Sari la conținut

Strada delfei o matura din raid


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

E una care sta la etajul 4?

Si parter e farmacie?

Ce nr are?

Uita-te la pagina anterioare: 0734 939 084. "doamna matura doresc domn 0734939084 " Acelasi nr. apare la un anunt in Anuntul rapid: http://www.anuntulrapidploiesti.ro/search.php?search=inchiriez 

Doamna discreta , inchiriez camera, conditii curate unei persoane numai pentru masaj. Telefon 0734939084 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 o ling in cur si ii ridic curuul...o ling...super ok. 

Face si ea anilingus? 

 

Unde gasim femei, transexuali, pe cineva sa si ofere anilingus? Toate vor limbi in cur (OK, cu o exceptie ciudata...), nimeni nu vrea sa si ofere (nici macar cu verificare de profunzime inainte  :no2 ). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tenerife
  • Oras:Tenerife

Ai sa razi.... chiar asta! A fost cea mai batoza la kg de pana acum... Facesitting minunat! Gata!... O sa ma dau pe 18 ani. Verry teen! Desi as vrea sa o testez si pe aia din Mihai Bravu din vila.

daca vrei facesitting ceva mai profi, fă-ți timp si dute pana la Bianca.. nebunie totala..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ma intreb daca e vorba de baba alina desi nu-mi amintesc daca sta pe strada deltei

De baba Alina e vorba.Am fost și eu la ea de mai multe ori.Sincer sa fiu..prima dată cand mi-a supt'o dupa ce mi-am dat drumul.. mi-au tremurat genunchii 😂😂 îl executa bine.Mie imi place să-i dau tare sa o înec.. să nu aibe timp sa respire ðŸ˜ðŸ˜ vorbește ea cam mult.. dar încearcă sa se faca plăcută.Ultimele dați era cu încă una in casă..acum nu știu daca e singura sau nu..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 ore, BIBI7 a spus:

Ai fost? Ne poți da mai multe detalii? 

A lipsit 2 luni și a reînceput de ieri, tarif 50 lei, dacă vrei orice altă fantezie care îți trece prin cap urci la 100lei face ce vrea clientul nu comentează, o să revin cu alte comentarii și despre alte mature din oraș care n-au anunțuri pe nimic😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 ore, mimianu a spus:

A lipsit 2 luni și a reînceput de ieri, tarif 50 lei, dacă vrei orice altă fantezie care îți trece prin cap urci la 100lei face ce vrea clientul nu comentează, o să revin cu alte comentarii și despre alte mature din oraș care n-au anunțuri pe nimic😉

Mimianu, inseamna ca poti sa fii si salvarea mea. Si eu caut mature cu sani mari - foarte mari! Astept recenziile ca pe painea calda! yuhuuuuu
 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:campina
  • Oras:campina
La 19.01.2021 la 15:23, mimianu a spus:

A lipsit 2 luni și a reînceput de ieri, tarif 50 lei, dacă vrei orice altă fantezie care îți trece prin cap urci la 100lei face ce vrea clientul nu comentează, o să revin cu alte comentarii și despre alte mature din oraș care n-au anunțuri pe nimic😉

Nu ne mai tine ca pe jar, dă-ne detelii te rugam. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...