Sari la conținut

Myky Negresa Draguta si Pasionala - tel.0752103194


Postări Recomandate

  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Bifata ! poze reale, cele postate ultima data, fata de culoare, frumusica, 24 ani, Camerun, stie un pic romana, zambeste tot timpul, atenta, sani mari. Locatia Marasti pe langa hotel Paradis. mai sta cel putin o saptamana. La telefon raspunde o alta fata destul de respingatoare, dar na , e secretara :)))

Locatie - 8,5

Aspect - 8,5

GFE - 7,5 ( mi-a oferit si ceva sarutari timide)

ON - 9 (suge bine)

NP - 9

A - nu face

Medie - 7,08

 

tarif 200 /juma ora

 

bineinteles ca developam....si postam :)

post-102050-0-18086900-1518202895_thumb.png

post-102050-0-08616000-1518202903_thumb.jpg

post-102050-0-01908100-1518202909_thumb.jpg

post-102050-0-93074500-1518202915_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

Am fost si eu la Michelle, am mai avut o experienta placuta cu o fata de culoare, deci, sunat, raspunde secretara...

Locatie:8, Marasti, aproape de hotelul Paradis.

Aspect:7, ii tipa din poze, dupa gustul meu ii ok si la față.

GFE:7, zambitoare, incearca sa multumeasca clientul, nu am vrut fk dar nu o intrebat/initiat.

ON:10, oral umed,DT,lins,artificii

NP:7,nu avea prezervative marimi mai mari, am tras amandoi de el pana l-o acoperit pe junior, apoi i-am cerut sa vina deasupra, toate bune si frumoase doar ca in camera nu era lumina aprinsa(doar TV) si ea fiind de culoare eu nu vedeam unde trebuie s-o bag :) preia ea initiativa, fara rezultat:)) parca nu stia unde ii pizda, trecem la doggy unde dupa o vreme finalizez in prez. În pauza stam un pic de vorba, ii din Camerun, studenta la matematica, cred ca in Bucuresti.A doua tura incepe din nou cu oral placut, dar aici m-o tradat junioru, nu am mai patit asa ceva, aici are un plus ca o reusit sa il aduca la "viata" doar ca nu era intr-o zi buna jr asa ca am zis eu sa ne oprim.

Cadou: 300/h

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:marasti
  • Oras:marasti

Salutare

 

Recenziile mele cred ca se caracterizeaza prin cateva cuvinte: mai rarut, ca-i mai dragut. Si nu din prisma faptului ca nu imi place sa scriu, ci ca ma duc destul de rar, mai ales ca alinierea planetelor se intampla destul de imprevizibil. Trecand direct la subiect, am avut ocazia in seara asta sa trec neobservat pentru cateva ore si dupa un scurt review al titlurilor, mi-a sarit in ochi acest topic. Cum au trecut mai multi ani de la ultima "ciocolata", am zis sa ma delectez cu vizitatoarea cameruneza.

 

Conectare: Am sunat-o de la Iulius si am agreat sa ne intalnim in 20-30 de minute si sa sun cand ajung la Hotel Paradis. Cred ca am ajuns in 20 de minute, am sunat si am fost amanat putin, probabil ca domnita era inca cu un client. Mi-am gasit de lucru inca 30 de minute si am sunat iarasi, mi-a raspuns aceeasi secretara si m-a indrumat catre locasul vesel. Inainte de a urca, am fost intrebat pe un ton insistent daca doresc un numar sau o ora. Am raspuns ca vom vedea la fata locului.

 

Intampinare: M-a primit chiar negresa, intr-un sutien/bikini de culoare verde deschis. De la inceput as vrea sa mentionez ca pozele sunt retusate, domnita prezinta dimensiuni mult mai generoase. As incadra-o chiar la capitolul artilerie grea, dar sunt persoane care apreciaza sanii babani si formatul mai carnos. Eu nu sunt fan, dar chiar si-asa am zis sa raman. M-a intrebat iarasi daca stau o finalizare sau o ora. Am raspuns ca in functie de cum se prezinta, ma hotarasc si i-am inmanat cei 200 de lei pentru o finalizare. M-am dezbracat si am iesit la dus, mi-a dat prosop curat si ceva slabi. Baia e in regula, putin ud pe jos dar este normal intru-cat cada nu are perdea. 

