Sari la conținut

Adina - 0791516316


Postări Recomandate

  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Cu câteva paginii înapoi sunt poze la care daca te uiți îți poți face o idee despre cum arat  ,undeva printre primele paginii exista și o poza cu sânii (dacă ești curios sa ii vezi ). In prezent nu simt nevoia sa postez vreo poza . 😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Adina - 0791516316
1 hour ago, adinabv said:

Cu câteva paginii înapoi sunt poze la care daca te uiți îți poți face o idee despre cum arat  ,undeva printre primele paginii exista și o poza cu sânii (dacă ești curios sa ii vezi ). In prezent nu simt nevoia sa postez vreo poza . 😊

Ca si recomandare, multe dintre colegele tale au poza ca si eticheta.. cred ca observi ca majoritatea topicelor sunt poluate de o gramada de pagini fara rost si fara informatii inutile, iar o poza de prezentare face cat o mie de cuvinte..

Nu ti s a cerut poza cu fata, Asta este parerea mea, multa bafta!

Link spre comentariu
Acum 23 minute, adinabv a spus:

Bună dimineața 🤗😊😊😊

 

Vă doresc un început de săptămână cât mai plăcut ! 😘

La multi ani celor ce își serbează astăzi ziua numelui !🎉💋💋

 

Disponibilă între orele 12:30-20:00.

💋💋💋💋

Nu se spune, "La multi ani" 15 august,este adormirea maicii Domnului ! 

Pe 8 septembrie se ureaza, "La multi ani" 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 46 minute, nirolfnirolf a spus:

Nu se spune, "La multi ani" 15 august,este adormirea maicii Domnului ! 

Pe 8 septembrie se ureaza, "La multi ani" 

Tu ești cumva autocorector ? Că prea apari numai când vezi ceva greșit .

Fiecare vede aceasta zi așa cum dorește ,de unde vin eu se ureaza și astăzi toate cele bune .

Daca tu nu puteai fi liniștit astăzi pentru că am vrut eu sa fiu drăguță și să postez acest lucru ,ce sa zic ,îmi pare rău. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 19 minute, adinabv a spus:

Tu ești cumva autocorector ? Că prea apari numai când vezi ceva greșit .

Fiecare vede aceasta zi așa cum dorește ,de unde vin eu se ureaza și astăzi toate cele bune .

Daca tu nu puteai fi liniștit astăzi pentru că am vrut eu sa fiu drăguță și să postez acest lucru ,ce sa zic ,îmi pare rău. 

Nu sarii calul, eu am vrut sa iti ofer un sfat,sa sti pe viitor care cum sunt aceste zile. 

Nu te am certat si nu am spus-o in nume de rau. 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

 

Bună dimineața, dragilor 🤗 

Mă găsiți la "birou" de Luni- Vineri între orele 10:30-21:00

Programul poate sa difere și în funcție de ce am eu de făcut în anumite zile .😊

Prefer ca programările sa fie făcute pe whatssapp deoarece nu pot răspunde în orice moment la apeluri. 

 Va doresc o zi liniștită și o săptămână minunată! 💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Zilele trecute am ajuns pe la Adina, avusesem programare la Sara dar aceasta a decis să amânăm pentru o altă dată, a zis că nu se simte bine(avea dureri de cap).Adina este o fetiță micuță de statură, aproximativ 1,50 metri, puțină burtică dar nederanjantă, frumușică la față, foarte ospitalieră, vorbareată etc.

Ca servicii: ON executat foarte bine, cu tot ce trebuie(umed, atenție la zonele adiacente, finalizare orală)

NP la fel foarte bun, vreo patru poziții, Preț 150 finalizarea,  își merită toți banii, sunt puține care oferă servicii de calitate ca Adina.

Succes!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 3 ore, iuliuscezare a spus:

Zilele trecute am ajuns pe la Adina, avusesem programare la Sara dar aceasta a decis să amânăm pentru o altă dată, a zis că nu se simte bine(avea dureri de cap).Adina este o fetiță micuță de statură, aproximativ 1,50 metri, puțină burtică dar nederanjantă, frumușică la față, foarte ospitalieră, vorbareată etc.

Ca servicii: ON executat foarte bine, cu tot ce trebuie(umed, atenție la zonele adiacente, finalizare orală)

NP la fel foarte bun, vreo patru poziții, Preț 150 finalizarea,  își merită toți banii, sunt puține care oferă servicii de calitate ca Adina.

Succes!

Mulțumesc 🤗

Se pare că aceea zicala care spune sa nu judeci o carte înainte de a o citii este cat se poate de adevărată. 🙈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Bună dimineața, drăgălașilor 🤗🤗🤗

Săptămână aceasta îmi voi desfășura activitatea de Luni -Sambata , între orele  12:00-21:00

Programările se fac pe whatssapp și se confirma cu cel puțin jumătate de ora înainte de ora stabilită . 

Va doresc o săptămână liniștită! 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, altadata a spus:

Este fotografia din semnatura. 😀 

Va aparea ori de cate ori va posta. 👍😀 

Încearcă să le explici și tu, că poate așa vor înțelege și ei câteva lucruri simple ...

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
Acum 22 minute, Vivatbursuce a spus:

E atat de greu sa încarci fotografii noi ? 
Atat de mult tii tu la noi ? 🫣

 

Este foarte greu . Personal nu sunt de acord sa mi dau datele personale pe un forum unde acestea ar trebui să rămână anonime . 

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, adinabv said:

Este foarte greu . Personal nu sunt de acord sa mi dau datele personale pe un forum unde acestea ar trebui să rămână anonime . 

Cred ca poti sapostezi ceva link, probabil cineva dragut te poate ajuta.. 

Adevarul este ca o poza face cat o suta de cuvinte.. !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Nu mă înțelege greșit ,dar pentru voi contează mai mult pozele sau persoana ? 

Ca și prezentare ,consider că am o prezentare destul de ok ,poze am postat când a fost cazul ..și ți-am urmat chiar și sfatul de la cealaltă intervenție a ta (din același motiv ), și am creat semnătura cu toate detaliile și o poza cat de cat reușită ...

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, dlgeo69 a spus:

Cred ca poti sapostezi ceva link, probabil cineva dragut te poate ajuta.. 

Adevarul este ca o poza face cat o suta de cuvinte.. !

@dlgeo69 Adina are poze destule postate pe topic, poze care sunt ale ei, unele mai noi altele mai vechi dar ultimele pe care le-a postat sunt recente si sunt exact asa cum arata ea acum.... îți mai poți face o idee cum arata și din multele recenzii pe care le are la ea pe topic, recenzii care conțin cam absolut totul despre cum este ea,, nu numai despre aspect...😉

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...