Sari la conținut

Blonda inalta de evitat zona bl bucuresti


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Sa moara famelia mea de 500 de lei ma distruge Alinutaa si macar acolo merg la sigur :)) vai de pula ei lume....

CORECT ✌ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

cateva ore!!! in 4 labe veneam de acolo :)))

Ce vorbesti....la ultima vizită am stat aproximativ o ora....mi-au tremurat picioarele cand am coborât scarile 😉
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ce vorbesti....la ultima vizită am stat aproximativ o ora....mi-au tremurat picioarele cand am coborât scarile

:))) Stiu fra' am patit si eu!...si nu o data cand am fost nesigur pe mine!...oricum faina senzatie...doresc la toata lumea!!! ;)

Link spre comentariu

Scuze ca nu am intrat am fost prins cu treaba fata care ai pus poza esti tu dar in apartament nu mai era nimeni erai singura nu o mai minti atat ca esti o grasa infecta si inputita imi pare rau de bani care ti am dat si ai un tatuaj pe degete nu mai retin exact ce tauaj ca aveai inel peste el si pe umar mai ai un tatuaj rog toti care au comentat sa te contacteze pe toate anunturile de pe publi24 ca ai 4...5 telefoane si nr diferite

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Scuze ca nu am intrat am fost prins cu treaba fata care ai pus poza esti tu dar in apartament nu mai era nimeni erai singura nu o mai minti atat ca esti o grasa infecta si inputita imi pare rau de bani care ti am dat si ai un tatuaj pe degete nu mai retin exact ce tauaj ca aveai inel peste el si pe umar mai ai un tatuaj rog toti care au comentat sa te contacteze pe toate anunturile de pe publi24 ca ai 4...5 telefoane si nr diferite

Dacă chiar este adevarat ca ai cotizat cu atât ( cu toate ca imi vine greu sa cred asta) iti meriți soarta ESTI UN PROST CU DIPLOMĂ!!!

Sfatul meu pentru tine.....IMPUȘCĂ-TE

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Nu puteti crede ce vrajala si cum te abordeaza poate sa aibe am cazut ca prostul

Prietene ai cam lipsit de la scoală ai grijă la exprimare ca nu intelegem nimic.....

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Scuze ca nu am intrat am fost prins cu treaba fata care ai pus poza esti tu dar in apartament nu mai era nimeni erai singura nu o mai minti atat ca esti o grasa infecta si inputita imi pare rau de bani care ti am dat si ai un tatuaj pe degete nu mai retin exact ce tauaj ca aveai inel peste el si pe umar mai ai un tatuaj rog toti care au comentat sa te contacteze pe toate anunturile de pe publi24 ca ai 4...5 telefoane si nr diferite

Il citez pe shark: ESTI UN PROST CU DIPLOMA DU-TE SI IMPUSCATE! Eu niciodata nu am facut sex neprotejat si nici oral neprotejat pt ca sunt multi prosti ca tine care se duc si fut orbeste peste tot fara prezervativ si cn stie ce boala iau! Serviciile mele sunt de sex oral si normal totul protejat de cat m-am apucat de meseria asta pt ca eu am un copil de crescut bai labagiule mi-au oferit altii si 1000 si 2000 de lei si nu am facut neprotejat dar cu 500 de lei ai tai. Tu esti un frustrat care te-am dat afara mai mult ca sigur deoarece erai prea dobitoc si acum nu stii cum sa faci reclama proasta! Pana sa dau detaliile despre mine cu tatuajul pe deget nu ai raspuns cand te am intrebat ce culoare au ochii mei ce culoarea avea rochia culoarea parului te ai facut ca ploua si acum brusc ti ai amintit sa raspunzi! Esti un dobitoc labar! Eu am confirmat cu poza si o sa confirm si cand o sa vina alti clienti la mine si o sa faca recenzie si o sa vada ca nu este cum zici tu ca am 95 de kg si ca miros idiotule!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Il citez pe shark: ESTI UN PROST CU DIPLOMA DU-TE SI IMPUSCATE! Eu niciodata nu am facut sex neprotejat si nici oral neprotejat pt ca sunt multi prosti ca tine care se duc si fut orbeste peste tot fara prezervativ si cn stie ce boala iau! Serviciile mele sunt de sex oral si normal totul protejat de cat m-am apucat de meseria asta pt ca eu am un copil de crescut bai labagiule mi-au oferit altii si 1000 si 2000 de lei si nu am facut neprotejat dar cu 500 de lei ai tai. Tu esti un frustrat care te-am dat afara mai mult ca sigur deoarece erai prea dobitoc si acum nu stii cum sa faci reclama proasta! Pana sa dau detaliile despre mine cu tatuajul pe deget nu ai raspuns cand te am intrebat ce culoare au ochii mei ce culoarea avea rochia culoarea parului te ai facut ca ploua si acum brusc ti ai amintit sa raspunzi! Esti un dobitoc labar! Eu am confirmat cu poza si o sa confirm si cand o sa vina alti clienti la mine si o sa faca recenzie si o sa vada ca nu este cum zici tu ca am 95 de kg si ca miros idiotule!

