Sari la conținut

Transexuala 0758567875


mariann

Postări Recomandate

După o prea lunga perioada am revizitat "domnisioara". Bine durata a fost prea mare de la ultima vizita pentru ca am așteptat sa-și termine "modificările" : sâni siliconati, năsuc modificat. Așteptarea a făcut toți bani. Este wow. Arata super tare. M am bucurat sa o revăd iar ea mi a incantat privirea și simțurile.

In afara faptului ca arata super, ea vrea și sa te simți bine. Eu ca și prima data și de aceasta data m am simțit bine și acum pentru ca arata super (ar vrea multe femei sa arate ca ea) o sa revin din ce în ce mai des.

Lory te pwp și abia aștept sa te revad

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

După o prea lunga perioada am revizitat "domnisioara". Bine durata a fost prea mare de la ultima vizita pentru ca am așteptat sa-și termine "modificările" : sâni siliconati, năsuc modificat. Așteptarea a făcut toți bani. Este wow. Arata super tare. M am bucurat sa o revăd iar ea mi a incantat privirea și simțurile.

In afara faptului ca arata super, ea vrea și sa te simți bine. Eu ca și prima data și de aceasta data m am simțit bine și acum pentru ca arata super (ar vrea multe femei sa arate ca ea) o sa revin din ce în ce mai des.

Lory te pwp și abia aștept sa te revad

mersi frumos te puic scumpule 😘😘😘👄👄👄
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Lory, arati superb, ajung si eu joi in Bucuresti si as vrea sa te intalnesc. Imi poti spune te rog si niste tarife si daca faci si masaj. Te pup.

bună scumpi mulțumesc, da fac si masaj,mai multe detalii la tf pup😘😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...