Sari la conținut

Adina - 0791516316


Postări Recomandate

  • Oras:SF Gheorghe Covasna
  • Oras:SF Gheorghe Covasna

Buna la toti si buna Adina.

   Nu am prea multe sa scriu ,deja am scris destul in recenziile anterioare.Am vizitat-o din nou ieri ,pot sa spun o intalnire reusita ca de obicei....inchipuiti doar gemetele,arcuirile trupului ei,tremurat si cu gura uscata la sfarsit ....orgasm de era o placere sa simt si sa vad la ea .Am avut parte din nou de acel click de scanteie care conteaza 😊

   Mersi Adina si sa ne revedem cu bine 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața ,dragii mei 😋

 Astăzi voi fi disponibilă între orele 13:30-22:00

 

Servicii :

°Normal protejat

°oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena

°69

°french Kiss

°GFE

°finalizare orala sau pe corp 

°masaj de relaxare

 

°Tarife : 150 de lei 30 de minute (o finalizare )

          300 de lei o ora 

 

° Zona: Avantgarden3 Bartolomeu

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am ajuns si eu duminica seara pe la domnisoara Adina ..

Am sunat cu 20 minute inainte sa vad daca e disponibila si cand am ajuns la adresa mi-a raspuns imediat ....

Cand am intrat in apartment dupa usa ma astepta o fetitza micuta de inaltime draguta si zambareata ... 

Ca si actiune m-am dus pentru un  oral dar cand am vazut ce fundulet generos are am vrut si NP dar nu am avut bafta, avea preze cam mici si ma irita ...

Intr-un final am primit ce am vrut : un oral adanc  soft si foarte pacut ...

Mersi Adina..🤗

...si sper urmatoarea vizita sa facem mai multe prostioare ...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare la toată lumea! 

