Sari la conținut

Adda xXx 23 de ani


Postări Recomandate

Eu am o dilema la poze și am întrebat,o pe Ada in prima postare pe care am făcut-o din 3 poze pe care le-a postat aici doar prima cred că este a ei cum zice iea înălțime 1*65 greutate 55 kg. In pozele alb negru Io zic că e alta fata mai înaltă și nu are mai mult de 45 kg diferențele se vad foarte clar parul mult mai lung și mai subțirică se vede clar la picioare , Iar poza din anunțul de pe public 24 in linkul ce l-am pus mai sus nu cred că are nici o legătură cu celelalte 3. ADDA mi-a răspuns că este diferența de numai 3 zile intre poze asta după ce i-am cerut poze mai noi PReCiZeZ că atunci nu era pusă poza in lenjerie intima erau doar cele alb negru și cea din anunț. Încă nu zic nimic concret aștept să o cunosc

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Salut. E diferența de 3 zile intre poze.1 65 54 kg.sâni mărișori fund bombat.

Danezule nu fac anal.

 

Serviciile mele sunt oral pro/np cu fin orala sau faciala.normal pro,diverse poziții și fantezii

Foot joob,fetish,69,uro și alte cele care se cer :).tarif încep de la 100 de lei se oral 150 combinat cu normal (finalizarea )și 250 ora,ajunge la 300 dacă dorești finalizare faciala.sau orala +masaj etc

french kiss?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Eu am o dilema la poze și am întrebat,o pe Ada in prima postare pe care am făcut-o din 3 poze pe care le-a postat aici doar prima cred că este a ei cum zice iea înălțime 1*65 greutate 55 kg. In pozele alb negru Io zic că e alta fata mai înaltă și nu are mai mult de 45 kg diferențele se vad foarte clar parul mult mai lung și mai subțirică se vede clar la picioare , Iar poza din anunțul de pe public 24 in linkul ce l-am pus mai sus nu cred că are nici o legătură cu celelalte 3. ADDA mi-a răspuns că este diferența de numai 3 zile intre poze asta după ce i-am cerut poze mai noi PReCiZeZ că atunci nu era pusă poza in lenjerie intima erau doar cele alb negru și cea din anunț. Încă nu zic nimic concret aștept să o cunosc

Pai eu cred ca-n poza de pe publi e Ana si in celelalte doua e Adela(Roberta) sau ce nume o mai avea

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Poate un admirator să pună toate pozele una după cealaltă ar fi mult mai ușor de privit . Asta cred și eu chiar vroiam sa zic de Roberta dar nu am vrut sa o bag in discuție poate mă înșelăm și iscam scandal

cine crezi ca are rabdarea asta winston?...si admirator a cui?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Pușîi drăguță me:*.Winston cu siguranță îmi voi lua când voi găsi cv ok cât de repede.anuska pove la tel .merg l unghii suna-mă dacă vi.pusi

Pisi crede-ma ieri ti-ai fi putut lua locatie de vroiai

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...