Sari la conținut

Masaj Erotic - 0756508328


Postări Recomandate

  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

pentru ca dupa trecerea celor 6 zile,anunturile expira,si nu mai pot fi vazute nici macar pozele,am ales sa atasez aici pozele acestor fete,cu rugamintea ca pe viitor sa o faca chiar ele.

post-4136-0-32337400-1369403344_thumb.jpg

post-4136-0-98584100-1369403346_thumb.jpg

post-4136-0-60801600-1369403350_thumb.jpg

post-4136-0-24943900-1369403355_thumb.jpg

post-4136-0-64794900-1369403370_thumb.jpg

post-4136-0-27453500-1369403383_thumb.jpg

post-4136-0-39724200-1369403387_thumb.jpg

post-4136-0-60703200-1369403392_thumb.jpg

post-4136-0-10064200-1369403833_thumb.jpg

post-4136-0-28826500-1369403942_thumb.jpg

  • Like 6
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

NEW
VA OFERIM :

Un mod unic de a te lasa purtat de surprizele pregatite special pentru tine. Totul incepe cu o cupa de sampanie in compania unei domnisoare rafinate ce iti va darui cele mai speciale clipe. Nebunia unui masaj cu frisca se completeaza cu pasiunea unor atingeri, mangaieri si sarutari in cel mai placut mod pe care ti l-ai putut imagina. Vei vrea ca aceste momente sa dureze o vesnicie si vei fi surprins de modul in care finalul nu este decat un prilej pentru o noua surpriza!


Masaj nud dus asistat 100 Ron 30 min
Masaj tantrik dublu cu sampanie 400 Ron
Masajul thai cu frisca 200 Ron

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

"O Laba Facuta La vremea Ei Face Cat Zece Futaiuri!!!

Cred ca daca ma luam dupa aceasta veche zicala,eram mai castigat.

  Vazand noile poze cu fetele de la acest "salon",si vazand ca sunt mai "permisive",ca sa o parafrazez chiar pe una dintre fete,am pus botul si m-am dus si eu.
   Muicaaaa......da ce țeapa mi-am luat.(adevarul e ca nu mai halisem de mult una de asta...si pana la urma cred ca am meritat-o daca n-am vrut sa tin cont de anterecenzorii mei!!!)
    Am ales ca partenera de distractie pe Denisa,fata din pozele  2 ,4 si 5.O fata draguta,destul de dezinvolta pentru cei 19 ani pe care ii are si pentru meseria pe care o practica.Inaltutza....sa fi avut vreo 1.70-1.73,parul lung si negru a abanosul,vreo 60 kg,poate si un inceput de burtica,dar deloc deranjant,sani mari dar si moi si lasați tototdata.In locatie se mai afla si Raluca....o alta fata,blonda,tunsa scurt,la fel de draguța,poate cam cu aceleasi semnalmente.
Locatia....un apartament cu 3 camere,greu accesibil,la fel de greu si cu locurile de parcare,cu multe persoane dubioase la scara.Riscul de a te intalni cu un confrate este foarte mare.Camera in care mi-am desfasurat eu activitatea,era una micuța,dotata doar cu saltea.
  Am cazut de acord pentru un oral neprotejat fara cim,iar pentru a doua finalizare....un normal protejat.
     Si a inceput oralul......Cel mai slab oral de care am beneficiat vreodata,asezata intr-o pozitie pe care i-ar pune pe ganduri si pe Yoghini,cu mana,folosind-o drept distantier(de parca eram vreun Terente),uscat,fara deep,fara atentie pe adiacente....nici atunci cand i-am sugerat sa se ocupe si de OO,nu a inteles la ce ma refer,in fine....de GFE sau alte artificii fac bag mana in foc ca nici nu a auzit de asa ceva.Plictisit de acest......hai sa-i zicem oral,am renunțat in favoarea unui normal,doggy style,fara prea mare implicare,destul stramta,fara gemete, contre sau alte minuni din partea ei,apoi am finalizat in balon.
A doua runda a ainceput cu acelasi oral slab.Chiar mai slab decat precedentul.Am mai chinuit-o vreo 20 minute....apoi am trecut iar la normal.Pot spune repriza a doua de normal a fost ceva mai buna fața de prima,parca am sesizat si cateva onduiri de bazin din partea ei,am auzit si cateva gemete placute,la fel de stramta ca si in prima repriza....intr-un cuvat....un normal cu o nota de trecere.

