Sari la conținut

0760527838 Masaj, Blonda Zona Parc


Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Am fost eu acum doua saptamani  , aproape trei , un numar de telefon ce se termina cu 530 parca , ma primit o brunetica miniona simpatica , LILI parca , slabuta -aduce putin cu cantareata AMI , 120 lei 30 minute , sa frecat de mine ma mangaiat , am mangait-o si eu peste tot , am tot dat cu apropoul de o partida de sex , nu si nu.

Sa intors pana la urma cu fundul la mine si a frecat-o cu o mana langa bucile curului ei pana am terminat.

Totul a durat maxim 20 minute.

Am iesit pe usa din dos.

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Am fost la fatuca de mai sus.

DOAR masaj , 120 lei o jumatate de ora , este fata din poze , cred ca are cam la 30 ani , ai trei variante de a te termina , cu mana , intre sani sau se freaca cu fundul.Strict ca si masaj erotic da , dar nu mai mult.

Fata nu este foarte vorbareata sau nu am nimerit eu ziua , foloseste ulei cat trebuie.

Locatia 1 Mai

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost la fatuca de mai sus.

DOAR masaj , 120 lei o jumatate de ora , este fata din poze , cred ca are cam la 30 ani , ai trei variante de a te termina , cu mana , intre sani sau se freaca cu fundul.Strict ca si masaj erotic da , dar nu mai mult.

Fata nu este foarte vorbareata sau nu am nimerit eu ziua , foloseste ulei cat trebuie.

Locatia 1 Mai

E permisiva la atingeri? Saruturi, permite limbi, etc...?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...