Sari la conținut

Adina - 0791516316


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salutare

Sunt sigur ca Adina ne va spune cand si daca va mai reveni. Este într-adevăr o persoana deosebita , pe care cu siguranta as pastra o doar pentru mine.

Sporuri maxime , va doresc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Sa intelegem ca intentionezi sa revii la noi??

Am promis ca o sa revin ,însă nu acum . Sper ca sunteti bine toți☺ Si sper sa ne revedem cu bine ,cât mai repede (fac tot posibilul) .. imi este tare dor de voi 🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Cel mai probabil va voi anunta cu ceva timp inainte de a ajunge in oras ,nu pot spune acum o anumita luna ,insa sper sa reusesc sa ajung pana la sfarsitul acestui an ☺☺☺

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Exact acum un an am avut una din acele foarte plăcute întîlniri cu tine. Aveai un fel deosebit, unic, de implicare în experiențele trăite împreună.

Eu tot sper să ne mai vedem.

Te aștept.

Ne vom revedea cu siguranta ,însă nu știu când voi putea ajunge . Momentan trec prin mai multe schimbari si asta imi ocupa foarte mult timp , însă cu prima ocazie voi veni sa va revăd. :* Vreau sa stiti ca sunt bine ,sunt aceeași persoană pe care ati cunoscut-o .

Vreau sa va urez tuturor Sărbători fericite Si pline de bucurie alături de cei dragi vouă. Si sper cat de repede posibil sa va revăd, va sărut si va îmbrățișez cu drag . :* :* :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Dragii mei ,cum se apropie sărbătorile ,mă gândesc să vin cu o veste buna ,cred eu .. Vin acasă ! 🤗   Voi reveni cu mai multe detalii ,poze ,număr de telefon cu o zi ,doua înainte . Sper sa vă bucurați și să ne revedem cu bine . Va pup . 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, adinabv a spus:

Dragii mei ,cum se apropie sărbătorile ,mă gândesc să vin cu o veste buna ,cred eu .. Vin acasă ! 🤗   Voi reveni cu mai multe detalii ,poze ,număr de telefon cu o zi ,doua înainte . Sper sa vă bucurați și să ne revedem cu bine . Va pup . 😘

O veste buna.

Așteptăm detalii.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, adinabv a spus:

Dragii mei ,cum se apropie sărbătorile ,mă gândesc să vin cu o veste buna ,cred eu .. Vin acasă ! 🤗   Voi reveni cu mai multe detalii ,poze ,număr de telefon cu o zi ,doua înainte . Sper sa vă bucurați și să ne revedem cu bine . Va pup . 😘

Yuppy, mie unul mie dor de tine.Sa ne revedem cu bine .Te pup Adina 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 04.12.2021 la 18:43, adinabv a spus:

Dragii mei ,cum se apropie sărbătorile ,mă gândesc să vin cu o veste buna ,cred eu .. Vin acasă ! 🤗   Voi reveni cu mai multe detalii ,poze ,număr de telefon cu o zi ,doua înainte . Sper sa vă bucurați și să ne revedem cu bine . Va pup . 😘

Bine asa!!!...cea mai bună veste pe anul acesta

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Dragii mei , eu am ajuns ! Va las mai jos serviciile ,tarifele și noul număr de telefon .
Voi incepe programările de mâine după ora 13:00 ,telefonic sau prin whatss app.

Servicii :

      NP
     OP/ON (in functie de igiena),deepthroat
    69
    masaj
     FK
   GFE
   CIM(fără inghitire)/
   COF(infuncție de igiena)

Tarife : 150 de lei 30 de minute(O finalizate)
          300 de lei ora(2 finalizari)

    0791516316

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...