Programul de lucru il aflati la tel.

0756508328


NOTE

Locatie-7.5 (am explicat mai sus care sunt motivele)

Aspectul Denisei- 8.50

GFE-Total inexistent

Oral- 1 (neprotejat,fara CIM,mai mult cu mana decat cu gura,fara atentie pe langa...implicare ZERO


Normal- 8

Concluzie finala....Oh....NU !!!

Am platit  200 ron(masaj +2 finalizari.....banuiesc ca intr-o ora)
Mai exista si varianta
150 ron (masaj + 1 finalizare)
 

 

             *daca aveti intrebari sau nelamuriri,va stau la dispozitie.

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Multumim pentru recenzia facuta si ne pare rau ca nu ai fost satisfacut de prestatia Denisei...si-a insusit critica si a spus ca o sa tina cont pe viitor. Ea are foarte multi clienti care o adora si care o cauta...Daca Denisa nu te-a multumit asta nu inseamna ca noi nu te putem satisface....asa ca meritam si noi o sansa. Suntem mai multe fete,multe din noi avem o experienta mai mare si in mod sigur rezultatele vor fi mult mai bune....important este ca incercam sa fim pe placul vostru si sa capatam cat mai multa experienta pentru a va multumi. Locatia are 4 camere si nu trei,iar de persoanele de afara sunt niste baieti fara ocupatie care-si pird timpul pe acolo (vecini) :(....in ceea ce ne priveste asiguram discretie totala si garantam ca niciodata nu se vor intalni clientii intre ei. VA ASTEPTAM CU DRAG LA NOI , SA NE CUNOASTETI SI SA NE CRITICATI SAU ADORATI !

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost azi acolo la aceasta "Denisa".

 

Oral neprotejat - normal protejat. Nu am intampinat problemele de care spune guest12 desi citind recenzia lui va dati seama ca m-a facut curios. Nu e de nota 10... la dracu, nici mie nu-mi dau 10 la ce prestez ca barbat, dar nici sa-i dai nota 1 la oral... :) 

 

Nu ca as sti sau m-ar interesa ce se considera "de 10" la oral si/sau normal, insa pentru nevoile mele sexuale "umile" - am fost multumit. I-am spus ce vreau in avans si nu am avut plangeri per ansamblu.

 

Pentru cei care intentioneaza sa mearga, locatia nu este cea spusa de colegul de mai sus, fata insa sigur este aceeasi. Locatia fiind un apartament decomandat merita un 8.5-9. Eu consider de 10 casa sau vila. Toate apartamentele pleaca pentru mine de la nota 9. In apartament a fost curat, aerisit, lucrurile asezate in ordine, si liniste.

 

Prestatia fetei a fost ... normala ... ca si calitate. Pentru cei care doresc mai mult presupun ca le pot cere in casatorie si obtine tot ce vor. Eu am mers pentru o partenera de sex cu care sa pot schimba si doua - trei vorbe pe teme diverse - si asta am primit.

 

La fel, pentru orice detalii va stau la dispozitie, desi nu stiu ce "detalii" extraordinare ar mai fi de zis.

In final e doar sex oameni buni... de obicei mergi pentru relaxare si schimbare de decor. Dar totusi, poate sunt eu depasit de discutie.. :) pentru cei care ar avea de comentat afirmatia, va atrag atentia ca e retorica. Nu va agitati, nu ma intereseaza parerile voastre foarte mult. :))

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Va rog sa-mi explicati cum sa fac sa sterg pozele blondei si ale fetei brunete in rochie albastra. Ele nu mai muncesc cu noi. Vreau sa le sterg, urmand sa postam poze cu andreea si raluca.

 

PS: multumesc son-i in numele denisei...banuiesc ca ea te-a rugat sa faci o recenzie pe aici.:*:*:*

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

S-a deschis un salon nou in tiglina 3, totul e foarte fain. Intimitate respectata,caldura,gel de dus barbatesc, camera dragut aranjata si atmosfera romantica.Gagica la care am fost e super.E frumoasa tare:bruneta,ochi verzi,inaltuta(1.70),slabuta,sani medii si foarte jucausi, fund rotund,craci lungi si se misca bestial.Face topless si nud.Numarul de telefon e: 0756.508.328

 

Daca aveti intrebari,va raspund. Eu personal o sa-i fiu client fidel.

