Sari la conținut

Diana . 19 ani . Boua in Alba iulia :**


Postări Recomandate

  • Oras:Anywere
  • Oras:Anywere

buna dragilor ma numesc diana si am 19 ani roscata cu parul lung. sunt o domnisoara educata si curata. inaltimea mea este de 1.78 si 55 kg. te astept la mine in locatie intr-un ambient placut si cald unde putem petrece clipe de neuitat. locatie centrala . . confidentialitatea si igiena ne apartin . pozele imi apartin si sunt 100 reale. te pup si te astept cu drag 0725878572

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Am fost la tine prin primavara cand ne-ai vizitat si pe langa faptul ca arati cum arati, adica destul de naspa cu acele cosuri care te acopera la propriu, mai esti si grabita. Probabil acum mai si ceri vreo 150/nr ca deh... Invata sa oferi servicii adecvate si apoi mai stam de vorba.

Link spre comentariu
  • Oras:Anywere
  • Oras:Anywere

Mark sufera mult de tot dupa barbatu so :))) . Stiu cine e tipul , tot insista in vara cand am inceput sa profesez aceasta *meserie* . Ok mark !? Vrei sa vi cu limba spre anus , sau ? Ce tot insisti . Au inteles oamenii .. Daca iti era asa scarba de mine , nici nu mai verificai acest topic , topitule :)

Link spre comentariu
  • Oras:Anywere
  • Oras:Anywere

Mark dragule , daca tie iti plac grasele cu țâțele pana la genunchi ( sa ai pe ce pune mana ) nu e problema mea. Nu stiu exact cine esti, oricum esti unul din cei doi cu care m.am certat anul trecut . Iti nultumesc inca o data pentru recizie :)) si da .. Pozele sunt full modificate :)) in realitate sunt blonda si sunt miniona :))) ( mark este un pamflet , va rog tratati.l ca atare )

Link spre comentariu

  • Oras:Anywere
  • Oras:Anywere

Da mark ai dreptate pe vrenea aceea aveam niste cosuri dar le am tratat , dupa ce o sa ies sa iau masa iti promit ca o sa.ti fac poze si am sa le postez aici. Pe viitor astept sa ne intelegem mai bine daca doresti si tu , am 19 ani , am inceput acest sport in vara pentru prima data la tine in oras , acum am revenit din nou , nu am peste , strang bani pentru ceva important , am un caz in familie ce sufera de o boala cumplita , nu filme , nu masini ,aur si diamante :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...