Sari la conținut

Două fete simpatice una de 82 k alta de 50k cu ochii frumosi


Postări Recomandate

Eram in trecere prin sibiu si am dat de două fete simpatice...Foarte amabile de la telefon nu au un pret piperat...80 finalizarea 150 ora eu am ales două finalizari una cu o fată alta cu cealaltă...Foarte amabile dar fac un oral demential sunt noi pe sibiu din ce am vorbit cu ele ...o locație discretă...curata...note: igiena 9 ca 10 dau numai casa oral 10 face fack si Cim normal accepta diverse poziții si sunt niste fete care stiu sa compenseze și sa îmbine utilul cu plăcutul...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eram in trecere prin sibiu si am dat de două fete simpatice...Foarte amabile de la telefon nu au un pret piperat...80 finalizarea 150 ora eu am ales două finalizari una cu o fată alta cu cealaltă...Foarte amabile dar fac un oral demential sunt noi pe sibiu din ce am vorbit cu ele ...o locație discretă...curata...note: igiena 9 ca 10 dau numai casa oral 10 face fack si Cim normal accepta diverse poziții si sunt niste fete care stiu sa compenseze și sa îmbine utilul cu plăcutul...

Esti la prima recenzie?

Fa prietene o recenzie ca toti oamenii.

Cu numar de telefon, cu locație, cu note, merita sau nu si daca sunt de revenit.

Sau link si poze de unde le-ai gasit.

Altfel e ciudata rau postarea ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu sunt la prima recenzie sunt din brasov si am tre ut prin trecere prin sibiu nu sunt peste sunt un oarecare client care merg la fete nr de telefon 0728870501

Daca nu esti la prima recenzie de ce nu o faci calumea?

Cu poze, anunt si detalii adevarate.

Recenzia ta nu prea spune mare lucru, ca si titlul care nu atrage nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...