meleaguri. No more wtf surprises @ the door 😂

PS: sa se inteleaga... amenintarea e ca iti fac swap si o sa ajungi sa iti amintesti toate momentele ciudate de la party 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Da.... Mi am adus aminte ce față am facut cand te am văzut la ușă 🤣🤣🤣 but o supriza plăcută de altfel ❤️ in loc sa imi faci swap... At least WAP 🤣🤣🤣 cu toate ca nu o halesc pe Retardi B 🤣🤣🤣 te supeerrrr puppppppppppp, hai odata pe meleaguri 😇❤️💋

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
1 oră în urmă, misscristina a spus:

Da.... Mi am adus aminte ce față am facut cand te am văzut la ușă 🤣🤣🤣 but o supriza plăcută de altfel ❤️ in loc sa imi faci swap... At least WAP 🤣🤣🤣 cu toate ca nu o halesc pe Retardi B 🤣🤣🤣 te supeerrrr puppppppppppp, hai odata pe meleaguri 😇❤️💋

What about Iggy azalea? 

Or missy elliott? 

Or megan thee stallion?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 15 minute, punctt a spus:

Scrie dracu în romana ca ești în românia nu un cuvânt în romana 3 în engleza ca ești penibila maxim 

Iubitel te rog frumos fara circ la mine pe pagina ❤️💋 trebuie sa știm si engleza, nu fi rau in 2021 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
1 oră în urmă, tsafrodita a spus:

What about Iggy azalea? 

Or missy elliott? 

Or megan thee stallion?

Iggy e ok... Dar nu la mine in playlist ... Missy... Meh 🤷‍♀️ not my type 💁‍♀️ thee stallion este in playlist ul meu împreună cu doja cat si mai am

Dar tu stii ca sora ta asculta nicki minaj 24/24 💁‍♀️👑❤️💋

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 26 minute, punctt a spus:

Scrie dracu în romana ca ești în românia nu un cuvânt în romana 3 în engleza ca ești penibila maxim 

Enumărămi cuvintele  pe care le-am scris în Romănă, eu văd doar engleză dacă tot ai zis 3 în engleză și una în Romăna:)

 

Te-ai băgat degeaba😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 7 minute, misscristina a spus:

Iggy e ok... Dar nu la mine in playlist ... Missy... Meh 🤷‍♀️ not my type 💁‍♀️ thee stallion este in playlist ul meu împreună cu doja cat si mai am

Dar tu stii ca sora ta asculta nicki minaj 24/24 💁‍♀️👑❤️💋

:)) cred că și visezi cu ea :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 5 minute, tsafrodita a spus:

:)) cred că și visezi cu ea :)

 

Da de cate ori nu am visat 🤣🤣🤣 si m am trezit nervoasa... Pe muzica ei ma fut, mănânc, ma spăl tot ce trebuie 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 3 minute, misscristina a spus:

Da de cate ori nu am visat 🤣🤣🤣 si m am trezit nervoasa... Pe muzica ei ma fut, mănânc, ma spăl tot ce trebuie 🤣🤣🤣🤣

Și clismuța:))) 

 

Trebuie neapărat să vină în Ro :)

a dracu a fost în Germania a avut 3 concerte în 3 orașe nu putea să vină și în Ro :)

Nu vine ea la noi mergem noi la ea

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Pai sora mea acu 2 ani cand a fost nicki wrld tour... Doar in romania nu a fost ca deh.. Nu si permit romanii asa ceva... Am vrut sa merg in Budapesta cu un prieten el isi luase din timp biletul iar eu pula.. Au fost sold out în orice tara din Europa 🤣🤣🤣 dar o prind eu 🤣❤️

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 1 minut, misscristina a spus:

Pai sora mea acu 2 ani cand a fost nicki wrld tour... Doar in romania nu a fost ca deh.. Nu si permit romanii asa ceva... Am vrut sa merg in Budapesta cu un prieten el isi luase din timp biletul iar eu pula.. Au fost sold out în orice tara din Europa 🤣🤣🤣 dar o prind eu 🤣❤️

Vrem bilete v.i.p și Backstage 

 

Sâ ne fută dansatorii în spate :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 3 minute, punctt a spus:

Nu sunt da no ma enrveza :))) 

Noh șezi blând 🤣❤️ te țucă mami 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 35 minute, boghyjb a spus:

Esti in Bucuresti pisi?

Da iubire sunt in bucuresti ❤️ 0733355971 

Link spre comentariu

Am fost la Cristina pe 31 dec.. Era planuit la 12..dar am ajuns mai dvrm si fata m-a inteles.. Nu m-a lasat sa astept..pot sa spun ca a decurs super bine totul..ce s-a intamplat nu dau detalii..e o persoana f ingrijita, la fel si locul..de revizitat! 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 17 ore, funky88 a spus:

Am fost la Cristina pe 31 dec.. Era planuit la 12..dar am ajuns mai dvrm si fata m-a inteles.. Nu m-a lasat sa astept..pot sa spun ca a decurs super bine totul..ce s-a intamplat nu dau detalii..e o persoana f ingrijita, la fel si locul..de revizitat! 

Hello baby ☺️🥰 mulțumesc pentru vizita ma bucur ca ai fost mulțumit de mine atat ca aspect cât si ca servicii și igienă ❤️ deși doar ce ma trezisem de o ora am apucat doar sa imi fac duș și sa ma pieptăn 😇😅 te super pup ❤️💋 si te mai aștept cu drag 🤗

Link spre comentariu
La 02.01.2021 la 6:23, misscristina a spus:

Da.... Mi am adus aminte ce față am facut cand te am văzut la ușă 🤣🤣🤣 but o supriza plăcută de altfel ❤️ in loc sa imi faci swap... At least WAP 🤣🤣🤣 cu toate ca nu o halesc pe Retardi B 🤣🤣🤣 te supeerrrr puppppppppppp, hai odata pe meleaguri 😇❤️💋

Da :))) Credeam ca erau 10% sanse sa te prinzi din prima. Aveam de gand sa ma fac ca ploua si sa iti zic la plecare, cu ocazionale hint-uri every now and then, insa cu memoria aia a ta super impresionanta am pierdut inainte sa incep sa joc 👍 Si sure, that'll work too :)))))) :)  Ok. Sounds like a plan!! ❤️   : *

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 10 ore, bawss123 a spus:

Da :))) Credeam ca erau 10% sanse sa te prinzi din prima. Aveam de gand sa ma fac ca ploua si sa iti zic la plecare, cu ocazionale hint-uri every now and then, insa cu memoria aia a ta super impresionanta am pierdut inainte sa incep sa joc 👍 Si sure, that'll work too :)))))) :)  Ok. Sounds like a plan!! ❤️   : *

Fără planuri 😂😂 ❤️💋 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...