Cat de tare-i asta,cum ....coane.....din client fidel ai ajuns "acționar"? Asta da performanța
Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

Am fost azi acolo la aceasta "Denisa".

 

Oral neprotejat - normal protejat. Nu am intampinat problemele de care spune guest12 desi citind recenzia lui va dati seama ca m-a facut curios. Nu e de nota 10... la dracu, nici mie nu-mi dau 10 la ce prestez ca barbat, dar nici sa-i dai nota 1 la oral... :) 

 

Nu ca as sti sau m-ar interesa ce se considera "de 10" la oral si/sau normal, insa pentru nevoile mele sexuale "umile" - am fost multumit. I-am spus ce vreau in avans si nu am avut plangeri per ansamblu.

 

Pentru cei care intentioneaza sa mearga, locatia nu este cea spusa de colegul de mai sus, fata insa sigur este aceeasi. Locatia fiind un apartament decomandat merita un 8.5-9. Eu consider de 10 casa sau vila. Toate apartamentele pleaca pentru mine de la nota 9. In apartament a fost curat, aerisit, lucrurile asezate in ordine, si liniste.

 

Prestatia fetei a fost ... normala ... ca si calitate. Pentru cei care doresc mai mult presupun ca le pot cere in casatorie si obtine tot ce vor. Eu am mers pentru o partenera de sex cu care sa pot schimba si doua - trei vorbe pe teme diverse - si asta am primit.

 

La fel, pentru orice detalii va stau la dispozitie, desi nu stiu ce "detalii" extraordinare ar mai fi de zis.

In final e doar sex oameni buni... de obicei mergi pentru relaxare si schimbare de decor. Dar totusi, poate sunt eu depasit de discutie.. :) pentru cei care ar avea de comentat afirmatia, va atrag atentia ca e retorica. Nu va agitati, nu ma intereseaza parerile voastre foarte mult. :))

Nu stiu ce credibilitate poti avea tu,nu am sa iti contest autenticitatea recenziei,drept dovada te-am si premiat chiar daca recenzia ta nu-i completa,dar sa stii ca prin afirmatia "Nu va agitati,nu ma intereseaza parerile voastre foarte mult" ai adus o ofensa la adresa membrilor care au adus REALE contributii acestui forum,pentru ca cei ca tine sa mearga la pont.

 

Bine ai venit printre noi,te mai asteptam si cu alte recenzii,si sper sa ma insel cu privire la persoana TA.

 

 

--

Sent from my iPhone

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Cat de tare-i asta,cum ....coane.....din client fidel ai ajuns "acționar"? Asta da performanța

 

corect frate asta e ala care zicea ca i-ar fi dat si 200 euro tipei de la receptie iar salonul este cu siguranta acelasi.unul vizitat de catre mine si jalnic din toate punctele de vedere daca existau si note cu minus cu siguranta le-as fi dat.

Reclama mascata eu unul propun stergerea si utilizatorului dediu doru cat si a postarii fiind un mare bluf,daca ati trece la sectiunea de evitat ati face un mare bine.

Link spre comentariu

Salutare tuturor

Am tinut in mod expres sa fac aceasta recenzie cat mai curand ca poate mai sunt si altii la fel de incapatinati ca mine care nu au luat in seama parerile proaste care sau facut inainte ca sa stie la ce sa se astepte,  numai ce am sosit acum 40 min de la locatie dar mai intai dati-mi voie sa va spun de la inceput parerea mea  DE EVITAT...DE EVITAT...SI IAR DE EVITAT iar pt mine a fost cea mai mare teapa care am putut s-o iau.