Ia auzi mai 1000 - 2000 de lei poi tu ai fi un exemplar foarte rar de alti dau atatia bani doar sa fie dezveliti mai ales pe timp de iarna :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Ia auzi mai 1000 - 2000 de lei poi tu ai fi un exemplar foarte rar de alti dau atatia bani doar sa fie dezveliti mai ales pe timp de iarna :laugh2

cu 2000 de roni futi barbie o noapte intreaga  :laugh2 . vai de plm ce aberatii vad aici  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Asa cum am promis,revin cu informatii :)

Fost,vazut,tras concluzii:

1. Futaciosule,nu stiu si nici nu ma intereseaza de ce postarea ta,da te contrazic,partial :) .

2. Desi nu prea e ce zice futacios1230,sunt si cateva aspecte care,sincer,pe mine m-au facut sa iau o decizie,se poate mult mai bine :)

3. Daca o sa elimine anumite obiceiuri si naravuri,care din pacate le au multe,poate o sa reuseasca sa se apropie de top.

Concluzia mea: mai cautati fratilor. ;) :)

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Asa cum am promis,revin cu informatii :)

Fost,vazut,tras concluzii:

1. Futaciosule,nu stiu si nici nu ma intereseaza de ce postarea ta,da te contrazic,partial :) .

2. Desi nu prea e ce zice futacios1230,sunt si cateva aspecte care,sincer,pe mine m-au facut sa iau o decizie,se poate mult mai bine :)

3. Daca o sa elimine anumite obiceiuri si naravuri,care din pacate le au multe,poate o sa reuseasca sa se apropie de top.

Concluzia mea: mai cautati fratilor. ;) :)

 

deci n-am prea inteles nimic din postarea ta, ai fut......-o sau nu?

in caz ca da o recenzie ar fi binevenita

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Asa cum am promis,revin cu informatii :)

Fost,vazut,tras concluzii:

1. Futaciosule,nu stiu si nici nu ma intereseaza de ce postarea ta,da te contrazic,partial :) .

2. Desi nu prea e ce zice futacios1230,sunt si cateva aspecte care,sincer,pe mine m-au facut sa iau o decizie,se poate mult mai bine :)

3. Daca o sa elimine anumite obiceiuri si naravuri,care din pacate le au multe,poate o sa reuseasca sa se apropie de top.

Concluzia mea: mai cautati fratilor. ;) :)

La top nu e loc pt oricine. Sunt fete vechi care au servici ok dar sunt in paralel cu top - ul. O singura fata avem de top momentan si vreo 3-4 care merita de futut daca nu prindem bilet la top. In rest aceleasi fete cu alte nr de tel poze furate etc etc...., nu mai dati note mari sa fie date, ar trebui notate cu mai mare atentie serviciile. Da este ok locatia etc plm... pe mine ca si curvar ma intereseaza actiunea, am trecut de varsta cand de dragul sa vad si eu puzda sa arunc cu bani pe geam. Bulandre din astea ca si balena de pe bd bucuresti (blonda care a poluat forumul) nu merita nici macar sa ii trecem pragul si mai sunt. Era cristina de la timisoara care era papusa dar in rest o mare muratura si mai sunt. Multe au ramas mediocre ca in 2006 cand mam apucat eu de preacurvit.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Asa cum am promis,revin cu informatii :)

Fost,vazut,tras concluzii:

1. Futaciosule,nu stiu si nici nu ma intereseaza de ce postarea ta,da te contrazic,partial :) .

2. Desi nu prea e ce zice futacios1230,sunt si cateva aspecte care,sincer,pe mine m-au facut sa iau o decizie,se poate mult mai bine :)

3. Daca o sa elimine anumite obiceiuri si naravuri,care din pacate le au multe,poate o sa reuseasca sa se apropie de top.

Concluzia mea: mai cautati fratilor. ;) :)

ION...tu pe bulevardul Bucuresti la ce numar stai???

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...