      Cu toate ca nu am avut o atractie majora față de aceasta domnisoara, nu stiu de ce🤷‍♂️…sâmbăta studiind mai atent topicul ei si vazand ca este liniste si pace acolo, am zis ca totuși merită sa-i fac o vizita, daca nu pentru altceva, atunci pentru faptul ca ne este loială orasului de atata timp si pentru bunul simt pe care il afiseaza pe topicul ei. 
      Asa ca ii bag rapid un mesaj pe whats si fac o programare pentru ziua in curs, mai pe seara… a raspuns promt, a spus ca este libera  la ora respectiva, cu mentiunea sa confirm cu juma de ora inainte. 
     Comunicarea a fost ok, am confirmat la ora stabilita si ajunsei la ea la usă… 
     Sincer sa va spun, am ramas putin surprins cand am vazuto…fiind foarte mica de inaltime, nu cred ca are mai mult de 1,50 inaltime si are si ceva kg in plus, am avut asa o fractiune de secunda sa renunț, sa ma intorc si sa plec… daaar totusi am zis sa merg mai departe,
pentru simplul fapt ca am mai trecut prin asemenea situatii cu fete care nu erau genul meu si totusi am avut parte de surprize chiar placute.. asa ca mi-am zis in gand, sa vedem ce o sa iasa😀
      Pe scurt am sa v-o prezint, Adina este o fata miniona dupa cum am spus cam 1,50 m, kg peste normal, parul drept pana peste umeri, ochii caprui, pe față se vad urme ca a avut ceva cosuri dar nu deranjant, sanii micuți in forma de pară, curu maricel pentru inaltimea ei, si destul de bulănoasă🤭(scuze Adina) 
     Dupa scurta mea scanare Adina ma invitat inauntru, am fost servit cu cafea, apa…  apoi ne-am pus la povesti despre una alta…conversatia a decurs ok, este foarte calma cand vorbeste, este receptiva si la cate o glumița, nu e suparacioasa, chiar mi-a placut sa conversez cu ea
       Dupa ce ne-am mai cunoscut,  m-am  cerut la dus, timp in care i-am lasat si bănuții pentru o ora 300 de lei( nu cumva sa uit🤦‍♂️) la duș totul a fost curat, proasoape mari de mai multe culori, vreo 3 geluri de dus, apa de gură….intre timp Adina mi-a spus ca ma asteapta in camera cat timp eu ma dușălesc… in gand imi spuneam ca sigur o sa fie goala cand o sa intru in cameră dupa dus, ca deh, in general asta e șablonul😬…dar ce sa vezi, surpriza, Adina ma astepta “imbracata” exact cum am lasato,  am zis, perfect👌
      Toata actiunea a inceput cu un preludiu lung si bine executat, fk pasional, mangaieri, sarutari pe tot corpul, imbrațișări, fk-ul la un moment dat devenise DFK, dovada ca ne-am incins bine de tot🤤….. asa ca nu a mai avut de ales si a trebuit sa-i facem farfurie zburatoare bluzița apoi au urmat si pantalonașii😏…incet incet am coborat la piersicuță sa ii fac inspectia, sa vad ce gasesc acolo…din pacate nu era proaspat rasa, cred ca avea vreo zi sau doua… dar este de inteles, nu poti sa te razi in fiecare zi, asa ca am trecut peste, altfel fara mirosuri suspecte sau alte surprize nedorite…asa ca am trecut la treaba… dupa o lupta apriga cu moțul incăpățânat, bineinteles ca au venit si rezultatele mult asteptate, adica Adina a ajuns pe celebrele culmi ale placerii, cazand intr-o euforie pe care noi barbatii o privim cu mândrie/placere ca munca noastra si-a atins rezultatul dorit😏
     Dupa toate astea am lăsat-o câteva secunde sa își revină dar ea fiind cu simtul raspunderii si vrând sa-mi multumeasca pentru momentul anterior nu a mai stat sa pierdem timpul si a trecut la ON… acesta a fost variat, soft, umed, cu lins pe toate partile, cu atentie majora la zonele adiacente, Alienul a fost luat de mai multe ori pâna la cotor si l-a tinut acolo până i-au dat si lacrimile(sărăcuța)🤭  revenit la zonele adiacente si tot asa… oralul pot sa spun ca a fost foarte bun, facut cu simt de raspundere….
       Dupa vreo 10-15 min de oral, am zis sa vedem cum este la “căldurică” asa ca i-am cerut  sa puna prezervativul si sa trecem la NP , a pus prezervativul cu gura apoi a trecut in LOT, nu a folosit lubrifiant, deoarece lubrifierea sa facut  natural…pot sa spun ca m-a calarit destul de bine in LOT, cu toate ca se vedea oboseala pe ea..initia fk ul, ma cauta sa ne sarutam ma lua in brate, ne sarutam pasional, mai facea niste 8-uri….vazand ca a obosit, am schimbat in doggy si inca o pozitie apoi a urmat bineinteles si finalizarea care sa petrecut in guriță si aici vreau sa specific ca nu a fugit repede la baie cum se practica mai nou, ci a stat destul de mult, si a stors tot ce a fost de stors…pana a iesit si ultima picătura😏
    O alta situatie cu care ne intalnim tot mai rar, a fost ca dupa ce s-a igienizat a venit inapoi in pat si ma luat in brate pana mi-am tras si eu sufletul, timp in care am mai povestit una alta, deci totul fara graba si implicare maxima fata de client👍
     Apoi a urmat dusul meu de reinprospatare, mi-am baut cafeaua ramasa si am plecat surprins si in acelasi timp multumit de intalnire. 

    Notele: 

         Contact: 10..comunicare respectata la minut

       Locatia: 10 Avantgarden, apartament curat, baie curata dotata cu tot ce trebuie

       Aspect: 8,5  micuță tare de inaltime( 1,50m ) sanii micuti, kg in plus… deci iubitorii de slim sa o evite

      Atitudine: 10 este o parere personala, stiu, este in contrast cu aspectul dar mie mi-a placut mult cum s-a ocupat de mine, inainte, in timpul actiunii si dupa actiune

     Oralul: 9 a fost umed, lins de sus pana jos, luat până la baza, atentie majora la zonele adiacente, finalizare orala de exceptie

     Normal: 8 s-a miscat bine dar a obosit repede, fiind si ultimul client pe ziua respectiva, poate era si putin obosita

     Igiena: 9,5 curata, fara mirosuri sau ceva surprize neplacuta

     Gfe: 10 este lipicioasa, te ia in brațe, te saruta pasional, in timpul actiunii initiaza ea sarutul, mereu este cu mana pe tine… mi-a placut

    Concluzia finala este ca Adina este o fata de vizitat si revizitat, contrar aspectului enumerat mai sus….si cand spun asta, ma refer doar la inaltime si greutate care pentru unii poate fii un turn off… dar daca puteti trece peste asta, garantat o sa aveti parte de niste clipe faine datorita serviciilor ireprosabile. 

