Sari la conținut

Nouă in orasul tau larisa 0749525417


mona201

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
post-256100-0-76291800-1524586622_thumb.jpgpost-256100-0-76291800-1524586622_thumb.jpgofer companie intima domnilor cu mult bun simt care isi doresc sa petreaca cateva momente de relaxare in compania unei domnisoare.accept mici fantezii cum ar fi , , ,orice pozitie la normal.pentru mai multe detalii astept telefonul tau

post-256100-0-14682000-1524586643_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

ofer companie intima domnilor cu mult bun simt care isi doresc sa petreaca cateva momente de relaxare in compania unei domnisoare.accept mici fantezii orice pozitie la normal.pentru mai multe detalii astept telefonul tau

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Revin și la"domnișoara în alb și negru"

 

 

Sâmbătă seara în timp ce mă gândeam ce variantă să aleg pentru a compensa o programare promisă și neonorată, mai mult sau mai puțin oboiectiv,de o domnișoară X,apare în câmpul meu vizual,nimeni alta decât domnișoara Larisa.Cred că este a două oară când "mă dă pe spate", am rămas,efectiv, mut de uimire.Felul cum era îmbrăcată,machiată, pieptănată,atragea privirile trecătorilor,fără nici o exagerare. Încetinesc,mă observă,o salut discret,îmi răspunde la salut,opresc pentru ai adresa un compliment,fata urcă în mașină și cu un aer strengăresc mă întreabă: "-Te-am uimit?"-M-ai întrebi?""-Ce zici,te pot uimi și la pat?""-Crezi că poți?" "-Hai să vedem!"

În 15min eram sub dușul din locația fetei.Ce-a urmat,a fost deosebit. Încă o dovadă in plus că atunci când vrea poate să-ți ofere o partidă de sex frumoasă.Pe ansamblu,pentru această demonstrație,îi ofer nota 9.

 

Să aveți spor în toate!

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Revin și la"domnișoara în alb și negru"

 

 

Sâmbătă seara în timp ce mă gândeam ce variantă să aleg pentru a compensa o programare promisă și neonorată, mai mult sau mai puțin oboiectiv,de o domnișoară X,apare în câmpul meu vizual,nimeni alta decât domnișoara Larisa.Cred că este a două oară când "mă dă pe spate", am rămas,efectiv, mut de uimire.Felul cum era îmbrăcată,machiată, pieptănată,atragea privirile trecătorilor,fără nici o exagerare. ÃŽncetinesc,mă observă,o salut discret,îmi răspunde la salut,opresc pentru ai adresa un compliment,fata urcă în mașină și cu un aer strengăresc mă întreabă: "-Te-am uimit?"-M-ai întrebi?""-Ce zici,te pot uimi și la pat?""-Crezi că poți?" "-Hai să vedem!"

ÃŽn 15min eram sub dușul din locația fetei.Ce-a urmat,a fost deosebit. ÃŽncă o dovadă in plus că atunci când vrea poate să-ți ofere o partidă de sex frumoasă.Pe ansamblu,pentru această demonstrație,îi ofer nota 9.

 

Să aveți spor în toate!

Mulțumesc frumos dragul meu⤠te mai astept te pupăcesc peste tot ðŸ˜ðŸ˜™ðŸ˜™
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna!

Săptămâna asta osa mai fiu in iasi

Cine are plcerea sa ma cunoască il astept cu mare drag â¤ðŸ¤—🤗😙

Serviciile mele!!

Oral neprotejat cu finalizarea orală sau facială...

Si normal protejat..

Prețul..

80 finalizarea

150 ora

Va pupăcesc si va astep â¤

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...