Sari la conținut

Diana . 19 ani . Boua in Alba iulia :**


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ii fac o vizită weekendul asta. :)

Din poze arată binișor

. Cadoul e un tort inalt si roscat :)))

Când am zis cadou m-am referit la tarife, ce tarife ai? Mai simplu spui aici, oricum se va afla :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din poze arată binișor

Când am zis cadou m-am referit la tarife, ce tarife ai? Mai simplu spui aici, oricum se va afla :)

Cadou : 100 RON/ fin OP+NP sau 200 ron /h, pentru ON + 50 RON, zona Bld 1 Decembrie, lângă ceva cazino.

 

PS : pentru membrii de mai sus , pe acest forum avem nevoie de informații utile, nu povesti de doi lei. Mergeți futeti fata, scrieți o recenzie, altfel doar ne încurcați

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Cadou : 100 RON/ fin OP+NP sau 200 ron /h, pentru ON + 50 RON, zona Bld 1 Decembrie, lângă ceva cazino.

 

PS : pentru membrii de mai sus , pe acest forum avem nevoie de informații utile, nu povesti de doi lei. Mergeți futeti fata, scrieți o recenzie, altfel doar ne încurcați

 

Eu ma duc weekend-ul asta la gagica asta. :) Si o sa las o recenzie.

 

In cele 6 pagini ale topicului sunt putine informatii utile, in rest doar postari aiurea, fara niciun folos. In general, cam asta e situatia pe toate topicurile din Alba. Nu prea gasesti recenzii de la membri credibili. Sunt foarte putini membri credibili pe Alba, din pacate.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu ma duc weekend-ul asta la gagica asta. :) Si o sa las o recenzie.

 

In cele 6 pagini ale topicului sunt putine informatii utile, in rest doar postari aiurea, fara niciun folos. In general, cam asta e situatia pe toate topicurile din Alba. Nu prea gasesti recenzii de la membri credibili. Sunt foarte putini membri credibili pe Alba, din pacate.

Mâine dacă îmi iese un deal, săptămâna viitoare sunt la Alba :). Mai lecturez puțin topicele pe aici
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost la tine prin primavara cand ne-ai vizitat si pe langa faptul ca arati cum arati, adica destul de naspa cu acele cosuri care te acopera la propriu, mai esti si grabita. Probabil acum mai si ceri vreo 150/nr ca deh... Invata sa oferi servicii adecvate si apoi mai stam de vorba.

E grabita. Nu are nevoie de recenzii
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...