   Amenda: 300 pentru o ora.. am stat cred ca cu vreo 5-10 minute peste… fiind ultimul client, nu au fost probleme.

     Mersi Adina pentru intalnire, ai fost chiar o surpriza placuta. Te pup si sa ai parte mereu de baieti faini!!! 😘

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața,dragilor 😊

Astăzi voi avea disponibilitate între orele 12:30-22:00

Sa aveți o zi superbă ! 💋💋💋

IMG-20220517-WA0000.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața 🤗🤗🤗🌞

 Astăzi voi fi disponibila in intervalul orar 12:30-22:00

   Va doresc o zi plăcută! 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 45 minute, divinul a spus:

Adina, pana cand esti in Brasov? Ms

Buna . Mai sunt astăzi .

Îmi voi lua câteva zile libere începând de mâine ...voi reveni pe data de 25.05 😊

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 15 ore, kosmin09 a spus:

Buna, ai in plan un turneu prin Bucuresti in viitor? Multumesc

Buna. Nu am in plan niciun turneu ,sunt disponibilă doar in Brașov. 😊

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața ,dragii mei 😋

 

 Astăzi voi fi disponibilă între orele 13:30-21:00

Servicii :

°Normal protejat

°oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena

°69

°french Kiss

°GFE

°finalizare orala sau pe corp 

°masaj de relaxare

°Tarife : 150 de lei 30 de minute (o finalizare )

          300 de lei o ora

° Zona: Avantgarden3 Bartolomeu

 

 Vă doresc o zi cât mai frumoasă ! 💋💋💋

 

IMG-20220517-WA0003.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Salutari, vizitat domnișoara acum câteva ore.

poze reale, optat pt o finalizare 

ON-normal, nimic spectaculos, puțin plictisita tipa.

NP-se mișcă destul de ok, sâni frumoși și fundul se simte fain, numa buna de dat palme și pompat . 

Sta arcuita cu fundul ridicat. Schimbat pe burta, eu peste ea. Finalizat in poziția asta. 
Achitat 150 lei 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 15 ore, Robert247 a spus:

Salutari, vizitat domnișoara acum câteva ore.

poze reale, optat pt o finalizare 

ON-normal, nimic spectaculos, puțin plictisita tipa.

NP-se mișcă destul de ok, sâni frumoși și fundul se simte fain, numa buna de dat palme și pompat . 

Sta arcuita cu fundul ridicat. Schimbat pe burta, eu peste ea. Finalizat in poziția asta. 
Achitat 150 lei 

Îmi poți spune în jurul cărei ore ai fost la mine ? 

Vreau sa înțeleg de ce ți-am părut plictisita ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 9 minute, Robert247 a spus:

In jurul orei 13 😘

Bun . 

Te-am întrebat asta deoarece voiam să mă asigur că ai fost cu adevărat la mine ..și nu ai fost . 

Sa ai o zi frumoasa ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Va salut cu respect! Am vizitat-o de mai multe ori pe această domnita. Un metru și un zâmbet 😉. De fiecare dată am plecat foarte mulțumit. Cred ca la serviciile pe care le oferă este una dintre domnitele pe la care trebuie să treceți ( măcar o dată 😜). Recomand cu încredere. O zi frumoasa. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața dragilor 🤗🤗🤗

Săptămâna aceasta ( de Luni până Vineri) ,voi fi disponibilă între orele 10:00-20:00. 

Servicii :

°Normal protejat

°oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena

°69

°french Kiss

°GFE

°finalizare orala sau pe corp 

°masaj de relaxare

 

°Tarife : 150 de lei 30 de minute (o finalizare )

          300 de lei o ora 

 

° Zona: Avantgarden3 Bartolomeu. 

 

     Sa aveți o săptămână minunată! 💋💋💋

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare! Dupa mai multe încercări nereusite, astazi am reusit sa ajung la Adina. A fost o experienta foarte reusita pentru mine. Adina este genul "girl next door", foarte amabila, minion, draguta, profi, se pliaza exact pe ceea ce simte ca ti-ai dori. Impresia cu care pleci de la ea e ca ai fost la o iubita. Note nu dau pentru ca ar fi subiective, ce pot spune este ca Adina nu e pentru amatorii de slim girl, dar daca vrei sa te simti ca faci dragoste si nu doar sex, Adina e persoana potrivita. 

Mi-a facut foarte mare placere sa te cunosc Adina! 😘

As reveni oricand cu cea mai mare placere!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...