 

Dar sa incepem... iau nr de tel sun.. intra mesageria si imi da alt nr de tel.. cica pana pe 25 iulie. sun la celalant nr. raspunde o domnisoara imi spune tarifele 80 ron - jumatate de ora, 150 ron ora  evident masaj erotic nud cu finalizare si dus asistat mai multe cica discutam fata in fata imi fac programare pt ora 8.00 imi explica locatia de la general cand ajung acolo este primul bloc de langa Social Trade este o cladire mare galbena deci primul bloc la  parter prima usa pe stanga. Oare un apartament cu 3 camere sa fie salon??? mmm!! se mai poate  da ala era orce da numai salon de masaj nu era in fine ma decid sa bat la usa imi deschide o domnisoara vin alte 2 langa ea intr-un tarziu de cateva sec sa gandeste ca trebuie sa mai ma invite mai mult eu parca am dat sa intru , bun intru   sa auzit un buna cu un sfert de gura fetele tacute, neprimitoare, sictirite,  intind mana sa ma prezint.. ea nimic probabil sa gandea azi ma cheama  Raluca Denisa sau Maria si cine o mai fi pe acolo deja in cateva secunde cat am pasit pragul sau adunat mai multe minusuri ma invita intr-o camera unde vin toate trei una dintre ele cea blonda cred, era chiar in chilotzi!! nu mi sa parut normal! chiar daca vii la un futai sau un masaj cum se pretinde, e o chetie f bine gandita ca sa iti dispara gandul de a face cale intoarsa pai cum naiba ca cat am stat cateva minute acolo in camera cu toate aia sa stea cu ata in cur in fata mea, specific ca vreo 2 dintre fete  aratau destul de bine nu am prea multe de obiectat in privinta asta dar cum al mai culcam eu pe gogu ca se trezise dea binelea dar asta e, am muscat-o, cand realizesi e prea tarziu, bun iau un  loc fetele tacute stramte la vb de parca ele au venit la mine intr-un final intreb eu cu care dintre ele am vb la tel .. mi se da un raspuns foarte tare .. cu toate.. deja se adunau multe poate sunt eu idiot si am uitat ca am vb cu toate. in fine eu vorbisem cu Santal asa mi sa recomandat cand am vb sper sa nu se supere daca ii gresesc numele asa l-am retinut intre timp mai aparuse si a patra fata am specificat ca o vreau pe fata bruneta cu paru lung din prima poza de sus. imi este  prezentata fata  eu unu am dubii ca era cea din prima poza nu ca arata rau arata binisor aaa!! si purta ochelari mai rau  in camera aflu ca e chiar Denisa cea care avuse o experenta cu  quest12 si  am zis ca nu vreau sa o iau si eu pe ea dar tocmai ea sa numerit. greaseala mea ca nu am citit cu atentie recenzia lui .dar din bun simt pentru ea nu iam mai spus ca vreau sa vina alta k ea nu presteaza bine  I-am spus ca daca e numai masaj nu ma intereseaza bun din varianta cu 150 ron ora  masaj sa fie si un oral combinat cu  normal mia spus ca ma costa 250 RON mi sa parut f mult iam propus apoi doar  oral o finalizare  + binenteles masajul propriuzis imi spune 150 RON da protejat.. MMMM!! am strambat din nas si am acceptat k eram prea incalzit  Si ce sa vezi incepe cu oralu protejat printre cele  mai slabe din viata mea execrabil nimic special  jalnic, dar cu toate astea ma prins intr-un moment in care statusem  o perioada asta e daca nu faci laba acasa inainte.. deci pe scurt  aventura mea a durat 5 min creca si mai putin pt ca dupa aia a dat-o la intors cu mine ca ea a facut oral si numai face si masajul cu finalizare...cand eu iam spus f clar masaul proprius + oral    pai cine naiba ii dadea 150 ron doar pe un oral si protejat si de cea mai slaba calitate va spun sincer execrabil si fortat o freca mai mult si repede ca sa imi dau drumul pe bun bazat ca mai urmeaza si masajul cu finalizare si ce sa vezi ca fata isi tragea chiloti pe ea dadea sa se imbrace sii spun heii alo! da masajul?? cum ne-am inteles?.... pai nu.. ca nu ..nu stiu ce.. ca  Bla! bla!!  Bla!! ca ori masaj ori oral ..

