Sari la conținut

Saloane Masaj+Sex


ionut31

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Propun prima oara dacă citesc..și sunt sigur că citesc..uni dintre cei cu saloane erotice din București care țin la recenziile de pe acest forum sa ia in considerare acest amănunt...Vreți să fiți în top?Permiteți sau sugerați domnișoarelor sa fie mai permisive cu clienții...!!!Prieteni câți dintre voi a ți mers cu gândul la salon erotic...cu "poate mă aleg cu mai mult decât o laba uleioasa?"..E frumoasa și aia făcută de o zâna frumoasa..dar totuși...

 

Și în al doilea rând...dacă a fost careva mai norocos care a primit mai mult...sa ne spună !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ar fi unul in prezent.

Be mon cheri - Str. Mendeelev aproape de Romana.

Tarif masaj erotic - 300 Lei ora.

Tarif servicii senzuale - 300 Lei ora.

Total de plata 600 Lei pentru una ora.

Exact tariful Svetlanei de pe Dorobanti - are topic pe aici ( 130 €).

Nu am fost , sunt preturi nerusinate.

A mai scris cineva pe aici despre asta plus ca stiu si de la o maseuza care a lucrat acolo.

Succes , poate gasesti si altele !

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bifat!Merge masaj relaxare ,destul de bine făcut...+ OP si NP...1 ora...250 Ron........Fete...drăguțe..nu wow...depinde ce tura prindeți...ar fi de zi și de noapte.

Next

Mai stii cu cine ai intrat ?

Ai platit de la inceput 250 Lei ?

Multumesc...

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

E undeva vis a vis de Piata Domenii....Am fost seara după 10....Așa că salon...nu mă dat pe spate...nu e chiar de top...dar au potențial....Erau cam 5 fete disponibile...unele mai drăguțe..altele mai puțin...Am ales și eu una mai răsărită...cu forme...sâni mari ..fund bombat drăguța....Ne am simțit chiar bine... Simona parca......Mi a zis direct in camera.... dar după ce mă întrebat dacă am mai fost pe la ei 😋....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

E veche locația,este pe strada Zosima,Am prins fete ok pe acolo.

 

Altul pe strada Iancu Căpitanul,și aici sunt fete ok,problema este ca nu primește români.

 

Altul pe strada Pache Protopopescu,vila galbenă,ii spun taximetriști,aici au multe fete,dar cu greu poți alege una.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Nu primesc,dacă vorbesti românește,te refuză,găsesc ele un motiv.

Iar clientela este exclusiv adusă de taximetriști,ii arată pe la recepția hotelurilor.

Am patit-o pe pielea mea,trebuia să-l ascult pe taximetrist să nu vorbesc deloc românește.

Dar fetele sunt ok si sunt destule vreo 8-9 fete.

Si locația este ok.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

Pe pacheprotopopescu 72 sunt bucăți bune de tot ALICE, ALESIA , MIRUNA și au multe bucăți bune , eu am fost și fetele fac de toate , ziua is mai putine dar de la 21:00 e plin taxa 250 , 300 RON merită încercat 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E undeva vis a vis de Piata Domenii....Am fost seara după 10....Așa că salon...nu mă dat pe spate...nu e chiar de top...dar au potențial....Erau cam 5 fete disponibile...unele mai drăguțe..altele mai puțin...Am ales și eu una mai răsărită...cu forme...sâni mari ..fund bombat drăguța....Ne am simțit chiar bine... Simona parca......Mi a zis direct in camera.... dar după ce mă întrebat dacă am mai fost pe la ei 😋....

Bifat Claudia.

Merita

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe pacheprotopopescu 72 sunt bucăți bune de tot ALICE, ALESIA , MIRUNA și au multe bucăți bune , eu am fost și fetele fac de toate , ziua is mai putine dar de la 21:00 e plin taxa 250 , 300 RON merită încercat 

 

 

de ce variaza pretul? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E veche locația,este pe strada Zosima,Am prins fete ok pe acolo.

 

Altul pe strada Iancu Căpitanul,și aici sunt fete ok,problema este ca nu primește români.

 

Altul pe strada Pache Protopopescu,vila galbenă,ii spun taximetriști,aici au multe fete,dar cu greu poți alege una.

Pe iancu capitanul ce nr ? Am inteles ca trebuie sa vorbesc doar englezeste :) de preturi ai idee?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...