Sari la conținut

0725339416 Diana


huff_fridy

Postări Recomandate

Cred ca daca ai fi citit si tu ceea ce am scris de prima data ai fii inteles ca nu a mintit nimeni pe nimeni.. propun sa dai cateva pagini inapoi si sa vezi ceea ce am spus, dupa care sa vi sa mi zici ca am mintit.. multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands

Am fost la ea de doua ori, azi nu m-am putut abtine si am vizitat-o din nou sa-i ling pasarica   :rax2

Mi-a facut un show la dus dupa care actiune, mi-a placut asa mult ca am stat s-o mangai cum a vrut ea pana a avut orgasm de la patru stimulari: deget in vagin, limba pe sani, penis in gura in timp ce ea se stimula pe clitoris. S-a udat mult natural. Mi-a placut maxim.

Comunicare f buna cu ea, am zis amandoi odata sa i-o pun pe la spate. Fund superb , sani superbi, deja imi vine s-o fut iar..
 
Locatie - 10

Curatenie - 9
Atitudine - 9
Sanii si fund - 10
Fata - 10
Oral - 9
Normal - 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands

Azi te ai bagat pe firul conversatiei si imediat a venit si vizita care n a fost

Cand ma duceam eu la diana tu puneai bani deoparte sa pot sa te duci si tu macar o data.si iti mai spun o chestie eu nu ma pun la mintea ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands

Pai ai zis ca pleci din tara si nu mai ai ocazia.Posibil ca atungi cand ai vazut ce scrie pe forum ai luat primul avion.

Am spus ca nu mai am ocazia ca poate nu o mai gasesc cand vin in tara,nu ca nu ma mai intorc in romania. tiam zis nu ma pun la mintea ta.

Link spre comentariu
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands
  • Oras:Etten-Leur,Netherlands

E destul de clar

hai sa iti mai spun o chestie am impresia  ca tu cand ai fost mic ai tai parinti iti dadeau aier cu portia,iar acum creierul tau nu mai este asa bine oxigenat.vb numai prostii.

Link spre comentariu

Eu totusi zic sa nu ma confunzi, nus pe cine am deranjat asa tare si de unde a inceput toata treaba asta 😂 accept criticile pe motivele sexuale... nu stiu igiena ta, dar pe a mea o stiu foarte bine.. imi cunosc cremele, deodorantele, parfumurile si gelurile de dus. Incat eu as avea curaj sa nu ma spal 2 zile si tot nu as mirosi desi nu este cazul. Nus cum se face ca esti singurul care poate spune treaba asta, dar ma rog este parerea ta.

Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Pe scurt si fara sa fac vreo recenzie sau sa raspund la intrebari ulterioare pe sectiunea asta:

Pozele corespund realitatii. Igiena este de nota 10. Fata se implica si nu e din categoria tzeparelor. Colega arata si ea bine.

Link spre comentariu

Acum cati ani au fost facute pozele astea? Sunt fotoshopate? Diana... ai uitat sa scoti poza de pe publi 24 in care esti la solar.

Zi buna

Are si aia tatuajul care nu este acelasi cu al tau. Plus sanii se vad enormi pe langa ce ai tu.

Multumesc de intelegere.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...