Sari la conținut

Strada delfei o matura din raid


Postări Recomandate

  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
La 19.01.2021 la 12:21, andreiii1900 a spus:

Alina nu mai rsp dar mai era una de 30 ani care presta cu ea cu sâni mari făcea de toate pe nume Simona vreun nr? 

Simona e tipa cu ochii albastrii? Care activa la ea? Zicea ca e de la tara si vine mai rar la ploiesti, asta fiind acum vreo 2 ani...... dar era bomba fata Saten-blond ,ochii albastrii frumoasa la fata, sani marii si fermii! Daca mai stie cinvea vre-un detaliu ? bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 17.02.2021 la 11:59, djalex21 a spus:

Simona e tipa cu ochii albastrii? Care activa la ea? Zicea ca e de la tara si vine mai rar la ploiesti, asta fiind acum vreo 2 ani...... dar era bomba fata Saten-blond ,ochii albastrii frumoasa la fata, sani marii si fermii! Daca mai stie cinvea vre-un detaliu ? bafta

Salutare colegi, a activat sub aripa profesoarei de chimie cu care a lucrat la blocuri la județean apoi la Caraiman și alte locații crede-mă sunt vulpoi bătrân știu ce spun, o seară frumoasă! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, mimianu a spus:

Salutare colegi, a activat sub aripa profesoarei de chimie cu care a lucrat la blocuri la județean apoi la Caraiman și alte locații crede-mă sunt vulpoi bătrân știu ce spun, o seară frumoasă! 

Mai activeaza? Rimjob, uro pasiv, ejaculări pe gat, submission face vreuna? 

Nu mai am Like sa iti dau azi, maine vine portia 😆

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
6 minutes ago, andreiii1900 said:

Salutare știe cineva de baba de pe strada deltei ca nu rsp nr 0734939084 mai are alt număr de telefon 

Este mama mea va rog frumos sa o lasati in pace acum s a lasat de prostitutie ma lasa doar pe mine sa ii mananc slobozu din pizda multumesc

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...