Eu unu nu sunt genul sa ma cert sa fac scandal asta  e am lua-o sa le fie de capu lor bani aia nici pe departe nu imi pare rau de bani am pierdut eu mult mai multi bani dar nu-mi place sa dau bani pe ceva care nu isi merita bani  ca nici un  mare patron nu iti arunca 150 ron asa din senin la gunoi, stiu patroni care iti tin evidenta si la 1 leu dar asta  am facut eu am aruncat 150 ron la gunoi si imi pare rau de un singur motiv  sunt un om credincios  si va jur ca imi pare rau ca bani aia nu iam dat la unu de pe strada un amarat cu handicap care chiar avea nevoie de ei  

  Ar mai fii f multe puncte negative de adugat totul lasa de dorit de la felul cum m-a intampinat si pana am plecat totul e jalnic pai cica sa te duci sa te relaxezi , pe naiba!! de parca le-ai da tu in cap sa le iei bani nu tu un zambet nu comuicare mai mult in sila  se facea tot.  Lucruri pozitive nu stiu chiar nu stiu  poate am fost prea desgustat de ce mi sa intamplat dar nu mia ramas nimic bun de-a acolo poate daor faptul ca 2 dintre ele aratau bine fizic  si erau chiar dragutze chiar si Denisa asta . da doar pt faptul asta ca arata bine pai sa ma ierte D-zeu  da sunt o gramada de fete frumoase care au si calitati si preturi bune si pt mine unu conteaza toate amanuntele astea care nu le-am gasit de loc aici atitudune, implicare, seriozitate, zambet  sau o senzatie ca esti bine primit , chiar si un zambet fals dar sa fie. astea au lipsit aici 

da hai sa dam si notele nu stiu daca mai are relevanta  dar sa fie si sa le explicam.

 

NOTE

ORAL - 2  tras de par  asta ca sa fiu mai indulcent decat quest12 fara CIM fara nici o implicarte in zona sensibila ,protejat, fortat la mana, o pozitie super naspa de nici nu puteaio sa o atingi  pe sani sau pe lindic

LOCATIE - 5,5  In primul rand nu e nici pe departe salon de de masaj e un apartament transformat intr-o debandada de bordel probabil o fii avand baie dar eu nu am  vazut-o deci apa calda nu va pot spune, un apartament cu vreo 3 camere cred nu stiu sigur, stramt camere mici, in camera o saltea vai de capu ei pe care se petrece acctiunea si un dulapior mic care nu putea-i sa pui nimic,  pe jos era niste parchet gen lambriu din cate tin minte da se pare ca se stergea mai rar ca avea ceva praf vb aia doar se mergea incaltat chiar am retinut aspectul asta nu tu un scaun macar o agatatoare un cuier, ceva  naibi sa imi agat si eu  chiloti  si hainele ca nu ma imbrac chiar cu orce haine sa le lasa in praf la alti si eu unu tin la igiena mia sa imi arunc chiloti pe jos pe unde calca alti incaltati

 IGIENA FETEI -8.5  Am spus 8,5 pt ca cred ca si ea fuma se simtea un miros f puternic de tigara  nu va mai spun ca in cealanta camera se fuma puternic in rest curata, epilata, 

.ATITUDINE, COMPORTAMENT, CONVERSATIE- 3   In mare am explicat mai sus de adaugat ca dupa terminarea oralului Denisa a strigat la una: "fata da-mi si mie niste servetele ca eu imi cumpar mai tarziu" dupa care mi le-a  aruncat pe saltea sa ma sterg  si cred ca ea aplecat la baie sa se spele, foarte tare faza !!! da unde naibi mai era dushul ala asistat de care ne-am inteles, apoi inca un lucru cand am observat ca ea se imbraca si nu mai continuam am incercat sa port o discutie civilizata iar ea a inceput sa strige la una Mariana sau Maria nu mai retin sa-i explice iei ca nustiu ce si tot felu de vrajeli.  pai bine mah eu eram inca in pula goala in camera si o chemi u pe aia  si mai vin si celelante pe langa  ea ca sa ce??  pai ce nu au sarit in pula daca au venit toate sa ma vada, e chestie care spune multe Doamne fereste nu sunt pudic sau nu stiu ce sensibil rusinos sau stiu eu ce. dar nui normal asa ceva ma intreb daca era una in actiune sau era desbracata intr-o camera si eu intram peste ea stai fa!  sa-ti fad pizda si tie ca cu aia care am facut oralu i-am vazut-o. Deci daca sunt mai multi clienti in apartament la intimitate nici sa nu va asteptati si asa eu unu m-am simtit aiurea     

   

 CONCLUZIE - am sa iau ca atare vorba lui quest12 din titlu  

                              eu unu nu mai trec pragul casei alea never chiar si la altele o sa fiu mult mai precaut si mai scripulos la orce amanunt  deci parerea mea  De evitat

  Multumesc si dacdoreste cine si alte amanunte sau completari am sa revin.

