Sari la conținut

Nouă in orasul tau larisa 0749525417


mona201

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu are credit.

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ți-ai amânat plecarea?

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@10samsung,dupa patru ani de forum,esti ca la început.Am eu o vorbă care ți se potriveste de minune:"primii cinci ani sunt mai grei,iar după e la fel ca la început".

Dă-i înainte cu tupeu!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

bai fratilor eu am fost primul care am facut la domnisoara o recenzie ceva timp si consider ca am gresit amarnic laudand-o si o sa intelegeti si de ce , ca sa nu ma intind prea tare o sa va povestesc cat pot de scurt am sunato acum o saptamana si am mers la ia locatie fapasele blocuri ajung ma vede ma recunoaste pt ca ne- am mai vazut de cateva ori intru intuneric bezna un fum de il taiai cu cutitu ea cu ochii umflati nu stiu daca de plans sau alte substante in fine ii zic ca vreau sa stau o ora achit 150 igienizare din partea mea la baie mergem pe pat si actiune moment in care mia venit un miros de ciorapi murdari de era sa lesin in fine mam straduit sa finalizez am terminat mam imbracat iam zis ca plec ca nu ma simt bine si dus am fost baii fratilor rar mio fost dat sa fac sex cu asa o femeie sa puta nu mai vb de dinti ca nu cred ca stie ca so inventat perita si pasta de dinti o avea ea tarife mici dar nu merita cat despre prima mea experienta cu ea mia fost comfirmat si de ea ca am prinso in toane bune , imi cer scuze fata de voi pt prima recenzie si pe viitor voi incerca sa nu ma mai grabesc sa fac recenzii de la prima vedere bafta tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu de cand fac prostituție nu am avut problema cu mirosul picioarelor ...si am avut clienți de 2 ani jumătate si nu a spus nici unu ca imi miroase picioarele....si cu dantura mea e in lucru si am o infecție si mai repet unui clienți stiu asta...

Nu osa mai dau atenția la unele recenzii...cine mai are plcerea sa vina la mine îi astep...

Nu-s pe plac la toți unii ma plac asa cum sunt...nu oblig pe nimeni sa ma placa sau sa vina la mine orcine face o alegere si osa vada daca este adevarat ce ai spus tu....(si app osa ne vedem noii vreodata. Hai sa ai o seara frumoasa 🖕) va pup pe restul care au fost la mine si mau vazut cum sunt😚😚

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna am fost si eu la domnisoara cu pricina , este slim, zona Palas . Am fost de 2 ori la duduie vineri si sambata, cu programare o ora inainte , raspuns la telefon pront si a respectat ora stabilita. Ca locatie totul era ok, camera curata , ce e drept fumeaza in apartament .dar hai sa trecem la fapte, am inceput cu un oral neprotejat ca nota 8/10, normal protejat 8/10, Gfe pentru Vineri (prima intalnire)8/10 si pt sambata 9/10, fara mirosuri ciudate ca igiena ii dau nota 10 nu am avut nimic de reprosat.Pt mine toatat experienta cu ea, a fost ca merita revenit . Bafta la toti

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu de la Mamaia am simțit mirosul de picioare care venea dinspre Iași,din zona Palas(am glumit).Am fost de mai multe ori la "domnița în alb și negru"și niciodată nu am avut parte de surprize neplăcute.Nu știu ce să zic.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...