Sari la conținut

Aici Doar Pentru Tine, nou:0728613530 fost 0733097895


rtm

Postări Recomandate

  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Salutare,

 

am fost acum cateva zile la domnisoara din anuntul>> http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/aici-doar-pentru-tine/7b0b607e7f6e6555.html

 

Locatia undeva pe Buziasului in lateralul magazinului Prospero. Ea spune ca e un ambient placut si discret... :) insa e unul din blocurile cu garsoniere din alea cu o camera gen ghetou...

In fine! odata ajuns la o ora tarzie in noapte ce sa fac? nu am dat inapoi.

 

Domnisoara ma astepta la usa apartamentului, discutam inca o data conditiile si...  in timp ce ma dezbracam, ii suna telefonul... raspunde, vorbeste si ii spune celui de la celalalt capat sa vina in 10 minute.

Ma gandesc ca o fi o strategie a ei cu pestele si continui ce am inceput.

 

Ii dam drumul cu un oral neprotejat nu cine stie ce, folosit mana din plin, dupa 4-5 minute pus caciulita si... continuat pe la spate, schimbat in pozitia misionarului si dupa putin timp finalizarea. Departe de a fi ceva spectaculos.

In timp ce ma imbracam suna iarasi telefonul si da indicatiile urmatorului client. Si-a aruncat un prosop pe ea si era in asteptarea urmatorului... nici vorba de dus :(

 

 

Locatie: 6 - garsoniera cu o camera in ghetou :) pat... un coltar din ala care se transforma si in pat, baie foarte mica relativ curata

Aspect: - corp - micuta, e slabuta, are ceva fundulet, sani mici frumosi, bronzata bine :)

              - fata -  nu e urata in starea naturala :) un pic aranjata cred ca e dragutica

Atitudine: 8 -  e ok, insa destul de grabita. Nu prea se straduie sa intretina o conversatie.

Igiena: 7.5  - :) nu am simtit mirosuri suspecte, dar... vezi mai sus

GFE: 7 - nu saruta :) pe gura spune ea; dar am remarcat ca nu saruta defel :). Accepta sa o saruti pe corp.

Oral: 7,5 - isi da silinta

Normal: 7,5 -  se implica oarecum,

Tarife: Tarife 100 lei o finalizare, oralul P/N, depinde de igiena si normal P


 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Colegule @rtm, te rog o descriere mai ampla a capreoarei pentru colegii nostrii, inaltime, greutate, cum era imbracata, are gene .... marocane sau nu.

Multumesc.

 

ok

 

Nu am fost foarte atent la detaliile astea pentru ca era tarziu si vroiam sa termin cat mai repede. Pe viitor voi fi mai atent pentru a impartasii aici.

detalii aproximative :)

 

inaltime: 1.60

greutate: 50-53

imbracata ca o gospodina in casa :) ceva gen tricou si pantaloni inainte si :) prosop dupa. Cel care venea dupa mine cred ca asa a gasit-o.

avea un ten maroniu foarte ok, nu cred sa fie tiganca.

 

Per total nu este ceva "profi" dar nu este neaparat de evitat. Si daca se afla la inceputuri... se poate sa devina bunicica in meseria asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

asta e una din fetele din grupul negoiu. pe acolo is si mari si mici si o blonda. pare-se ca s-au mutat din nou. cred ca sunt review-uri prin alte thread-uri, doar sa aiba cineva nervi sa le caute si sa le comaseze. ca regula generala la grupul asta: doar anunturile merita, ele is volumetriste, care nu prea ofera nimic, nimic de retinut. is bune doar de backup pentru cineva aflat in situatia de a se termina urgent :)))

capra aia inalta (http://nimfomane.com/forum/topic/9789-studenta-inaltarafinata-0735991963/) e mai interesanta, dar in practica e ca o leguma. pestele nu prea se vede in noapte. am mai dat peste ele mai mult din greseala, dar m-am carat repede :)

poze false screams all the way !!! =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna ,am fost si eu la tipa asta acum are un nr si anunt  nou. mai precis  :"dulce,ofer clipe de neuitat la domiciliul meu.pretind si ofer discretie maxima si igiena! Numar de contact 0728613530 "(eventual rog un moderator sa treaca noul nr in titlu) si a si postat o poza noua (atasat). in ce priveste servicele in lini mari sunt deacord cu RTM voi face doar cateva updaturi

 

rtm : Locatie: 6 - garsoniera cu o camera in ghetou :) pat... un coltar din ala care se transforma si in pat, baie foarte mica relativ curata ( update :s-a scimbat daor locatia de pe Metalurgiei  in zona coplexului  dar to garsoniera  stil Ghetou  )

 

Aspect: - corp - micuta, e slabuta, are ceva fundulet, sani mici frumosi, bronzata bine :)( update :nu era bronzata si s-a ingrast un pic pe mine personal nu  prea ma deranjat dar are un pic de burtica  )

 

- fata - nu e urata in starea naturala :) un pic aranjata cred ca e dragutica (sunt de acord )

Atitudine: 8 - e ok, insa destul de grabita. Nu prea se straduie sa intretina o conversatie. (sunt de acord )

Igiena: 7.5 - :) nu am simtit mirosuri suspecte, dar... vezi mai sus  (sunt de acord )

GFE: 7 - nu saruta :) pe gura spune ea; dar am remarcat ca nu saruta defel :). Accepta sa o saruti pe corp.(sunt de acord )

Oral: 7,5 - isi da silinta (sunt de acord )

Normal: 7,5 - se implica oarecum, (a gemut un pic dar nu spectacol deci sunt si aici de acord  )

Tarife: Tarife 100 lei o finalizare, oralul P/N, depinde de igiena si normal P(tarifele sunt tot acealasi 100 nr / 200 ora ,oralul la mine  era neprotejat )

 

concluzie personala : eram multumit ,cred ca voi mai reveni daca cele din topul meu personal nu sunt aviable  .

 

 

post-63214-0-44012300-1365335877.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat si eu de curiozitate, mi-a zis: in Sagului pe strada Mures...am dat un search pe goolge si am vazut ca o suge cu 100RON, dar vinde papagali africani gri, cu 120EURO!!!

Acum cand am citit recenziile voastre, ma gandesc sa mananc un steak de vita mai bine ,decat sa-i dau ei 100RON! De ce sa fiu eu papagal?

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...