  • Like 8
Link spre comentariu

felicitari pt recenzie dar m-am chinuit un sfert de ora sa o citesc si sa o inteleg. banuiesc ca ai scris de pe telefon sau nu prea iti functioneaza tastatura la pc

de la PC e scrisa, scuze pt erorile de exprimare sau daca am mai mancat cate o litera, era aproape dimineata si ma grabeam sa o termin

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Este prima mea postare aici deci va rog sa o inghititi ca atare......

 

Am fost si eu la acest salon de masaj....acum 1-2 saptamani, dar am ramas profund impresionat....

 

Fara baie ... (atat timp cat cada era cu apa si infundata, iar la chiuveta nu te puteai spala decat sub observatie ... ma urmarea .... si a trebuit sa ma sterg cu un prosop folosit ...de  ceva indivizi inainte tre sa recunosc ca locatia unde am fos nu avea baie//toaleta).

 

Nu ma duceam daca nu eram putin euforic ...

 

Direct concluzie : am fost, am ales dintre 3-4 fete - una, conform numelor date prin telefon, alte tarife fata de convorbirea prealabila si fara prea multe discutii daca vrei bine daca nu ... NU.

 

Am ramas ...platit 150 LEI UN NUMAR ORAL+NORMAL, totul protejat, naspa rau... ca romanu ASTA E ...

 

CELELALTE SERVICII ERAU MULT MAI SCUMPE, ORICUM SUNT ALTE TARIFE CAND CONTACTEZI FATA DE MOMENTUL CAND ESTI FATA IN FATA.

 

CU STIMA........

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare,citind recenziile voastre am zis sa le dau si eu o sansa.Rau am facut :(,sunat facut programare,tup in fata usii.I-mi apare o faptura micuta de statura in corset hmmm nu prea pe gustul meu dar hai sa incerc ca nu o fi foc.

Concordez cu dameza Alice eu nu are recenzii din cate spune ea,inceput cu "masaj"cred de relaxare sau mai bine zis mangaiere,ala numai masaj nu e cu o crema hidoasa care mai mult te zgaria decat aluneca.I-am recomandat ulei jonson,ea spune ca,clientii fug de ulei.

Actiunea sa pe trecut pe o saltea care avea si arcuri,penibil masajul a inceput cu burta in jos jalnic,oarecum manutele erau usoare,dupa ceva timp mi-a zis sa ma intorc cu fata,a uitat de masaj pe fata si a trecut la un oral,hmmm sa zic nota 6 fara caciulita apoi am pus gumita si am trecut la doua pozitii hmm nu mergea,am cerut finalizare orala fara preze,a zis ok.Avfacutvea ce a facut si am finalizat intr-un safarsit.

Notele:apartamentul nu e pe gustul meu 3

Dameza:aspect 5 nota mare

Baia:0 jalnic,nu tu prosop curat,mucegai prin cada...

Prestatie:5 sa fie de trecere,mi-a zis ca nu o intereseaza impresiile noastre pe forum,ele clienti au :(

Oralul:nota 6 cu atentie pe oo iar la finalizare a eschivat,evitat mai bine nu o anuntam

 

Normalul:5

Halatul:200 ron cheltuiti aiurea ::(

Restul decideti voi,eu nu mai revin sigur.

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut. Cum acum am putin timp liber va mai povestesc cate ceva din intamplarile de duminica 01.09.2013 orele 22-23.45 inaine de a sfarsi seara la simona. Sun la numarul din topic imi raspunde receptionera cred sau persoana cre ras la telefon imi ofera detaliile locatiei care s-a schimbat din nou acum fiind in spate la panoramic si cam atat. Facand pe prostu ii cer mai multe detalii si despre servicii dar intampin un raspuns negativ din partea persoanei respective pe motiv ca discutam in salon...

