Sari la conținut

Adina - 0791516316


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost si eu azi la Adina dupa o incercare esuata, mi-a raspuns la telefon o voce calda care m-a indrumat la locatie cu mare rabdare.De cand am intrat pe usa mi-am dat seama ca e o fata de treaba si pe parcurs ca e si inteligenta. Dupa cateva schimburi de vorbe am facut un dus iar apoi am trecut la treaba. Am primit un ON extraordinar la care nu am rezistat prea mult dupa care dupa cateva vorbe am trecut la un ON si NP in care am schimbat cateva pozitii.De revenit cu siguranta!

ON-10!!

NP-9

Locatie-9

Atitudine-9,5

Gf exp. - 9,5

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Am fost si eu azi la Adina dupa o incercare esuata, mi-a raspuns la telefon o voce calda care m-a indrumat la locatie cu mare rabdare.De cand am intrat pe usa mi-am dat seama ca e o fata de treaba si pe parcurs ca e si inteligenta. Dupa cateva schimburi de vorbe am facut un dus iar apoi am trecut la treaba. Am primit un ON extraordinar la care nu am rezistat prea mult dupa care dupa cateva vorbe am trecut la un ON si NP in care am schimbat cateva pozitii.De revenit cu siguranta!

ON-10!!

NP-9

Locatie-9

Atitudine-9,5

Gf exp. - 9,5

Te pup si te astept cu drag oricand :*
Link spre comentariu
Am ajuns astazi la Adina dupa o programare facuta ieri pe whatsapp, sunat cu 30 de minute inainte pentru a confirma programarea si m-am indreptat spre locatie. Ajuns acolo m-a ghidat prin telefon calma pana am gasit blocul. Locuri de parcare la discretie. Am stat la o tigara, un dus si am trecut la actiune.
Note
Locatie 9. Baie curata, mai multe sortimente de geluri de dus, prosop curat + papuci de casa
ON : 10. Dt, umed
NP: 9
Atitudine : 9

Gf exp. : 10 

Scor: 200 pentru o ora.
De revenit: Da, cel putin d.p.m.v. 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Pentru mâine, in jur de 15, crezi că am putea sa ne vedem sau pe la cat te pot suna pentru programare??.

Mulțumesc

Ma poti suna după ora 16 maine :) ,mai devreme nu am timp

Link spre comentariu

Salutare.Am vizitato pe scumpa de Adina,e o fata super dulce ca venind vorba estentele dulci se tin in sticlute mici.E o lipicioasa se muleaza dupa persoana.Ca servicii cele enumerate in oferta ei care le face foarte bine ,dupa mine nu e de note ca nu poti da nota peste 10 dar fie 10++ pentru tot.Este de revenit.Esti superba  Adina ,ms

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Salutare.Am vizitato pe scumpa de Adina,e o fata super dulce ca venind vorba estentele dulci se tin in sticlute mici.E o lipicioasa se muleaza dupa persoana.Ca servicii cele enumerate in oferta ei care le face foarte bine ,dupa mine nu e de note ca nu poti da nota peste 10 dar fie 10++ pentru tot.Este de revenit.Esti superba  Adina ,ms

Te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...