Sari la conținut

Tanara Dayana Dansatoare 29 De Ani 0752865045


marius02

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Bună! Sunt Dayana dansatoare  29 de ani ,178cm,52kg o blonda  sexi şi rafinată, cu forme 90-60-90 şi buze senzuale, ochi albaştri, ofer clipe de vis domnilor care ştiu să aprecieze calitatea şi discreţia. Te aştept! tel           0752865045 DAYANA

 

 

 

 

buna!am fost si eu la ceasta domnisoara tanara de 29 de ani din iasi,undeva prin centru pe la etajul unu,am sunato si mia dat adresa zis si facut,cand am ajuns la usa am batut si mi sa deschiis usa ,ia era in spatele usi.Ma invitat in living de am servit o cafea mica unde am fumat si o tigara impreuna!fata imbracata intr un sutien rosu cu biki rosi ,sani destui de mari marimea 3 ,90-60-90,dupa ce am servit cafeaua,am intrat la dus ,am facut un dus repede,apoi am intrat in dormitor,acolo ma astepta intinsa in pat ca o fetita cuminte,am inceput cu un oras protejat dar facut calumea cu sarutari pe coita,apoi am luato capra,pozitia misionarului,gemeia usor,dupa 20 min de dat la buci mi am dat drmu in caciulita,sa merita un nr,ssingur o samai revin la ia ,e foarte buna la pat si arata foarte bn nu face anal.oralul si normalul protejat

aprtamentul nota 10

baia nota 9

dayana nota 10

oral nota 9

normal 10

  • Like 3
Link spre comentariu

Am vreo ora de cand am plecat de la aceasta domnisoara.in primul rand pot confirma pozele de mai sus.Locatie stefan cel mare,apartament frumos,curat si primitor,betisoare parfumate,spray de camera,lumanari.baie curata,prosoape curate cu gel de dus tot ce trebuie.Dayana,blonda ,175 fara tocuri (sta permanent cu tocuri)sani potriviti.ai cu ce te juca,corp frumos,miroase bine.sa trecem la treaba:oral neprotejat,atentie zonelor,mangaieri,nota 8.pus caciulita trecut la ciocane.nu comenteaza la pozitii,geme usor (fals)are langa pat un dulap cu oglinda pe usa sa ai unde te uita cand esti pe treaba.de remarcat un fund tare,bombat numai bun de lovit.terminat in caciulita.facut un dus de reimprospatare.te serveste cu ce doresti in limita posibilitatilor(suc,apa,cafea,alcool).te lasa sa-ti revii in puteri dupa care te apuci de treaba.partea a 2.merita 1 ora de ciocane.

tot dezmatul a fost 160 ron.

recomand.peste mult ce are iasul la ora actuala (ca fizic).

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...