Ok relativ suspicios la treaba asta a ramas ca vorbim in salon. Am sunat la 21:45 si a ramas ca la 22.30 sa fiu in salon. Cum nu eram in oras m-am pus in miscare pe la 22.00 sa ajung la timp. Primesc un telefon pe la 22.05 de la respectiva si imi spune ca dupa ce am dat eu telefon a mai dat un client fidel al salonului si nu putea sal refuze ca de e client fidel sa mai intarzii 15 minute fata de ora stabilita. Batut in cap zic ok si trec si peste asta hai ca mai intarzii la un moment dat ma suna iar pe la 22.20 dar nam auzit telefonul sami transmita ca acel client nu mai vine. Ajung pe la si jumate in zona si vad apelul si sun inapoi imi raspunde iar si spune ca aa anulzt programarea cu fidelul dar daca nam raspuns a luat alta si ramane la ora stabilita. Ok nu ma influenteaza cu nimic ast sun iar la ora respectiva si incepe cu scuzebca cica e o fata in salon la ora respectiva si nu face fata cererii... sa mai ast 15 minute ca face dus saraca fata. Intuitia nu s-a inteles cu hormonii cae vroiau rasfatati si am acceptat sa mai ast putin. Dupa tot timpul ast abia la ora 23.15 am intrat ij salon cu un pic de cearta si cu promisiunea ca vb mai multe in salon cu persoana de la telefon si surpriza in salon o fata singura cae imi explica de fapt ca persoana respectiva doar raspunde la telefon ea lucreaza in deplasare.

In salon frumusel aspectul, casuta batraneasca pat de dormitor in colt domnisoara arata binisor corp de invidiat draguta la fata dar dantura fetei era nasoala rau avea dus dar prosoape nu ca cica na adus persoana care am vorbita la telefon asa ca am decis sa nu raman.

Cum nesimtiea a fost grasa si m-a mintit e fata pot spune fara remuscari ca salonul e pe naspa nu e legal si srviciile sunt de lux fratilor si ar suna cam asa:

150 numarul oral neprotejat si normal protejat.

250 ora masaj + un numar oral si normal specificat mai sus.

300 ora cu masaj si 2 finalizari

Eu unu caz fericit am plecat cu buza umflata dar cu bani in buzunar voi decideti ce faceti in continuare dar eu nu mai revin in veci cu un telefon la acest salon ba mai mult in urma recenziilor negztive avute in tot acest timp propun trecerea lui la DE EVITAT.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

pe undeva prin port pe dogariei, cand am ajuns la locatie tocmai ce iesiea din curte o mastusa cu fuste(tiganca cu fuste),am plecat repede de acolo ca nu stiam ce ma asteapta inauntru.o seara buna sa imi spune/ti si mie ce am ratat.multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

pe undeva prin port pe dogariei, cand am ajuns la locatie tocmai ce iesiea din curte o mastusa cu fuste(tiganca cu fuste),am plecat repede de acolo ca nu stiam ce ma asteapta inauntru.o seara buna sa imi spune/ti si mie ce am ratat.multumesc.si preturile lea zis si gaby.

Link spre comentariu

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Duduia asta încă este activa 😂😂

 

Poate ani în urma, era mai "claxonabila" dar acuma...noooo...

 

Eu am vrut un masaj normal la domiciliu și am găsit nr ei într-o căutare aleatorie pe google...

 

Am sunat, i-am dat adresa, a venit...

 

Da, este cam uitată în soare...

 

A venit, 100ron un masaj 🙄 sau ce o fi fost ala...cu crema "Puterea Ursului" de duhneam ca nu ma suportam eu pe mine... Si trebuia sa merg la un chef în seara aia.

 

Am trecut peste, nu aveam chef de prea multa vrăjeală dar am stat puțin la bârfă.

 

Apoi ma întreabă dacă mai vreau ceva, și tot insista pe întrebare... Eu găsind anunțul pe google, nu pe public eram cam nedumerit dar pana la urma, în casa mea, pe banii mei... Am întrebat-o "tu ești curva???" și mi-a propus afacerea vieții, o finalizare manuale pentru 200 RON extra 😂😂😂 ca ea nu o suge 😂😂😂😂

 

Băi băieți, dacă nu s-ar plăti, nu s-ar mai oferi!

 

Deci, dacă e careva care plătește 200ron ptr o laba, sa ma contacteze ca ma bag eu! 😂😂😂😂 Ma fut în ea de munca și îmi dedit tot timpul liber celor care au acest moft de împlinit!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...