 

Revenit de la dus, am gasit domnisoara dezbracata si gata de actiune. A inceput cu un blow job. Man, tendinte de deepthroat, am crezut ca l-am apuca pe Dumnezeu de un picior. Tipei ii ies blowjoburile, e meseriasa. Nu acelasi lucru as putea spune si despre sex. Ma rog, presat fiind ca ar putea lua si alte programari (asta mi-a zis secretara la telefon), am cedat inainte de termen si i-am inmanat inca 100 de lei pentru o ora. Foarte proasta idee! 
Dupa ce inaintasul a ridicat capul, am hotarat sa ii sondez si pisica, sa vedem cum se comporta. A ratat pusul prezervativului intr-o prima faza, montandul invers. Am rezolvat dilema nerularii si am trecut la actiune. Nu generalizez, negresele sunt de regula foarte fierbinti, cel putin cele cu care am avut si eu de-a face. Nu rareori ieseam ciufulit tare din intalnirile cu femeile de culoare, de data asta insa, tipa imi pare ca evita contactul. Am inceput intr-un doggy dar cand dadeam mai tare, ii alunecau picioarele si contactul se facea cu o penetrare superficiala. Am schimbat pozitia, punand-o pe ea pe spate si am inceput sa cresc ritmul. Tocmai cand se simtea mai bine, a sunat un telefon. M-a intrebat daca poate sa se duca si mi-a zis la intoarcere ca era alarma. Eram in situatia in care devenisem flasc si trebuia sa ma repun pe picioare. Am reinceput un blowjob, cu ruperi de ritm, cu tot ce trebuie, inclusiv inghitit de coaie. Odata erect, am montat un alt prezervativ (eu, si bine de data asta) si am trecut la actiune. M-a calarit putin, acceptabil - a muncit iar cand am simtit ca nu mai poate, am luat-o din laterala.  Ok, eu nu ma consider un tip dotat, sunt in medie si nu pot intelege de ce se tragea de la contact. Am intors-o pe spate si am incercat sa ii fac si eu un oral. Mirosul de transpiratie m-a indepartat insa, ar fi trebuit sa o incalzesc inainte de lady on top, my fault. Am continuat doggy iarasi si am dat la ea, ridicand-o de fiecare data cand "aluneca" pana cand am obosit. Am asezat-o intr-un umeri craci si am inceput sa dau usor, in speranta ca imi revin din oboseala. Accepta saruturi, nu foloseste limba deloc dar are buze carnoase si te satura. Mi-a spus ca ar trebui sa incerc sa imi dau drumul pentru ca se apropie timpul. Atunci mi-am dat seama ca am facut o greseala uriasa luand o ora. Ca si sfat: preturile sunt pentru un numar sau 20 de minute, dar e timiduta si nu te grabeste, desi poate am creat impresia gresita ca asa ar face. Platit o finalizare ar fi la limita price per vaue, mai mult de-atat nu merita. Am scos prezervativul si am hotarat sa imi dau drumul oral. Din momentul ala, iarasi, tehnica de oral nu a mai fost ca la inceput asa ca speriat ca as putea pleca fara sa imi dau drumul am inceput sa o frec. Si am frecat-o, am frecat-o pana m-am plictisit. Efectiv m-am blocat si nu reuseam sa imi dau drumul. Asa am si plecat pentru ca o vedeam ca vrea sa imi spuna ceva si ii era rusine. Am intrebat-o daca e gata timpul si a zis ca da. 

