Sari la conținut

o recomand pe prietena mea nou venita in brasov 0724710908


Postări Recomandate

  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Buna dimineata dragilor ! Doresc femeilor importante din viata voastra o primavara superba ! Eu va astept in seara aceasta pana la ora 23 :00

 

  Tu esti in poza?? Daca da, esti foarte frumoasa   :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Poze facute in luna lui septembrie a anului 2017 in Athena pe terasa unui bloc va pup si va astept !

unde anume in Athena ai fost drăguț-o de au aia balustradele așa de ruginite?🤔🤔🤔
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

unde anume in Athena ai fost drăguț-o de au aia balustradele așa de ruginite?

extraordinar ca in athina pe bulevardele principale nu ar exista si cladiri parasite ? Te-as ruga sa nu te contrazici cu mine dragutul ! Cu siguranta nivi nu ai calcat in Elada dar vrei tu asa sa pari interesant ! Stau si ma intreb oare stati unii mult si va ganditi ce sa intrebati ..." intrebari intrebatoare"
Link spre comentariu

Las-o dracu de balustrada, aia conteaza?fata a pus poze, ce ma intereseaza unde e bara cu rugina?ma intereseaza sa stiu ca e ea in poze si ca ma misca ceva la creier sa merg s-o fut sau nu. Ma uit la picioare , sani, buze, etc.... nu ma fut cu balustrada. Hai sa futem si sa ne simtim bine si ele sa fie fete de calitate. Nu trebuie sa fim critici de fier forjat sau mai stiu eu ce. Bafta la futut si ciocane de otel sa avem!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Las-o dracu de balustrada, aia conteaza?fata a pus poze, ce ma intereseaza unde e bara cu rugina?ma intereseaza sa stiu ca e ea in poze si ca ma misca ceva la creier sa merg s-o fut sau nu. Ma uit la picioare , sani, buze, etc.... nu ma fut cu balustrada. Hai sa futem si sa ne simtim bine si ele sa fie fete de calitate. Nu trebuie sa fim critici de fier forjat sau mai stiu eu ce. Bafta la futut si ciocane de otel sa avem!!!

Ai dreptate, ne uitam la fiare ruginite in loc sa vedem ce sexy si faina este fata. Dupa cum am spus si mai sus, fata este de nota 10. Si pozele de pe publi24 sunt reale. Cine a vizitat-o nu a putut sa nu observe acel scris frumos tatuat oe antebratul stang.

Spor la sex!!!

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Las-o dracu de balustrada, aia conteaza?fata a pus poze, ce ma intereseaza unde e bara cu rugina?ma intereseaza sa stiu ca e ea in poze si ca ma misca ceva la creier sa merg s-o fut sau nu. Ma uit la picioare , sani, buze, etc.... nu ma fut cu balustrada. Hai sa futem si sa ne simtim bine si ele sa fie fete de calitate. Nu trebuie sa fim critici de fier forjat sau mai stiu eu ce. Bafta la futut si ciocane de otel sa avem!!!

Ai dreptate, ne uitam la fiare ruginite in loc sa vedem ce sexy si faina este fata. Dupa cum am spus si mai sus, fata este de nota 10. Si pozele de pe publi24 sunt reale. Cine a vizitat-o nu a putut sa nu observe acel scris frumos tatuat oe antebratul stang.

Spor la sex!!!

domni mei dragi va multumesc de replici!!! va pup si va astept cu drag !
Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

Salutare,

 

Mânat de dorința de a cunoaște și a face sex cu o femeie de calitate am tot butonat la forum și am găsit-o pe tipa asta pe care nu am ezitat și am contactat-o pentru o întâlnire...

 

Pot confirma ca este cât se poate de reala și de buna de ciocan precum o vedeți și in poze.

 

Despre cum a decurs acțiunea nu pot detalia foarte multe ca nu este cazul, totul s-a desfășurat in cele mai bune condiții, eu nefiind prea activ din cauza faptului ca m-a lucrat tipa ca la carte și nu am rezistat foarte mult neputând sta mai mult de o finalizare.

 

Face un oral de senzație 🔞

 

Noroc la gagici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Salutare,

Mânat de dorința de a cunoaște și a face sex cu o femeie de calitate am tot butonat la forum și am găsit-o pe tipa asta pe care nu am ezitat și am contactat-o pentru o întâlnire...

Pot confirma ca este cât se poate de reala și de buna de ciocan precum o vedeți și in poze.

Despre cum a decurs acțiunea nu pot detalia foarte multe ca nu este cazul, totul s-a desfășurat in cele mai bune condiții, eu nefiind prea activ din cauza faptului ca m-a lucrat tipa ca la carte și nu am rezistat foarte mult neputând sta mai mult de o finalizare.

Face un oral de senzație

Noroc la gagici.

te pup dragul meu ! Si multumesc ! Kisses
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...