Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 2 ore, zabielo a spus:

Wow ce pula super frumoasa!! Mai ales capul ala nu mai bun de supt si cred ca se simte super la futut!! 🥰

❤️❤️😇🥳💦

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

imi permit sa-mi spun si eu parerea despre personajul care masoara si da puncte... ca oricum inteleg ca nu va fi client

pai sa o luam logic ...

dintre toate "partile" minunate ale unui om tu ai ramas  doar cu "curul"

cauti dickuri zdravene intre transe (cred ca doar aici ai sanse)  cand de fapt ele isi doresc sa devina femei

din toate experientele tale "minunate" ai descoperit ca doar daca esti scarpinat bine la locul cu pricina totul e bine 

nu stiu ce se mai poate spune, decat ca latura ta umana a disparut ... tu stii ce a ramas ... poate doar un cur ...

altfel sunt animale prin paduri dar nu cred sa-i convingi ...

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 7 ore, rvcosin a spus:

imi permit sa-mi spun si eu parerea despre personajul care masoara si da puncte... ca oricum inteleg ca nu va fi client

pai sa o luam logic ...

dintre toate "partile" minunate ale unui om tu ai ramas  doar cu "curul"

cauti dickuri zdravene intre transe (cred ca doar aici ai sanse)  cand de fapt ele isi doresc sa devina femei

din toate experientele tale "minunate" ai descoperit ca doar daca esti scarpinat bine la locul cu pricina totul e bine 

nu stiu ce se mai poate spune, decat ca latura ta umana a disparut ... tu stii ce a ramas ... poate doar un cur ...

altfel sunt animale prin paduri dar nu cred sa-i convingi ...

Ador ❤️ fucking ador ❤️🌈

Ly babe 💋❤️ pup cu drag 

Link spre comentariu
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand

Referitor aluia cu " reclamatia " , coane , de ce nu mergi la "Eva cea mai cea transsexuala" ? lol.

 

Si , ce are Cristina e mic ? lol. E o pula, e jucausa, i se scoala, sa nu incep sa dau nume .. cu " magari " de tragi de " ei " ca de guma :))

kiss Cristina

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

O altfel de recenzie ... 

Nu am fost inca la cristina dar o cunosc din vedere (cluburi, diverse locuri unde ne-am nimerit) si pot spune ca a muncit enorm la ea ...

In afara ca e una dintre cele mai feminine pe care le stiu ( sincer nu cred ca cineva se prinde ca e ts) a muncit si la atitudine si sincer imi place mult asta.

Faptul ca arata atat de bine si ca totul este functional este fantastic (nu poti cere nimic mai mult) si se pare ca e o tipa foarte funny deci poti sa te simti chiar foarte bine cu ea.

Ca barbat care imi plac ts-urile o consider una dintre cele mai bune (in toate sensurile) si consider ca marimea e absolut irelevanta, faptul ca la o privire mai atenta nu vezi nimic suspect inseamna ca poti sa iesi in oras cu ea fara sa te feresti sau sa te simti ciudat (putine se pot lauda cu asta) ... si asta este, dupa mine, superb ...

Cum am spus e o altfel de recenzie, si ma deranjeaza personaje, pe care dealtfel le tolerez (repet ... tolerez ! ...), ce sunt pe o nisa extrem de ingusta (pasivi dependenti) si care au nevoi specifice, dar urla ca la piata "castravetii nu sunt suficienti de mari". Nu vreau sa spun mai multe pe subiectul asta ... e aiurea .

Cristina, mergi linistita inainte, esti pe un drum foarte bun ... eu asa consider ...

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand

De acord cu tine man.

Dar na, baietii cauta PELEU, nu feminitatea si pula (bonus) haha

 

ps ; pentru baietii care cauta PELEU , 20 + , vedeti ca sunt ceva " fetite " cu peruca si sosete din Obor in sutien, haha.

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
La 27.02.2021 la 22:45, rvcosin a spus:

O altfel de recenzie ... 

Nu am fost inca la cristina dar o cunosc din vedere (cluburi, diverse locuri unde ne-am nimerit) si pot spune ca a muncit enorm la ea ...

In afara ca e una dintre cele mai feminine pe care le stiu ( sincer nu cred ca cineva se prinde ca e ts) a muncit si la atitudine si sincer imi place mult asta.

Faptul ca arata atat de bine si ca totul este functional este fantastic (nu poti cere nimic mai mult) si se pare ca e o tipa foarte funny deci poti sa te simti chiar foarte bine cu ea.

Ca barbat care imi plac ts-urile o consider una dintre cele mai bune (in toate sensurile) si consider ca marimea e absolut irelevanta, faptul ca la o privire mai atenta nu vezi nimic suspect inseamna ca poti sa iesi in oras cu ea fara sa te feresti sau sa te simti ciudat (putine se pot lauda cu asta) ... si asta este, dupa mine, superb ...

Cum am spus e o altfel de recenzie, si ma deranjeaza personaje, pe care dealtfel le tolerez (repet ... tolerez ! ...), ce sunt pe o nisa extrem de ingusta (pasivi dependenti) si care au nevoi specifice, dar urla ca la piata "castravetii nu sunt suficienti de mari". Nu vreau sa spun mai multe pe subiectul asta ... e aiurea .

Cristina, mergi linistita inainte, esti pe un drum foarte bun ... eu asa consider ...

... 😶 Wordless să mor!!! 😶 ❤️ Iti mulțumesc din suflet pentru cuvintele frumoase ❤️ si wtf vreau un msj de la tn pe wapp sa vad si eu cine estiii si dc nu m-ai vizitat pana acum 😂🌈💋

Sincera sa fiu mai frumoase laude de atât nici că am nevoie ❤️ 🤯 te pup cu drag ❤️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 8 ore, FabiFabian a spus:

De acord cu tine man.

Dar na, baietii cauta PELEU, nu feminitatea si pula (bonus) haha

 

ps ; pentru baietii care cauta PELEU , 20 + , vedeti ca sunt ceva " fetite " cu peruca si sosete din Obor in sutien, haha.

Te ador 😂❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 5 ore, greuceanul a spus:

Cristinush unde te pot gasi perioada asta?? Vei pleca in deplasare primavara asta??

Puișor doar ce m am întors în tara ❤️ nu voi activa câteva zile sa îmi trag si eu sufletul ❤️😂🤯 dar voi posta aici de când încep activitatea bineînțeles în București doar nu degeaba de aici se da ora exacta 😂😂😂😂 

Va pupppp cu drag pe toți ❤️

0733355971 ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 6 ore, nita69by a spus:

La multi ani Miss...😘😘😘

Multumesc frumos baby ❤️💋🌈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 8 ore, bawss123 a spus:

... La Multi Bani! Sa-mplinesti Suta De Ani! (asa urari ca la comunisti) :)))

Asa urare 😂😂😂❤️ Thx boo 💋🌈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...