 

Am facut dus sa elimin transpiratia, m-am imbracat, am mai schimbat cateva cuvinte si am plecat. A zis ca mai sta o saptamana si apoi se intoarce la Bucuresti. E studenta la matematica (asa sustine ea, nu am avut chef sa o intreb ce materii face - o puteam prinde usor fiind absolvent de Matematica Informatica) si mai sta o saptamanain Cluj. Toata conversatia a avut loc in engleza, mi se pare ca se descurca onorabil.

Chiar inainte de a pleca, am primit un sms de la secretare: "poti vorbi mai incet, te rog, ca am si eu pe cineva". :))) Mi-am cerut scuze si am iesit. 

 

In concluzie, pentru mine vizita nu a fost cu succes, dar probabil ca fiind pe final de zi, era cam satula de pula. In rest, amabila, draguta, isi da silinta, face ceea ce ii zici. I-am spus la un moment dat sa se atinga singura in timp ce eu o frecam frenetic iar fata s-a conformat. Teoretic, ar fi trebuit sa vina de la ea actiunea, dar se pare ca fata isi incaseaza banul si se multumeste cu putin, mai ales ca e doar in trecere. Nu as incadra-o la un fast fuck attitude in ciuda celor intamplate, nu mi-a dat impresia dar asa sunt eu mai prostanac si am incredere mereu in oameni.

 

Notele:

 

Locatie - 8

 

Apartament mare, cu 3 camere, prestatia in prima camera pe dreapta. Canapea deschisa, televizor dat pe ceva post muzical, un cearsaf ametit - care nu statea nici batut pe canapea, a trebuit sa il intind inapoi de vreo doua ori. Am vrut cu lumina aprinsa, nu a obiectat, altfel are ceva instalatie pe hol si lumina de la televizor e relativ difuza.

 

Aspect - 7

 

Nu e genul meu, sunt mai degraba fanul femeilor fit. Are sani imensi, lasati e drept, dar din cauza greutatii. Nu are vergeturi ca alte negrese, poate si datorita tineretii. Sanii nu sunt uscati, sunt plini. Sfarcuri erecte. De 8 la fata, 6 la corp. Fundul atipic rasei, scurt si coapse ciudatele. Stiu ca pare rotund in poze, dar cred ca e o impresie vizuala Are picioarele groase sus, fese carnoase dar overall nu bate cu ce e in poze. Altfel nu am niciun dubiu ca pozele sunt ale ei.

 

 

GFE - 7

 

Incearca sa iti faca pe plac.Poate 7 e o nota mica, dar imi pare rezonabil notata dupa cele descrise mai sus. 

 

ON - 9 

 

Pe mine m-a cucerit cu DT si cu suptul coaielor. Accepta finalizare orala, a zis ca nu inghite. Ii propusesem initial sa imi dau drumul la ea in gura si sa scuipe pe sani. A refuzat delicat, nu am insistat. Nu mi-am dat drumul, deci nu stiu cat de repede s-ar fi dus sa decarteze sperma la baie.

 

NP - 6

Nu stiu, nu am facut click, poate e si o chestie de chimie. Pare stramta si scurta. Nu da contre, nu anticipeaza. Geme pe ritm, nu are alte sunete in portofoiu. Nu vorbeste decat daca trebuie sa iti raspunda la ceva. :)

 

A - nu am intrebat, dar am incercat sa o degetez si s-a tras, presupun ca nu e in meniu.

 

Medie - 7,40 

 

Concluzia: Da, un numar daca te incadrezi in 20 de minute. Merge de o descarcare. Nu o ora, la mine DTD au fost 50 de minute cu doua dusuri, ceva conversatie ieftina plus actiunea. No drinks offered, nici nu am cerut. 

De revenit: Nu. Nici ea cred ca nu o sa mai revina prea curand, spunea ca se va retrage din prestatii in Bucuresti sa isi dea licenta. O sa revina cand incepe masterul. 

Pret: 300 de lei in avans.

As mai avea timp maine seara de o victima, inca ma gandesc daca sa iau ceva din top sa mai dreaga busuiocul sau incerc blonda lui mark full menu.

 

Altfel, fir intins tuturor. :)

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...